Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün, duygusal ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Aşk yaşamınızda beklenmedik olaylar huzursuz edici sonuçlar doğurabilir. Ani, öfkeli duygusal tepkiler ilişkinizde yıkıcı olabilir.
16 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Üreteceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde, başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak, kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.
16 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konuların ön plana gelebileceği bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.
16 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kişisel bir önem ve değer verdiğiniz konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor, ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz. Özellikle inatçı olduğunuz konulara daha esnek bakmayı deneyebilirsiniz. Başkaları için kapanmış olan bir konu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 16 Nisan saat 04:57 burcunuzda doğacak Yeniay, ailenizi ilgilendiren konularda yapılacak yenilik, üzerinde düşünülmüş planların yürürlüğe konulması, sizi siz yapan cesaret ve doğallığınızla ilerlemenizde kuvvettir. Aşk hayatında aşırı güvenle sizi dolduran, canlandıran, renklendiren bu Yeniay, bir yanıyla da güven, saygı ve sevginin önemini vurguluyor. Diyebiliriz ki, sadece aşk yetmiyor. İş hayatıyla ilgili konularda da etkili olacak bu Yeniay, disiplinli çalışmanın, işinize dört elle sarılmanın ve işverenlerle olan güçlü temasın da önemini vurguluyor. Maddi konularda da etkili olan bu Dolunay, paranızın kıymetini bilmenizi, biriktirmenizi, ekonomik düşünmenizde de etkili oluyor. Merkürün burcunuzdaki geri hareketi sonlandığı için, sizler bu Yeniayda daha önce girişimde bulunduğunuz veya bir nedenle yavaşlamış olan işlerinizi düzene koyabilmenizi sağlıyor. Çevre değişikliği, yakınlarınızla ilgili konular, çalışma ve sağlıkla ilgili meseleler şimdi hızlanarak yoluna giriyor.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamında dönen dedikodulardan haberdar olabilirsin. Son zamanlardaki performansın takdir görebilir
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya burcunuzda bir yeni ayla başlarken hayatınızda artık yepyeni bir dönemi kucaklıyorsunuz. Farklı ve sıradışı yönlerinizi ortaya koymaya, yeni başlangıçlar yapmaya hazır olabilirsiniz. Hızlı ve cesur davranmaktan çekinmeyeceksiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi sebepsiz bir şekilde gergin ve kontrolsüz çıkışlar içerisinde bulabilirsiniz. Yeniay etkisiyle önümüzdeki iki hafta beklenilmeyeni beklemeye ne dersin? Fırsatlar kapını çalmaya hazırlanıyor. Sende bu değişime hazır ol ve muhteşem sürece kendini bırak.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde duygularınızda dalgalanmalar olabilir. Kendi içinize dönmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olaylara dikkatinizi verebilirsiniz. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. Özgürlüğünüz ve rahatlığınıza önem vereceğiniz bir gün olabilir. Eğitim konularında başarılı olabilirsiniz. Teknik konular sizi yorabilir.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dönüp dolaşıp aynı konuya gelip çevrenizdekilerden hesap sormaya çalışıyorsunuz. Unutmanız gerekenleri hemen unutun. Özellikle evli olanlar için bu...
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, sağlık konusunda sindirim sistemi ve sinir sistemi problemlerine dikkat etmeli, dengeli beslenme planına geçmeli ve pozitif enerjili ortamlarda bulunmalısınız. Problemli ilişkiler için ayrılık kararı verebileceğiniz, bekar olanların ise yeni tekliflerle karşılaşabileceği bir zaman dilimi geçirmektesiniz. Bu süreçte günlük çalışma temponuzun yükseldiğini fark edebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü sizin burcunuzda meydana gelen Yeni Ay, ilkbaharda bahar dalında çiçeklerin patlaması gibi hayatınızda yeni başlangıçlara neden olacak. Bu döneme zihinsel, fiziksel açıdan hazırlanın.
16 Nisan 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniayla beraber planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız doğru başlangıçlar işlerinizin hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Değişik ve farklı olanın peşinden gideceksiniz.
Reklamı Kapat