Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi, yaşadığınız ilişki içinde biraz sınırlamanız gerekebilir. Daha eşitlikçi yaklaşımlar daha mutluluk getirecek. Sağlam temellere oturmuş beraberliğinizdeki dengeleme çabalarının, daha çok karşıdan geldiğini kabul etmelisiniz.
16 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizi geliştirme niyetleriniz, bu günlerde kısa aralıklı sık yolculuklar yaptırabilir. Kendinize duyduğunuz aşırı güvenle gereğinden fazla atak olabiliyorsunuz. Bu, size ilişki sorunları yaşatabilir.
16 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.
16 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

İnsanlarla ilgili değerlendirmelerinizde koşullarınızın sizden fazla söz sahibi olmasına göz yumuyorsunuz. Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, bu sıralar biraz hatalı bir kavşaktasınız.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bazı durumlarda bu aceleci açık sözlü davranışlar sizi yanılgıya düşürebiliyor. Çok yakın arkadaşınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendiren bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, ailevi konularda ve yuvanızda bir canlanma getirir ve enerjinin güçlü akışını sağlar. Finansal konularda da hakkınızı korumanız, isteklerinizi elde etmeniz adına fırsat verir. Bir yere taşınmak, daha önce taşınmışsanız yerleşmek ve alışmak dönemidir. Her şey kontrol edilir, eksikler tamamlanır. Tabii ki başkalarının desteğine de ihtiyacımız olan zamandır. Maddi-manevi anlamda yardımcı olunsun isteriz. Bu Yeniay, Merkürün uzun süredir devam eden geri hareketinin sona ermesiyle size daha önce başlanmış işlerde hız kazandırır. Tekrar bakılan her şey başarılı şekilde yürür. Bu Yeniayın bir başka güçlü yanı, Mars gezegeninin burcunuzda ilerlemesidir. Böylece hedefe odaklı hareket edersiniz ve sabırla onu elde edene kadar bırakmazsınız. Temkinli, dikkatli ve dirayetli olduğunuz için, nerede hızlanmanız, nerede durmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu bakış açısı, doğaldır ki size adım attığınız her işte başarı kazandırır. Yeniayın bir başka olumlu yönü, size aşkta huzur ve güven hissi yaşatmasıdır. Evet bir hayli aktif, bazen stres yaşamış olsanız da, bu Yeniayda isteklerinizi elde edebilecek güce sahipsiniz.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ödemelerde aksaklıklar yaşayabilirsin. İlişkin yoksa, eski sevgilinin geri dönüşü kafanı karıştırabilir.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni hafta yeni ayla açılırken ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara artık hazırsınız. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir yere, eve, mekana taşınabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihnin ve düşüncelerin yeni bir fikre doğru uzandığında, bir daha asla eski boyutlarına geri dönemez. Bu yeniay ile kendini düşüncelerinle harekete geçir ve planladığın her ne varsa uygula. Kendini amaçlarına doğru odaklarsan önümüzdeki iki haftalık süreçte hem iş hem aşk alanında büyük başarılar gözüküyor.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Aile fertlerinden birine yardım etmeniz gerekebilir. İletişim gün içinde önem kazanabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var. Ani duygusal değişimler yaşayabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dengeleriniz alt üst oldu. Evinizde bir hayli gerginlik ortaya çıkabilir. Uzaktan gelen dostlarınız da can sıkıcı haberler verebilir. Tatsızlıkların üzerine gitmemelisiniz.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, evinizdeki enerjiyi temizleyecek. Mobilyalarınızı yenileyip evinizin dekorasyonunu değiştirmek için en uygun zaman.
16 Nisan 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili kararlarınızı devreye sokacaksınız. Emlak alım-satımıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat