Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sizi yalnızlıktan kurtarmaya yönelik çabalara isteksiz duruyorsunuz. Bugünü yaşamaya gayret edin. Nostaljik günlerinizdesiniz. Anıların etkisi birkaç gün daha sürebilir.
16 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi yenileme, geliştirme niyetleriniz yoğun temponuz karşısında biraz zor. Güçlü sorumluluk duygunuz iş yaşamınızı belirliyor. İş dışındaki sosyallikleriniz, çalışma yaşamınıza bağlı.
16 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Belli ölçülerde şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir katılımda, birilerinin şansınızı azaltma çabaları var, dikkatli olmalısınız. Bu sıralar ikili ilişkilerinize para tartışmaları hakim olabilir.
16 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Çekici bulup ihtiyaç hissettiğiniz konularda doğru ortamları belirlemeniz gerekiyor. Çalışma hayatınızda görev bilincinizi ve ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilecek kişisel arzular içindesiniz. Bu, riskli olabilir.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra, özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünüzü korkutsa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, sizin bir proje üzerinde çalışmanız, onu herkesin beğenmesini sağlayacak şekilde düzenlemeniz, sunmanız yönünde olumludur. Belki de daha önce başlamıştınız veya üzerinde düşünmüştünüz. Ancak yavaşlamıştınız. Şimdi hızlanma vaktidir. Eksikleri tamamlanır ve ne zaman sunulacağına karar verilir. Bu Yeniay, aşkta cinselliği ateşlendirir, canlandırır. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda yeni kararlar verilir. Sizler için, aktif bir zamanı işaret eder. Hakkınız olanı almanız, rakiplerinizin önüne geçmeniz kolaydır. Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için bu Yeniayda maddi konularda daha dikkatli oluruz. İşimize önem veririz, risk faktörünü göz önüne alarak hareket ederiz. Merkür geri hareketi sonlandığı için sizler bu Yeniayda aşkta karar veremediğiniz, belki de kafanıza uymayan ilişki meselelerine çözüm getirirsiniz. Ayrıldığınız sevgiliniz sizi arayabilir, sizin de aynı şekilde onu arzuyla istemeniz mümkündür.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenin sözlerini kişisel olarak algılaman tartışmalara neden olabilir. İletişim konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü bir yeni ayla açılırken yeni aşklara, tutkulara, heyecanlara açılabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir aşk girebilir. Yeni uğraş veya hobi alanları edinebilir, yaratıcılığınızı çok farklı şekillerde sergileyebilirsiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğin amaca ulaşamama durumu bazen gerçek amacımızı görmemiz için bize yardım eder. Bu nedenle artık olmayan şey de ısrar etmek yerine daha kolay işlere meyletmeyi öğren. Bu yeniay çok uğraşıp emek verdiklerinin olmamasında ki asıl sonucu gösterip senin için daha kolay olanlarda ki güzelliği gözlerinin önüne seriyor olacak. Fırsatlarla dolu günler seni bekliyor.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İşlerinizde tekrar ettiğiniz konular keyfinizi kaçırabilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Çünkü karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor ve size sahip çıkmaya çalışıyor. Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü meydana gelen Yeni Ay, aşk hayatınızda havai fişek etkisi yaratabilir. Ani bitiş ve başlangıçlara açıksınız. Spor ve diyete başlamak için oldukça uygun. Hobiler keyif verir.
16 Nisan 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda almak istediğiniz kararları uygulayabilirsiniz. Çocuk yapmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik, farklı ve sıra dışı olaylara açık olmalısınız.
Reklamı Kapat