Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünü birlikte geçirmeniz için bir fırsat doğabilir. Değerlendirirseniz çok mutlu olacak. Bu aralar kendinizle çok fazla ilgilendiğiniz için onun taleplerine yanıtsız kalabiliyorsunuz.
16 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız. Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istedikleri, sizin hayrınıza değil gibi. İyi niyetinizi fazla sergiliyorsunuz.
16 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Yeterince birikiminizin olmayışı sizi arayışlara sokacak. Para sizin için, olunca harcanacak bir şey. Olmayınca da pek problem etmiyorsunuz, ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınız sizi sıkıştırabilir.
16 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha ortadan konuşup yoruma açık ifadeler kullanabilirsiniz. Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymayacaksınız.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararları almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı olarak sürdürdüğünüz bağımlı ilişki, kendinize dönük birçok projenizi ertelemenize yol açabiliyor. Hiç aklınızda olmayan gelişmelere kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk belirtileri gösterebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, yakın çevrenizle alakalı ilişkiniz, eğitim-iş-seyahatleriniz, ailevi ve yuvanızla ilgili düşündüğünüz tüm yeniliklerin tekrar gözden geçirilmesini gerektirir. Sağlamlık ve güvence önemli. Sizler zaten eğreti duran hiçbir şeyin içinde yer almazsınız. Son zamanlarda gerginlik, stres veya sizi rahatsız eden durumlar olmuştu. İşin içinden çıkamadığınız için sıkılmıştınız. Bu Yeniay, bir çare, bir çözüm yolu bulmanızı sağlayacaktır. Duygusal ve fiziksel anlamda sizi yeniden toparlayacaktır. Merkür geri hareketi sona erdiği için, şimdi hızlı ve tecrübeniz ışığında karar vermeniz kolaylaşıyor. Yeniayı yöneten güç Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için, hedefe yönelik hareket edeceksiniz. İş yolculukları, eğitimle ilgili konular, yeni başvurular, toplantı ve görüşmeler gündeme gelecek ve başarılı sonuçlanacaktır. Size tek bir tavsiyem var. Lütfen kendinize güvenin ve inanın.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilere dikkat etmen gereken bir gün. İşlerinin istediğin gibi gitmemesinden şikayet edebilirsin.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya bir yeniayla başlarken hayatınızda kontrolünüz dışı gelişmeler başdöndürücü olabilir. Bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi güçlendiren yeni ay akışa, spiritüel ve dünyanıza yepyeni bir bakış katmanızı sağlayabilir.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay size bambaşka bir farkındalık kazandıracak. Özel hayatınızda sizleri daha ön plana çıkartacak. Gün genelinde ani gelişen durumlara karşı kontrollü davranıp olayları yönetme eğilimi içerisinde olacaksınız. Önümüzdeki haftalarda haklılık durumunuzla ilgili sizi bir sürpriz bekliyor.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi konular gündeminizde olabilir. Beklenmedik haberler keyfinizi kaçırabilir. Bazı durumları kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Esnek olmanızda fayda vardır. Değişiklikler için uygun bir gün olmayabilir. Gündelik rutininizden çıkmamaya çalışın.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi zorluklarınız için çözüm üretmeye çalışırken bir dostunuz yardımınıza yetişecek. Güne kötü başlasanız da tatlı bitireceksiniz. Sevdiğinizden mutlu haber var.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay size gizli başlangıçların haberini verebilir. İş ortamınızda ani değişen ilişki kalıplarına tanık olabilirsiniz. Yeni iş arkadaşlıkları başlatabilirsiniz.
16 Nisan 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ve bilinçaltınızı yenilemek, kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmek için uygun bir zaman dilimine giriyorsunuz. Hayatınızı etkileyecek önemli adımlardan kaçınmalısınız. 
Reklamı Kapat