Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal konularda keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve iç dünyanızda çeşitli karamsarlıklar yaşayabilrisiniz. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.
16 Mayıs 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Genel çevrenizde yada işinizle ilgili konularda sizi rahatsız edici bazı sorunlar olabilir. İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
16 Mayıs 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda dikkatli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hesapta olmayan bazı harcamalarla karşılaşabilirsiniz ve uzun vadede sizi zorlayacak sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden çok daha yetersiz insanların sizi ısrarla yönlendirme gayretlerini tetikliyorsunuz. Arkadaşlık konularına gönülden verici yaklaşımınız sizi edilgenleştiriyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Kırılganlığınız onun cesaretini kırıyor. Yaratmaya çalıştığı fırsatı ona vermeye bakın. Bu uyarılardan yararlanacaksınız.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Finansal harcamalar evimizle alakalı olabilir veya sosyal aktiviteler, alışverişler, grup faaliyetleri şeklinde gerçekleşir. Aktif gelirlerimiz olur. Bunlar istikrarlı olmasa da, bu dönemde bütçemizi rahatlatır. Elimizdekini tutmak kolay olmasa da, tedbirli olmayı da bilmek gerekir. Yardımlaşma bu süreçte görülebilir. Ufak veya büyük miktarda birilerine destek verebiliriz. Bu amaçla kermeslere katılabiliriz. İnternet üzerinden alışverişler de dönemin etkileri arasında yer alır. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, Ağustos ve Eylül ayında olmak üzere iki kez tekrarlanacak. Bugün ilki gerçekleşiyor. Maddi açıdan bizi kısıtlayabilecek koşulları işaret ediyor. Ancak bir yanıyla da, tutumlu olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor. Har vurup harman savuran bir kişiysek, bugünlerde aldığımız ders epeyce etkili olur. Eğer durumumuz iyiyse, harcamaların ölçüsü kaçabilir. Bu kişilerin de dikkatli olmasında yarar var. Bu görünüm her ne kadar zorlayıcı dursa da, bir yanıyla yaratıcı düşünmeyi, sıkıntıları aşabilmek için mücadeleci olmayı sağlar. Kişi yeteneklerini geliştirir ve kazanç elde edebilir. Durum gösteriyor ki, bir sıkıntılı süreçten geçiyoruz. Ancak bunları aşabilecek yeni fırsatlar, değişimler de karşımıza çıkacak.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, etrafındakilerle iletişim kurmak senin için çok kolay olacak. Biraz politik konuşmalar yapabilirsin.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız kabarabilir, olaylardan farklı biçimde etkilenebilirsiniz. Olumlu duygular ve beklentiler içinde bulunmaya özen gösterin. Bugünden itibaren kendinizi ve çevrenizi zorlamayacak, olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri de fazla zorlamayın.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamda sizi çıkmaza sokan bütün sorunlarınızla yüzleşmeli ve olayların üzerine gitmelisiniz. Bazı şeyleri ertelemek ilerisi için pişmanlıklar getirebilir. Kariyerinizle ilgili karşılaştığınız sorunları bununla ilgili uzman kişilerden yardım alarak yeniden yoluna koyabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel yeteneklerinizi kullanabileceğiniz bir gün. Yaptığınız işlerde kuralcı ve titiz oluşunuz dikkat çekebilir. Uzun süreli projelere başlayabilirsiniz. İş için yurt dışı seyahatine hazırlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde, güven duygusu sizin için önem kazanabilir. İletişim konusunda, biraz içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sizler için fazlası ile önemli enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fark edemediğiniz güzelliklerini göreceğiniz özel bir süreç sizleri karşılıyor. Perde açılışını siyahtan beyaza yeni bir yolculuğa aralıyor hayat okulunda sizler için. Aslanı fareye boğdurtmaya kalkanlar kurda kuşa yem oluyor. İlahi adaletin mahkemesinde. Kötü ile iyinin zorlu savaşında İYİ ve DOĞRU olan kazanıyor. Tarafınızı doğrudan yana kullanmalı size sunulmuş şansları sahiplenerek korumalı fedakarlık etmeniz gerekiyorsa etmeli aynı hataları tekrarlardan uzaklaşabilmelisiniz .
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Duygularınız kabaracak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuşku ve kuruntulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen yeni ay aşk yaşamınızda, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni bir sürece, gelişmelere, başlangıçlara işaret ediyor. Uranüs ise yine bu konularda beklenmedik, ani ve hızla gelişen sıradışı gelişmeleri, olayları beraberinde getirebilir.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, kişisel kazançlarınıza hareket getirse de büyük emek harcayarak yeteneklerinizi ortaya koyacaksınız. İş yükünüz bu dönemde fazlasıyla artabilir. Sinirlerinizi yıpratmamaya özen gösterin. Dolaşım bozukluğuyla ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Online eğitimler ve ticaret ile kazancınızı bu dönemde artırabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Teknolojik ürünlere harcamalarınız artabilir. Parasal konularda risk almaktan kaçının. Gün boyunca çok çabuk tepki vermeye ve sorunlar yaşamaya meyilli olacaksınız.
Reklamı Kapat