Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizdeki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kavrayabiliyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Yakında sevinçleriniz var. Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezp ediyor. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtaracak. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.
16 Mayıs 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün alacağını bir öneriyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi eskiden beri bağladığınız büyük umutlar, hedefine bir türlü ulaşmıyor. Bir süre daha sabrederseniz güleceksiniz. Yakın bir dostunuzla yapacağınız küçük bir iş ortaklığında uğrayacağınız zarar, çevrenizde arkadaşınızın size duyarsızlığı olarak yorumlanacak, ama siz buna katılmayacaksınız. Dostlarınız üzerinde büyük krediniz var. Bazı uyumsuz davranışlarla bunu tüketiyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Projeleriniz uygulanabilir, yenilikçi, birçok kişiyi harekete geçirici ve yararlı olmalı. Ekip halinde çalışmalara önem verin. İşiniz ufak bir sermayede kurulsa bile, aynı ortamda diğer kişilerin de görüşleri alınmalıdır. İşinize değişiklik, yenilik, farklılık katabilmelisiniz. Sizi diğerlerinden ayıran beceri ve yeteneklerinizi öne çıkartmalısınız. Sizi tercih etmelerini sağlamalısınız. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, bunların sebeplerini birlikte gözden geçirmelisiniz. Birbirinizin hedefi farklı ise bu dönemde inatlaşırsınız. Oysaki beraberliğin artı ve eksikleri tartılmalı. Genel duruma bir bakılmalıdır. Karşınıza çıkan kişinin iş durumunu, ailesini, hayata bakış açısını mutlaka gözden geçiriniz. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, Ağustos ve Eylül ayında olmak üzere tekrarlanacak. Bugün ilki gerçekleşiyor. Kişisel olarak verilecek kararların mutlaka bilinçli ele alınmasında yarar var. İş hayatında, özel yaşamda değişimler gündeme gelebilir. Alışagelmiş düzenin yerine, farklı bir bir yol, yöntem ve gelişme yaşanabilir. Hayat tarzınızda, ilişkide, iş ortaklığında değişim yaşanabilir. Bunlar yavaş yavaş hayatınızda belirlemeye başlıyor. Yeteneklerinizi değerlendirmek, geçmiş yerine yeniye yer açmak gerekiyor. İçinizdeki saklı duran potansiyel gücünüzü şimdi iş veya özel hayatınızda yaratıcı şekilde kullanmalısınız. Açık fikirli olmak size güzel fırsatlar ve olanaklar getirir. Tam tersine inatlaşmak, diretmek, değişime kapalı olmak sizi gelişmekten alıkoyabilir.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerinde yaşanacak gerginlik, motivasyonunu düşürebilir. Hayatındaki dengeyi korumak seni yorabilir.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda yeni kıpırdanmalar olacak. Farklı düşünceler ve duygular içine girebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Bu arada biraz dalgın ve dağınık olabilir, önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Fakat, endişelenmeyin, kuruntular yüzünden kendinizi huzursuz etmekten kaçının.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda ani harcamalardan oluşan kayıplara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün. Bugünlerde harcamalarda aşırılığa kaçmanız bütçenizde çok fazla açık vermenize neden oluyor. Sorunlarınızla kimseyi meşgul etmeden bazı kararları tek başınıza alıyor olmanız yakınlarınızın gözünden kaçmayabilir.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendiniz ile kalmak isteyebilirsiniz. Maddi konularınızla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. İşlerinizde iletişim konusunda hareketlilik artabilir. Zihinsel faaliyetleriniz ön plana çıkabilir. Kız kardeşlerinizle güzel paylaşımlar içinde bulunabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Ya da kısa seyahatler için plan yapabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş ve özel hayatınızda merhamet duygunuzu size düşmanca merhamet göstermeden haksızlık eden kişilere karşı göstermemeli her göz yaşının pişmanlıktan olmadığının farkına vararak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tutarsız davranışları sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda bugün meydana gelen yeni ayla birlikte yaşamınızda yeni bir dönem başlıyor. Uranüs'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte ise içinizdeki, ruhunuzdaki asi tarafı ortaya çıkarmaya ve değişmeye başlıyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren Kova burcuna yerleşen savaş ve aksiyon gezegeni Mars,15 Kasım’a kadar kariyer yaşamınızda zorlu başarılara imza atmanıza destek verecek. Sözüyle döven marjinal yöneticilerine gazabına uğramadan bu dönemi atlatırsanız iş hayatınız için önemli bir tecrübe kazanmış olursunuz. Annenizle tartışmaktan kaçının.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplum önü mücadeleleriniz artarken, önemli takım çalışmaları ilginizi çekebilir. Bugün, eşinizin ailesiyle bazı sürtüşmelere, sıkıntılara ve sorunlara açık olabilirsiniz.
Reklamı Kapat