Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz bir gün. Yeniliklere ayak uyduramamak yüzünden rahatsız olabilirsiniz. Aşk konusunda karışık duygular yaşayabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Arkadaşlıklar, grup çalışmaları ve ideallerinizin ön planda bulunacağı bu devrede amaçlarınızın sonuçlarını elle tutulur bir biçimde almak sizin için önemli olacaktır. Yaşamınızın anlamını organizasyonlarda alacağınız görevlerle yeniden sorgulayabilir ve bu konuda girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Huzursuz yengeçler bugün biraz daha gergin ve tartışmaya açık olabilir. Sabah saatleri özellikle ikili ilişkilere ve ev hayatına değişiklikler getirmekte.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşamınızda zihinsel uğraşılara çok önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak da istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak durumunda kalabilirsiniz Ama bu isteksizliği gizli tutmaya çalışacaksınız. Günlük planınız altüst olacağı için biraz canınız sıkılacak.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, sağlıklı yaşam için verilen kararları, iş hayatında yenilikleri, plan ve projelerin organize edilmesini sağlayıcıdır. Öncelikle fiziksel yönden size canlılık katacak egzersiz programına başlanabilir. Baş ağrısı, yüksek tansiyon veya stres nedeniyle yaşanan şikayetler için tedavi uygulanır. Zaten kendinize daha fazla dikkat edeceğiniz için, şifa da kendiliğinden gelecektir. Koç Yeniaylarının özünde sabırsızlık vardır. Ancak bu Yeniay böyle değil. Çünkü yönetici güç Mars-Oğlak burcunda ilerliyor ve sizin işlerinizi sabırlı bir şekilde yapmanızı, yürürlüğe koymanızı destekliyor. Sağlam taşımızı yerimizden oynatmayacağız. Attığımız adımın varacağı sonucu bilerek bir işi en doğru, en güvenilir şekilde halledeceğiz. Merkür geri hareketinin sona ermesi, daha önce başlanan işlerin veya sağlıkla ilgili tedavilerin veya yavaşladığı için sizi yoran her duruma işlerlik kazandıracak. Belki de daha önce kabul etmediğiniz bir proje tekrar önünüze gelebilir. Başlanan bir tedavi şimdi etkisini gösterebilir. Bu Yeniay ilişkide, sakinlik ve huzur arayışımızın işaretçisidir. Partnerinizle olan bağınızı karşılıklı olarak güçlendirebilir.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dedikodu yapan kişilere karşı gardını alıyorsun. Evraklarına daha korumacı davrandığın bir gündesin.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün meydana gelen yeni ay iş ve çalışma ortamınızda yeni başlangıçlara ve yeni bir düzene işaret ediyor. Sağlığınızda, beslenmenizde ve günlük yaşam rutininizde yenilikler ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şey de olumsuzluk görme huyunu artık bir tarafa bırakman gerekli. Aksi takdirde önüne gelen fırsatları hiçbir zaman göremeyeceksin. Dün geçti, yarın için daha zaman var fakat şimdiki an her zaman kıymetlidir. Kendini olayların akışına bırak ve istediğin şeyi yapmak için hemen harekete geç. Zira bu yeniay sende ki gözlem yeteneğini ortaya çıkartmaya kararlı.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tempolu bir gün geçirebilirsiniz. Yoğunluktan bunalabilirsiniz. Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Kişisel konularda ani tepkiler geliştirebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğru ile yanlışı çok iyi ayırıyorsunuz. Bu durum en çok işlerinizde kolaylık sağlamanıza neden olacak. Zaten ekonomik sıkıntılarınız vardı ve bu zor durumunuz düzelecek.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya yeni bir iş projesiyle başlıyorsunuz. Mesai arkadaşlarınızla takım çalışması yaparak üretken bir gün geçireceksiniz. Baş ağrısına dikkat edin. Fazla stres sizi yorabilir.
16 Nisan 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınız hareketlenecek. Önemli işlerinizde ve sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik ve farklı olana açık olacaksınız. Tansiyon ve kalple ilgili iniş çıkışlar sizi yorabilir.
Reklamı Kapat