Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bugün genel bir rahatlama hissedeceksiniz. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi iş konusunda yeni kararlar almamalısınız.
16 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda bugün dikkatsiz davranabilirisiniz ve bu durum size bir huzursuzluk verebilir ve özgüveninizin kaybolmasına sebep olabilir. Alış verişe bir süre daha çıkamayacaksınız.
16 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Olaylar karşısında fazlaca etkilenmeye yatkınsınız ve olaylara duygusal tepkiler verebilirsiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı durumlarda sergilediğiniz acelecilik, panikçilikle eşdeğer sonuçlar getiriyor. Yakın çevrenizin bu yöndeki rahatsızlıkları bu sıralar iyice belirginleşebilir. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme, özel bir probleminizdeki endişelerinizin artmasına neden olacak. Fakat problemi kendinizle yaşama kararlılığınız sürecek.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Bu süreç bir yanıyla aktif bir şekilde aşkı yaşama arzumuzu diğer yanıyla özgürlük ihtiyacımızı simgeliyor. Bu durumda kolayca aşka kapılarımızı açarız ancak baskı altında kaldığımızda hoşça kal deriz. İlişkilerde arkadaşlık olgusu, farklı bir şeyler yapma isteği ön planda olacaktır. Bireysel yapımızı koruyacağız. Bir başkasının onu ele geçirmesine, yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bu Teraziler için çok önemli olacak. Birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alacağız. Ancak bir şeyi yapmak istemediğimizde DUR sinyalini vereceğiz. Saat 10:04 Mars-Uranüs bugünle birlikte Ağustos ve Eylül olmak üzere iki kez tekrarlanacak. Hayatın güzelliklerini yaşamak, özgür olmak, canlanmak isteyeceğiz. Kendimize göre yaşamak, baskıdan kurtulmak, kararlarımızı kendimiz vermekten yanayız. Ancak maddi açıdan kendimize yeterli miyiz, başkalarına ihtiyacımız var mı, borcumuz var mı, kredi anlamında dış dünyada itibarımız nasıl? Gücümüz yerinde mi, yoksa birilerinin desteğiyle mi ayakta duruyoruz? Bunları çok bilinçli düşünmek gerekiyor. Çünkü böyle bir durumda aceleyle kararlar vermek, sırf değişiklik olsun diye risk almamak gerekiyor. Aynı şekilde birilerine güvenip yola çıkmamalı, borcu borçla kapatmamalıyız. Yaratıcı düşünmeliyiz. Eğer bir yenilik istiyorsak, bunun çok iyi planlanması şarttır. Zaten önümüzdeki süreç bize, başkalarıyla olan her türlü ilişkinin değişim yoluyla farklılaşacağını gösteriyor.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün üşengeç tavırlar sergileyebilirsin. Bazen akışına bırakmak içten içe hoşuna gidiyor.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Alacağınız haberlerden etkilenebilir, farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Sevdiğinize karşı daha sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Onunla daha fazla ilgilenmeye özen gösterin. Davet ve toplantılara sevdiğinizle birlikte gitmelisiniz.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün planlarınız dahilinde gireceğiniz bazı sosyal ortamlar sizleri çalışma hayatının yoğun temposundan bir süreliğine uzaklaştıracak olsa da yine kafanızda bazı işlerin nasıl yapılacağına dair sorgulaması devam edebilir. Aynı zamanda bu bekar teraziler için fırsatlarla dolu bir gün olabilir.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda, yakın çevreniz ile iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. Entelektüel ortamlarda bulunmaktan keyif alabilirsiniz. Güzellik ve kişisel bakımınızla uğraşmak keyfinizi arttırabilir. Kız kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler kıskançlık kızgınlık ve başkalarından kaynaklanan sorunlara karşı tutumunuzu değiştirmeniz ‘’AŞK’’ ın gücünü ortaya koyarak mutlu olmanızı sağlayacaktır. İşinizle ilgili konularda ise inatlaşmalar maddi zararlara neden olabilir.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay eşinizin maddi konuları ve iş hayatıyla ilgili yeni başlangıçlara ve yeni bir sürece işaret edebilir. Ortak paylaşım, maddi konularla ilgili yeni girişimler söz konusu olabilir. Uranüs ise ani, hızlı gelişen iş ve para konularını, ortak maddi alanda ve konularda değişimleri beraberinde getirebilir.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, size sıra dışı duygusal bir ilişki taşır. Özgür ve isyankar olmak isteyebilirsiniz. Tasarım gücünüz ortaya çıkabilir. Sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev almak ruhunuzu besler. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Komisyon işlerinde ve spekülatif alanlarda son derece dikkatli olmalısınız.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka, eğlenceye, sevgiye, çocuğunuza enerjinizi akıtmaya başlıyorsunuz. Spor yaparken dikkat edin. Bugün, sorunları gergin ve agresif yapınızla daha da tetikleyebilirsiniz. 
Reklamı Kapat