Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşayıp yaşamamakta kararsız kaldığınız, ama sizi çok heyecanlandıran bir ilişkinin başındasınız. Bu ilişkiyi kabullenip yaşamanız halinde ödeyeceğiniz olası bedeller size çok ağır geliyor.
16 Mayıs 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların ağır kanlılığından kaynaklandı. Düzeltmek için fazla çaba harcamanız gerekecek. İş ilişkilerinde bunun ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Para meseleleri sizi yoruyor. Parayı sıkı tutmayı bilmenize rağmen elinizden uçup gidiyor. Aile içindeki bir para tartışmasından rahatsızlık duyuyor, uzak kalmaya çalışıyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İşlerin yetişmesine çok özen gösteriyorsunuz. Aynı özeni yorulan bedeninize de göstermeniz gerekiyor.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakıncalı bulduğunuz bir üçlü görüşmeye eklenerek sağduyu katacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bir konuda sizden yardım talebi olabilir. Bağımsız karakteriniz en olur olmaz durumlarda baş kaldırıyor. Bu anlamda yaşadığınız yalnızlığın belli bir hüznü olsa da bu, kendinize duyduğunuz hayranlığın artmasını engelleyemiyor.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars Kova burcunda seyrini sürdürecek. Özgürce hareket etmek, yeni hedefler belirlemek, bir grubun içinde kendinizi göstermek, sosyal aktiviteler arkadaşlık ilişkileri ön planda olacak. Toplumsal ilişkileriniz, amacınıza giden yolda size rehber olacak. İnsanları belli bir amaç çerçevesinde organize edebilirsiniz. İnternet aktif kullanım alanınız olacaktır. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü bugünle birlikte, Ağustos ve Eylül ayında tekrarlanarak üç kez oluşacak. Maddi konular üzerinde bir hayli etkili olup, yeni bir hedef, yol, çözüm, değişim arzunuzun işaretçisi olacaktır. Ancak bu değişimlerin mutlaka yaratıcı, bilinçli, dikkatli şekilde yapılmasında yarar var. Yetenekli olduğunuz alanlara yönelin, kazanç elde etmek için bu gayet iyi olur. Hedefiniz olmalı ve bu hedefe varmak için gayret göstermelisiniz. Sosyal hayatta ilişkilere dikkat edin. Tartışmalar, kaba saba hareketler, dürtüsel ve sabırsız verilen kararlar yanlış olur.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tembelliğin üzerinde. Planlarında dağınıklık olabilir ve işlerini ertelemek isteyebilirsin. Lider yanını gözler önüne sermelisin.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı kontrol etmek bugün size zor gelecek. Olaylardan ve gelişmelerden çok kolay etkilenebilirsiniz. Ancak, anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Yapmak istediğiniz girişimleri sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltecek.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle önemli iletişim kanalları oluşturabilir kariyeriniz ile ilgili gitmek istediğiniz yolda yeni bir karar alabilirsiniz. Fakat yine de uygulamaya koymadan önce bütün alternatif olan durumları da değerlendirmeye almanız hedefe ulaşmanız açısından daha doğru olabilir. İşiniz ile ilgili karşınıza ani ve sürpriz seyahat fırsatları çıkabilir.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğiniz ile ilgili planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu kararlarınızı verirken, aceleci olmamanızda yarar vardır. Bugün iş yerinizde iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Düşünmeden konuşmamaya, acele cevaplar vermemeye dikkat edilmesinde fayda vardır. Tartışma ortamları olabilir. Kardeşleriniz ile ilgilenebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegensel enerjiler pek çok konuda haklıyı haksızı birbirinden adil bir şekilde ayırmanızı sağlayacak. Bugün iş ve özel yaşamınızda kontrollü olmalı ve duygularınızın aklınızın önüne geçmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Evli Koçlar sizlerde eşinizle yanlış anlaşılmalar yüzünden tartışabilir eşinizin ailesi ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bugün gördüğünüz rüyaları dikkate almalısınız. Hayatınıza yön verecek rehber rüyalar görebilirsiniz
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iki önemli astrolojik olay söz konusu. İlki öğle saatlerindeki yeni ay. Bu yeni yaşamınızda maddi konularla ilgili başlangıçlara işaret edebilir. Diğeri ise burcunuzdan ayrılan Uranüs, bu da hayatınızda beklenmedik ve ani değişimlerin sona ermesine yol açacaktır.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren yönetici gezegeniniz Mars, asi Kova burcuna geçiş yaparak, her türlü yenilikçi fikri isyankar bir tavırla hayatınıza taşıyacak. Dernek, grup, siyasi faaliyetler bu dönemde hayatınızın önemli bir kısmını doldurabilir. Kalabalık gruplara yönelik ortak yürütülen faaliyetlere katılabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, enerjinizi sosyal çevrenize harcayacaksınız. Takım çalışmalarıyla ve organizasyonlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Parasal işlerinize vereceğiniz tepkilere dikkat edin. 
Reklamı Kapat