Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki değişimlere kolay ayak uyduramıyorsunuz ve bu konuda sevgilinizle zaman zaman sorunlar yaşıyorsunuz. İlişkinizi bir düzene sokmalısınız.
16 Mayıs 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda her şey yolunda gibi görünse de önümüzdeki günlerde iş arkadaşlarınızla bazı sorunlarınız belirebilir. Bugün bir randevunuzun iptal olması üzerine başka işlerle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
16 Mayıs 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konularda başarılı adımlar atacaksınız. Yeni iş görüşmeleri yapacak ve bunlardan önemli sonuçlar elde edeceksiniz.
16 Mayıs 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşırı sıcaklar size dokunabilir. Gerekmediği sürece dışarıda dolaşmamaya ve kapalı mekanlarda bulunmaya çalışın.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlıksız sürdürülen bir gönül oyunundan rahatsız gibi görünüyorsunuz. İkiliden biri size çok yakın, ötekine de sempati duyuyorsunuz. Bu ilişkiyi kendi akışına bırakmanızda yarar var. Bir deniz yolculuğunuz olabilir. Ama işle bir ilgisi görünmüyor. Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirme ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirleme sürecine gireceksiniz.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Balık burcu mensuplarında belli bir durgunluk oluşur. İç dünyalarında mali konuları gözden geçirmek veya bu anlamda neler yapabileceğinizi düşünmek yerinde olur. Kazanımlar, yeteneklerinize göre belirlenmelidir. Hangi iş kolu veya hangi alanda hedef belirlemek istiyorsanız bunlar üzerinde düşününüz. Karda yürüyüp izini belli etmeme sürecidir bu. Kişi kendine göre hedef belirler ve buna göre hareket eder. Bu yaşam stilinize, hayatı ele alış biçiminize göre değişir. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, Ağustos ve Eylül ayında olmak üzere iki kez tekrarlanacak. Bugün ilki gerçekleşiyor. Yeni bir çevrede yaşamak veya yeni bir hayat kurmak arzumuz yükseliyor. Ancak neyi nasıl yapacağımızı tam olarak bilemiyorsak, henüz adaptasyon sürecindeysek, karar vermemişsek, bir şeyler bizi zorluyorsa, kendinize yüklenmeyiniz. Sakin olunuz ve uygun çözüm yolunu bulmak için düşününüz. Araştırmak, soruşturmak gayet iyidir. Uzun zamandır yaşadığınız yerden uzağa gidebilirsiniz. Epeydir düşündüğünüz bir proje için kolları sıvayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan bir durum varsa, ondan kurtulmak için mücadele verebilirsiniz. İş yeriniz değişebilir. Size zarar verebilecek alışkanlıklarınıza dikkat ediniz. Sizi zor duruma sokabilecek kişilerle ilişkinize dikkat ediniz. Geçmişe ait konularda ne kendinizi fazla üzün ne de başkalarını suçlayın. Yaşandı ve bitti. Şimdi önünüzde yeni bir yaşam var. Sağlığınıza önem veriniz. Bedeninizi ve ruhunuzu canlandıracak aktivitelere yöneliniz.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başlarken kendini halsiz hissedebilirsin. Yoğun iş temposu içinde kendine daha fazla zaman ayırman gerek.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hızlı gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. büyük atılımlar yapabilir, kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, sevdiğinizle birlikte seyahate çıkmayı planlayacaksınız. İlginç maceralara atılmaya hazır olduğunuz bir dönem.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamınızda aynı görevi üstlendiğiniz kişileri sorumluluklarını yerine getirmemesi sizleri stresli bir ruh haline büründürebilir ve yükünüz olmayan bazı işleri üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda samimi olduğunuz bu kişilerle aranıza biraz mesafe koymak onların bazı duyguları anlaması açısından faydalı olacaktır.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Seyahatlere çıkma planları yapabilirsiniz. İletişim konularınız daha aktif olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinize odaklanamayabilirsiniz. Gündemin yoğunluğundan sıkılabilirsiniz. Sosyal ortamlara uyum sağlamaya bakın. Paylaşmak size iyi gelecek.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, İş ve özel yaşamınızda sorunları çözüme kavuşturabileceğiniz enerjileri doğru değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Arkadaşlarınız ya da yakınlarınızın özel yaşamları ile ilgili konularda bilmediğiniz yorumlarda bulunmamalı bildiklerinizi de ulu orta konuşmanın zararının size dokunacağını bilerek kendi hayatınız işiniz aşkınız için korkularınızı yenerek yeni bir şeyler yapmak hayatınızın bu alanlarını güzelleştirmek için neler yapabilirime odaklanmalısınız.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ayla birlikte yakın çevrenizde, kardeş ve komşularınızla ilgili yeni gelişmeler ve başlangıçlar gündeminize gelebilir. İletişim alanınıza ilerleyen Uranüs ise farklı ve bambaşka eğitim kapıları, yolları, sıradışı bir iletişim dili kazandırabilir size.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, elinizde olmayan krizlerle sizi karı karşıya bırakabilir. Aktivist, aykırı fikirli insanların etkisinde kalmak, duygusal yapınızla pek uyum sağlamaz. Kendinizi hiçbir zaman kurban rolüne sokmayın. İyi niyetinizi, kıymetinizi bilenlerle birlikte olmalısınız. Sonradan yaşayacağınız pişmanlıklar size fayda vermez.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda birtakım yavaşlamalar oluşabilir. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda enerjinizi kontrol etmeye gayret gösterin.
Reklamı Kapat