Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sürekli sorgulamalar, ilişkideki beklentilerin diriliğinden olabilir. Yanlış yorumlarla, yanlış yargılara varıyorsunuz. İyimser ve umutlu arayışlarla ilişkinin sonsuzluğu kolayca ortaya çıkacak.
16 Mayıs 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız. Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız.
16 Mayıs 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında akılcı bir denge var. İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Müdahalenizin önündeki barikatı göremiyorsunuz. İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu bir kutlama töreni olabilir. Ama bu toplulukta sevinciniz yarı buruk olacak. Dostluğa, arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz. Yakında bir dostunuzla küskünlükleriniz var. Akraba ilişkilerinizde, bugünlerde sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler olduğuna dair bazı kuşkular barındırıyorsunuz. Ama bundan emin olamayacaksınız.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, özgür olmak isteriz. Dokuz altı işlerle günün sınırlanmasından hoşlanmayız. Ekip halinde bir proje çalışmasına girebiliriz. Gönüllü çalışmalar da bu süreçte ön plandadır. Kronik sağlık şikayetlerimizi tekrar bir kontrol ettirmekte yarar vardır. Vücudu gevşetici egzersizler yararlı olur. Böylece enerjimizi doğru yönde kullanabiliriz. İşimizde tatmin olmak duygusu bu geçişte son derece önemli olacaktır. Farklı olan yeteneklerini, projelerini, tasarımlarını öne sürmek isteyen kişiler için bu tarih olumludur. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, bugünle birlikte Ağustos ve Eylül aylarında tekrarlanacak. Günlük yaşamın zorunlulukları, rutinliği, baskısı bugünlerde bizi stres altına alabilir. Yeni bir arayış, farklı bir yol, yöntem aramaya sevkedebilir. Üstümüzde baskı istemeyiz. Kısıtlanmaktan hoşlanmayız. Değişim arzusu, yeni bir şehre, ülkeye yerleşmenin işaretçisi olabilir. Bu iş-ilişki-eğitim nedeniyledir. Eski yaşamın yerini yenisi almaya başlar. Ancak sakin ve akıllıca ilerlenilmelidir. Bir anda verilen kararlar, bir anda uygulanan işler daha sonra sıkıntı yaratabilir. Evet bir gelişme, yenilik gündeme gelecek. Yerleşim yeriniz değişebilir, başka bir yerde hayatınızı kurabilirsiniz. Buna karşı durmak, inatlaşmak ne kadar yanlışsa, bunu düşünmeden hemen gerçekleştirmek de yanlış olur. İyice analiz edilmesinde yarar var.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığının ön planda olacağı bir gün. Bir yeteneğini keşfedip bunu iş olarak değerlendirebilirsin.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece enerjik ve hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Dostlarınızla aranızdaki ilişkiler çok daha yoğun ve sıcak olacak. Davet ve toplantılarda keyifli vakit geçirecek, ilginç kişilerle tanışacaksınız. Bu arada aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilir, heyecan verici maceralara atılabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi yapılandırma adına yapacağınız yeni girişimler çevrenizin de desteğiyle önemli bir aşama noktasına gelebilir. Ancak yine de fazla önemsemediğiniz detaylara dikkat etmeniz gerekebilir. Bu amaç doğrultusunda ilerlerken karşınıza çıkan açık düşmanlıkları ve rekabetleri bitirmek adına yapacağınız uzlaşmacı konuşmalar sayesinde zedelenmiş dostlukları yeniden tazeleyebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işlerde, detayları kaçırmamanız üsteleriniz tarafından takdirle karşılanabilir. İletişiminiz hızlanıyor. Kendinizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Eleştirdiğiniz konularda, sert bir tavır sergileyebilirsiniz. Daha yumuşak ifadeler kullanmakta yarar vardır. İlgi alanlarınız hakkında araştırma yapabilirsiniz. Bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş hayatınızda girişimci davranacak cesareti ortaya koyabildiğiniz takdirde finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle ilişkinizi güçlendireceksiniz. Dostlar yakın arkadaşlar ile ilgili sorunlarınızı da tam anlamı ile çözüme kavuşturabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde bir yeni ay gerçekleşirken uzaklarla ilgili, seyahat ve yurt dışı bağlantılı konularla ilgili yeni bir sürece girebilirsiniz. Uranüs'ün yedi yıllık yeni transiti ise yabancılarla, yurt dışıyla bağlantılı, kişisel gelişimle ilgili alanda büyük, ani ve beklenmedik değişimlere işaret ediyor.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, gündelik hayatınıza ekstra bir enerji katacak. Masa başı çalışmaktansa ömrünüz sokaklarda ya da iş seyahatlerinde geçebilir. Çalışma arkadaşlarınızla heyecanlı bir proje yürütürken bazen aranızdaki tansiyon yükselecektir. Herkesin iyi niyetli olduğunu unutmayın. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınıza enerjinizi aktaracaksınız. Daha fazla çalışacak ve sürtüşmelere açık olacaksınız. İş ortamlarınızda, az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.
Reklamı Kapat