Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Küçük oyunlarınız var. Zararsız olduklarını düşünüyorsunuz. Evet, beraberliğin bir aşamasından sonra insanlar küçük oyunları sineye çeker gibi görünüyorlar belki, ama yine de zararsız oldukları söylenemez. Beraber olduğunuz insanı da bu tür zararsız oyunların içinde görmeye tahammül edebileceksiniz, meydan sizin.
16 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınız başlardaki kadar hoş gelmiyor. Sıkıntılar üst üste bindikçe paylaşıp dağıtmak ihtiyacı hissediyorsunuz. Birlikte yaşadığınız kişi böyle bir paylaşıma kapalı değil. Belki o zaman küçük oyunlar da çekiciliğini kaybedecektir.
16 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

İşlerde sorun varsa, para durumunda da sorun var demektir. Neyse ki sıkıntılı günlere her zaman hazırlıklı birisiniz. Vadesini uzatmaya çalıştığınız bir ödeme canınızı sıkıyor. Bu konuda fazla şansınız yok gibi görünüyor. Sıkıntının fazla sürmeyeceği inancınızda haklısınız.
16 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz.
16 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız. Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz.
16 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, mesleki-ailevi-finansal konuları gündeminizde baş sıraya oturtur. Kazançlı bir iş, aktif bir görev, sorumluluk almak ve başarmak istersiniz. Zaten verdiğiniz mücadele hep bu alanlarda sesinizi duyurmak ve kendinizi daha fazla göstermek ihtiyacınızdır. Sorumluluklar ağır gelse de, sizi yorsa da, bu Yeniayda yılmadan ilerlemek, bir şeyler yapmak arzusu yükselecektir. Merkürün geri hareketi nedeniyle, iş hayatında biraz zorlanmıştınız hatta yanlış anlaşıldınız, kendinizi ifade edebilmek için çaba sarf ettiniz. Belki de, bir yenilik düşünüyordunuz, girişimde bulundunuz ancak sonuçlanmadı. Şimdi bu Yeniayla birlikte hızlanıyorsunuz. Finansal açıdan doyurucu bir iş veya bir gelişme sizi rahatlatabilir. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. İlişkide arzu ettiğiniz en önemli nokta, partnerin sizi desteklemesi, güç vermesi, iyi ve kötü günlerde yanınızda olması. Belki de bu Yeniay, beraberliğinizi test etme yönünde de etkili olacaktır.
16 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Rekabetin yüksek olduğu bir ortamda, kendini ispat etmek için özel bir çaba harcayabilirsin.
16 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya başlarken bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayla birlikte yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar peşinde olabilirsiniz. Tüm bunlarda sıradışılık başrolde olurken yaşamınızı yeni bir kariyer ya da görev ve sorumluluklarla da taçlandırabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanoğlu yaşam gailesi içinde daima bir şeylerin telaşı içinde koştuğundan genellikle sahip olduğu şeylerin kıymetini pek anlayamaz. Bu yeniay sizlere farkındalığınızı yükseltip sahip olduğunuz her şeyden mutlu olma adına sizleri değiştirebileceğinin vaadini veriyor. Artık siz de bir an önce değersizlik duygusundan kurtulun ve elinizdekilerin kıymetini bilin.
16 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınız tempolu, birazda zorlayıcı olabilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili değişiklikler olabilir. Olaylara biraz daha geniş çerçevede görmeniz iyi olabilir. İşlerinizi akışa bırakmak daha iyi sonuçlar getirebilir. Üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Ailenize zaman ayırabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi kafanıza takıyorsunuz. Rutin işlerinizi de aksatmaya başladınız. Bu durumdan bir çıkış yolu bulmalısınız. Aksi halde aile içindeki mutluluğunuz bozulabilir.
16 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var.
16 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
16 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü kariyerinizde meydana gelen Yeni Ay, iş hayatınızda size pek çok farklı karar aldırır. Yurt dışı ile ilgili konuların tarafınızdan toparlanmaya ihtiyacı var.
16 Nisan 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün oluşan yeniay kariyerinizde ve aile düzeninizde yeni olasılık ve oluşumları karşınıza getirebilir. Beklenmedik olaylara açıksınız. Ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.
Reklamı Kapat