Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde alacağınız teklifler önemli. Koşullarınızın elverişsizliği sizi engellememeli. Birtakım şeyleri artık yerli yerine oturtmanız için, şartlarınızı zorlamanızda yarar var.
16 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Gelecekle ilgili belirleyici etkileri olan konularda, tüm becerilerinizi ortaya koyma durumunda kalacağınız görüşmeleriniz var. Şu sıralar, zihninizi dağıtabilecek gelişmelerden uzak kalmaya çalışın.
16 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Birçok şeyi siz belirlemek istiyorsunuz. İsteğinizin, bilginiz dışındaki para ilişkilerini ve yabancısı olduğunuz alışverişleri de kapsaması biraz fazla. Bu konulardaki egemenlik arzularınız iyi niyetlere bağlı, ama yine de rahatsız edici.
16 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

İlginizin çekilmeye çalışıldığı olaylara karşı ısrarla ilgisiz bir tavır içinde olmanız, hakketmediğiniz kuşkuları doğuruyor. Yakın çevrenizde de olsa duyarsız kaldığınız bazı konular var.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde pek doyumlu olmadığınız görünüyor. Ama bu sıralar biraz fazla seçen, çok sokulgan olmayan biri gibi davranışlar içindesiniz. Kendinize zaman ayıramamaktan şikayetçisiniz. Oysa kendinize sunabileceğiniz bir sürü zevkiniz var. Her şeyin yerli yerinde göründüğü hayatınızda, bu tür eksiklikler hissetmenizdeki nedenleri keşfetmeye çalışın.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Aşk hayatınız bir hayli aktif hale gelir. Tanışmalar bu tarihte daha yoğundur. Grup faaliyetleri, kültürel etkinliklerde bulunmak hoşunuza gider. Aktiviteler genelde yakın çevrenizle ve belli bir grup içinde daha yoğundur. Çok fazla yabancıyla temas yerine, bildiğimiz dostlarla temas etmeyi tercih ederiz. İnternet üzerindeki paylaşımlar da buna dahildir. Zorlayıcı olan hiçbir şeyden hoşlanmazsınız. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, bugün itibariyle ilk kez gerçekleşecek. Ağustos ve Eylül aylarında tekrarlanacaktır. Yakın akrabanız olan kişi veya kişilerle olan ilişkinizde yeni gelişmeler yaşanabilir. Bir anlaşmazlık varsa, şu aralar birbirinize karşı daha dikkatli olunuz. Kardeşinizin veya yakın birinin iş veya sağlıkla ilgili konularında yardımcı olmanız gerekebilir. Sizin için çalışma hayatı olsun günlük yaşamda stres sakıncalıdır. Mutlaka bedeninize iyi bakınız. Yeniliklere açık olunuz. Yeteneklerinizi yaratıcı tarzda geliştiriniz. Kurallar kısıtlamalar, zorunluluklar şu aralar pek hoşunuza gitmeyebilir. Şartlar gereği duruma açık bir görüşlülükle bakmak, çözüme yatkın olmak gerekiyor. Eğer bir sorun, anlaşmazlık tekrarlanıyorsa bunu daha fazla sürdürmemek lazım. Kendinize kısa molalar hediye ediniz. Bedeninizi dinlendiriniz. Size iyi gelecek hobiler edininiz. Açık fikirli olunuz. İstemediğiniz bir şeye kendinizi zorlamayınız. Özgün bir bakış açısı kazanmak, dikkatsizlikten, dürtüsel eylemlerden kaçınmak gerekir.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne, içinde nedenini bilmediğin bir huzur ve sevinçle uyanacaksın. Öyle ki bu ruh halin yakınlarına da yansıyacak.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirme ihtiyacı duyacak ve yaşantınızı sorgulayacaksınız. Fakat, moralinizi yükseltmeyi başaracaksınız. Böylece duygularınızı kontrol edebilir, anlayışlı ve sevgiyle olaylara yaklaşabilirsiniz. Aşk arzularınız giderek yükselecek.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili gelen tekliflere hemen olumlu cevap vermeyin. Bunlar başta size çok cazip gelen ve akla yatağın durumlar olabilir. Fakat işin içyüzünü araştırdığınız da hiç de öyle olmadığını anlayabilirsiniz. Bugün özellikle yanılgılara ve kandırmalara karşı çok dikkatli olun.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işlerinizde iletişiminiz hızlanıyor. Kendinize olan güveniniz, işlerinize ve konuşmalarınıza yansıyabilir. Bu konuda ikna edici olabilirsiniz. Birçok işinizi bu şekilde halledebilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişilerin, fikirlerini kabul etmeyebilirsiniz. Bu konuda yapıcı olmakta fayda vardır. Yurt dışı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, kendi iç dünyanızda bastırdığınız duygularınız ile yüzleşerek esaretteki ruhunuzu özgürleştirebileceksiniz. Hayatınızı yeni bir düzene koyabilirsiniz. Bu enerji ile iş ve özel yaşamınızda yeni kararlar alabilir ilişkilerinizi gözden geçirerek daha sağlıklı ve sağlam temeller üzerinde yapılandırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal bir ilişkiye adım atabileceğiniz gibi bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi resmiyete taşıma kararı alabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda yeni başlangıçlara, yeni girişimlere işaret ediyor. Uranüs aşk hayatınızdan çıkarken aşka dair ani, beklenmedik, hızlı gelişmeler de artık son buluyor, daha istikrarlı bir döneme geçiyorsunuz.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, sizi gündelik hayat akışınızda yüksek bir tempoya sokacak. Araba kazalarına, spor sakatlıklarına dikkat etmelisiniz. Kardeşle ilişkinizde gergin bir dönemden geçebilirsiniz. Arabanız arızalanabilir. Alım satım işlerinde dikkatli olmalısınız. Bilgisayarla ilgili bir kursa yazılabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizi eylemlerinizle etkileyebilirsiniz. Bugün iş hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde çok dikkatli olun. Enerjinizi kontrollü kullanmaya özen göstermelisiniz.
Reklamı Kapat