Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler duyabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz ise, işi sizin daha çok ciddiye almanız. Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça arttırıyor.
16 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz. şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak. Ufukta yeni ya da ek bir kazanç gözükmüyor.
16 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

İlerde yararını göreceğiniz yeni tanışmalar içine gireceksiniz.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki en huzurlu döneminizi yaşıyorsunuz. Aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar sona eriyor. Özel uğraşlarınıza zaman ayırma ihtiyacınız bugünlerde karşılanabilir. Önümüzdeki günler için kısa bir yolculuk önerisi alabilirsiniz. Bu yolculuğu gerçekleştirirseniz işiniz için de birtakım avantajlar sağlayabileceksiniz.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, iletişim ve haberleşmenin, aktif şekilde girişimde bulunmanın, benzetme yerindeyse karanlıktan aydınlığa doğru bir ilerlemenin işaretçisidir. Şimdi atak zamanı, harekete geçme zamanı ve girişimde bulunma zamandır. Merkür geri hareketini sona erdiği için, bu Yeniay geçtiğimiz Mart ayı itibariyle yürürlüğe koymak istediğimiz işlerimizi şimdi hızla uygulamanın, yolculukların, görüşmelerin işaretçisidir. Uzun zamandır düşünülen işleri şimdi dışarıya sunacaksınız. Sürpriz haberler, gelişmeler yaşanır. İş hayatınız, sorumluluklar yönünde de bu Yeniayda sağlam, güvenilir projelere başlanır. Beklenen bir para elinize geçer. Bu Yeniayı yöneten güç Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Bu sizin sağlığınızla ilgili konularda kendinize daha fazla dikkat etmeniz anlamına geliyor. Şikayetleriniz için gerekli tedaviye başlarsınız. İstikrarlı işler bu Yeniayda önemli. Güvenilir, sağlam, köklü olana yöneliniz. Bu işler belki yavaş gelişir ama temposu zamanla yükselir ve sizi memnun eder.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgilinin kariyerin hakkında yapacağı yorumları farklı düşünceler içine girmene sebep olabilir.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya bir yeni ayla başlarken bu yeni ay sizi uzaklara, yabancı diyar ve memleketlere sürükleyebilir. Yeni keşif ve maceralara kendinizi hazır hissedebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu yeniay uzun zamandır üzerinde uğraştığın ve yapmakta mücadele verdiğin her şeyin artık giderek daha kolaylaştığını gösteriyor olacak. Çünkü artık istediğin şeye ulaşmak için gücünü nasıl kullanman gerektiğini öğrendin. Emeklerin karşılığını alacağınız iki haftalık bir süreç başlıyor.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni yolculuklar veya tatil planı yapabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerle uğraşabilirsiniz. Eğitim konuları ile ilgili planlar yapmak isteyebilirsiniz. Birden fazla konu ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber sosyalleşmek ve projelerinizden bahsetmek isteyebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikir alışverişi yapıyor ancak yine de kendi bildiğiniz gibi davranıyorsunuz. Bu sizi dikbaşlı olarak gösteriyor. Akıl danışıyorsanız uygulamaya da açık olmalısınız.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlara bir seyahat kararı vererek başlayabilirsiniz. Tanıtım faaliyetlerine hız vermek akıllıca olacaktır. Yeni eğitim dönemi sizin için heyecanlı olacak.
16 Nisan 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler ve yurtdışı bağlantılı konularda adımlarınızı destekleyen bir yeniay olacak. Geleceğinize etki edecek önemli kararlar alabilirsiniz.
Reklamı Kapat