Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi toparlayın. Şansın duygu dünyanıza sunduğu krediyi fazla zorluyorsunuz İçinde bulunduğunuz sevgi yoğunluğu, sizde gitgide paranoyak varsayımlar geliştiriyor.
16 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Atacağınız adımları uzun düşünmelerden sonra hareketlendiriyorsunuz. Bu özelliğiniz bugünlerde oldukça yararınıza olabilir. Ertelediğiniz konuların bir kısmını kotarmış olmanız, vakti geldiğinde daha az emek harcamanızı sağlayacak.
16 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Akılcı davranmak istiyorsunuz, ama bu, sizi bazı fırsatlar karşısında hareketsizleştiriyor. Aile içinde harcama konulu tartışmaları aza indirme gayretleriniz, bu sıralar pek sonuç vermeyecek gibi.
16 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Eksik değerlendirmelerle yöneldiğiniz olaylarda agresif tavırlara dikkat. Etkilendiğiniz insanlar, size her zaman kredilerini sunmayabilirler.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostluk ilişkilerinde seçicisiniz. Ama seçtiğiniz dostlarınızı sürekli sınıyorsunuz. Bu tarzınız değişime açık, bazı güvensizliklerinizi alt etmeniz gerek. Sonuca çabuk ulaşmak istiyorken ön hazırlığınız biraz zaaflı oluyor. İnsanlarda sizinle yarışma ihtiyacı uyandırıyorsunuz. Bu, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor, kişiliğinizde bu anlamda bir kışkırtıcılık var.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Eş veya iş ortağınızın parasal konularda özgür hareket ve karar almak ister. Kendi bildiği şekilde ve kurallara uymayan tarzdaki davranışları sizi rahatsız edebilir. Bu dönemde finansal konularda siz de rahat davranabilirsiniz. Kredi çekimlerinde ve kredi kartı harcamalarında ölçüyü kaçırmamak lazım. Ortaklaşa bir proje için finansör arayışına geçebilirsiniz. Mali paylaşımların, ortaklarla ilgili para alışverişlerinin, maddi anlamdaki her türlü bölüşümün, borçların bizi aktif olarak düşünmeye sevk ettiği bir zaman dilimidir. Evlilikte eşle ilgili mali paylaşımların tekrar ele alınması gerekebilir. Bütçemize göre hareket edilmesinde fayda vardır. Eşin mali konularda uygulayacağı baskı da bizi rahatsız edebilir. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü bugünle birlikte Ağustos ve Eylül aylarında tekrarlanacak. İş ortağımız veya eşimizle olan her türlü parasal ilişkimizin gözden geçirilmesi, şartlara, duruma iyi bakılması gereken bir süreçteyiz. Eğer başkaları bize yük oluyorsa veya bizim ihtiyacımız varsa, bugünlerde biraz stresli, tepkisel davranabiliriz. Aynı şekilde onlar da bize karşı böyle bir tutum alabilirler. Bazen de insan ortada bir şey yokken böyle davranabilir. Kısıtlandığını hissedebilir. İsyan edebilir. Oysaki, Uranüs size yeni ve farklı yollar sunuyor. Yeteneklerinizi değerlendirmenizi, hedef belirlemenizi, yaratıcı düşünmenizi söylüyor.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün herhangi bir gerginliğe tahammülün yok. Geçmişte kalan sorunlar gündeme gelebilir.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gelişmeler memnuniyet verici olacak. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir. Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süreden beri yapmaya bir türlü cesaret edemediğiniz veya uğraşmayıp ertelemek istediğiniz bazı sorunlar yeniden karşınıza gelebilir. Ancak bu sefer hiç olmadığı kadar hızlıca hareket etmeniz gerekebilir. Aile ortamında ise üzerinize binen ekstra sorumluluklar bu aralar sizi bunaltma noktasına kadar gelmiş olabilir.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda planlama yaparken, sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Maddi manevi kaynaklar konusunda, bolluk söz konusu olabilir. Geçmiş ile ilgili konuları düşünebilirsiniz. Bu düşünceler sizi duygusallaştırabilir. Yakın aile bireyleriyle bir araya gelebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken duygu ve düşünceleriniz karışabilir. Akışta kalmakta yarar vardır.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak için uygun enerjiler sizlerle birlikte. Evli Yengeçler eşinizle ortaklaşa kararlar ile uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen yeni ay sosyal yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Yeni dostluk ve arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Burç değiştiren Uranüs ise sıradışı, ilginç arkadaşların olduğu, sosyal yaşamınızda beklenmedik ve ani değişimlere işaret ediyor.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, para ve kazanç konularında sizi bir hayli zorlayacak. Ortak projelerde, gelir gider dengelerini korumakta zorlanabilirsiniz. Karşınızdakiler sizin duyarlı yaklaşımınızı göz ardı edip kendi bildiklerini okumak isteyebilirler. Kendi bildiğiniz doğrulardan asla vazgeçmeyin. Herkes eninde sonunda gerçek niyetinizi anlar.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tehlikeli yerlerden uzak durun. Parasal konularda çabuk tepki vermeye ve risk almaya yatkın olabilirsiniz. Bir arkadaşınızın başına zor bir durum gelebilir, ona yardım edin.
Reklamı Kapat