Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün duygusal ilişkinizdeki bir mesele üzerine hakimiyet kuracaksınız. İsteklerinizdeki ısrarınızın isabetli sonuçlar doğurması kendinize olan öz güveninizi artıracak.
16 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir,bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.
16 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Para konusunda eliniz çok sıkı. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.
16 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aileniz içinde bir sorun veya gideremediğiniz bir merakınızın çözümü için henüz zaman var.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir. Bugün belli endişelerle gizlilik içinde yapmayı uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik, bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatınızdan, çalışma yaşantınıza ve en önemlisi kazancınıza kadar önem taşıyor. Bir Balık için her ne kadar dünya hayatı yerine uhrevi yaşam önemli deseler de, Koç Yeniayında hırslı bir şekilde ekmeğinin peşine düşer. Merkür geri hareketi sonlandığı için, doğal olarak parasal konularda girişimde bulunulur, kazanmaya dönük düşünülür. Önceden adım atılmış ancak bir türlü sonuçlanmamış, yavaşlamış işler canlanınca elinize para geçer. Ancak bir tavsiyede bulunayım. Geldiği gibi paranın gitmemesi için tabiî ki dikkat edilmelidir. Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için size destektir. Hedef yönelimli, para kazanmaya dönük işlere daha fazla ağırlık verilir. Sağlam olana yönelir, kalıcı olanı arzu ederiz. Güçlü dostlardan destek görülür. Bir proje veya planlama başkaları tarafından beğenilir. Sağlıkla ilgili harcamalar olabilir. Ayrıca huzur, güven ve istikrar bu Yeniayda sizin yanınızda olur.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi işini yapıyorsan, beklediğin anlaşmayı sağlayabilirsin. Güvendiğin insanlardan ya da ailenden fikir alacaksın.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi konulara yeni bir yaklaşım ve bakış getirmenizi sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi eskisinden çok farklı ve sıradışı şekilde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ekonomik anlamda bunaldığını hissedebilirsin. Eğer yenildiğini zannedersen zaten yenilmişsindir. Girişime karşı cesaretli ol. Motiveni düşürecek her şeyden uzaklaş. Cesaretini topla ve bir an önce yola çık Bu yeniay sana daha cesur ve hedeflerine odaklı olmanı söylüyor. Önümüzdeki iki haftalık süreçte terfi, yeni iş imkânı gibi başarılar vaat ediyor. Eğer gayret edersen!
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylar gündeme gelebilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde farklı programlar yaparak enerjinizi boşaltabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şikayet dinleyecek zamanınız olmayacak bugün. Sevgiliniz size güven verecek ve onunla daha da mutlu olacaksınız. Onun özel eşyalarına göz atmaktan vazgeçin.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcundaki Yeni Ay size sürpriz ve beklenmedik kazanç kapıları açacak. Yenİ iş teklifleri alabilirisiniz. Hızlı karar vermeyin. Çünkü detaylarda aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz.
16 Nisan 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda hızlı ve beklenmedik olaylar yaşanabilir. Parasal işlerinizde sıra dışı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Önemli başlangıçlarınızı bu yeniayda devreye sokabilirsiniz.
Reklamı Kapat