Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun zamandır baş başa kalma hayalinizi gerçekleştirmeniz bugün de zor. Bir bütünlük içinde ilişki sürdürmenize rağmen, sizin dışınızdaki gelişmelere boyun eğmek zorunda kalabiliyorsunuz.
17 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz. Bu, ona karşı ilginizi arttırmanıza neden olacak. Sizden bugünlerde hem ii konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destekler istenebilir.
17 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınıza doğru bir yön vermenin vakti geldi. Acil ihtiyaçlarınıza daha fazla önem vermeli ve lüzumsuz alış verişlerden kaçınmalısınız.
17 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Hazırlıksız olduğunuz konularda size yönelmiş destekleri görmeniz gerekiyor.
17 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geç saatlerde yapacağınız ani bir program, sizi bu gece uykusuz bırakabilir. Sürprizlerle dolu bir gece geçirebilirsiniz. Yorucu geçen günlerden sonra dinlenmeyi hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, ama yine yorucu bir gün sizi bekliyor. Yapmanız gereken sürüyle özel işiniz var. Hepsini dar zamana yığmak bazı ziyaretlerinizi biraz aksatacak gibi.
17 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Ancak kişi bundan memnun mu, yoksa mecburen mi katlanıyor. Eğer mecburen katlanıyorsa tabii ki pek mutlu olmayacaktır. Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, aileniz ve toplumsal ilişkilerinizi maddi-manevi açıdan ele almanın göstergesidir. Nasıl bir aileye sahipsiniz, onlarla ilişkiniz ne durumda, birbirinize bağlılığınız ne ölçüde kuvvetli, bunları önemseyeceksiniz. Başkaları üzerinde etkili olmak, finansal anlamda güçlü ve başarılı kişi olmak sizin için çok önemli. Güzelliklere düşkünsünüz. Sizi hafife almaları hoşunuza gitmez. Geleceğinizi garanti altına almak amaçlı işlere yönelebilirsiniz. Engeller sizi yıldırmaz. Kazanmak için tüm gücünüzü ortaya koyarsınız. Çıkarlarınızı koruyup kollarsınız. 17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, kişisel gelişim yolunda inancımızı, hayat görüşümüzü, bilgi ve deneyimlerimizi, bugüne dek oluşturduğumuz kimliğimizi sorgulayarak, yüzleşerek yeniden oluşturmamızı sağlayan bir rehberdir. Zayıflıklarımızı bize gösterir. Ne biliyoruz, hangi alanda yetersiziz. Bütünün içindeki yerimiz nedir? Bütün bunların farkına varacağız. Ben diyerek önyargılı düşündüğümüz veya kendimizi zayıf görüp öğrenmek yerine pes ettiğimiz her şeyi yeniden tanımlayacağız. Kendimizi bulacağız. Bu bizi geliştirecek ve şifaya kavuşturacak. Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz her şeye hem maddi hem de manevi anlamda ulaşmak istersiniz. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister. Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, iş hayatıyla ilgili konularda kalıcı bir adım atmak isteyen kişileri yüreklendiricidir. Kişi hem finansal yönden güçlenmek hem de geleceğini sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyor. Her ne kadar yavaşlıklar kimi zaman sizi rahatsız etse de, bugünkü görünüm umudunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor. Saat 16:49 Ay-Mars görünüm etkisinde, iş hayatımız, maddi konular ve tüm değerlerimizi sağlam ve güvence altına almaktan yanayız. Bizi tedirgin eden bir şeyler var. Bunlar üzerinde düşüneceğiz. Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş hayatımız, sorumluluklarımız tabii ki çok önemli. Ancak ailemizin desteği ve onlarla birlik ve bütünlük duygusu hepsinden önemli. El ele sorunlar çözülmeli, gönül gönüle yürünülmeli. Biz bugün böyle düşüneceğiz. Kimse kusura bakmasın. Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,
17 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün İyimserliğin daha bir üstünde. Maddi anlamda birine destek olman gerekebilir. Rekabet ve hırsların ön planda olduğu bir çalışma ortamındaysan, ruhsal olarak yorulduğunu hissedebilirsin. Tüm karmaşalardan arınmak ve sadece kendi hayatına odaklanmak istiyorsun. Havale, borç ödeme, para yatırma gibi işlemlerde sorun yaşayabilirsin. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevgilinin olumsuz bakış açısı motivasyonunu düşürebilir.
17 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kuracağınız güzel ilişkiler size kendinizi iyi hissettirebilir. Güçlü insanlardan kariyeriniz adına destek göreceksiniz. Bugün, coşkulu adımlar ve etkilerle hareket edeceksiniz.
17 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılaştığın her insandan mutlaka bir şeyler öğrenmeye çalışmalısın. İnan bana hem dostundan hem de düşmanından çok şeyler öğrenebilirsin. Eleştiriye açık ol. Eleştiri her zaman seni farklı düşünmeye yönlendirir. Yaşamından insanları eksiltme. Değerli insanların bizde bıraktıkları izler, onları kaybettiğimiz zaman ortaya çıkar.
17 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Farklı projeler oluşturabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanması gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz.
17 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün aile hayatınızla ilgili beklemediğiniz gelişmeler yaşanabileceğine dikkat çekmekte. Kontrol edemeyeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Panik ya da öfkeye kapılarak büyüklerinizin kalbini kıracak davranışlar içinde olmamaya özen gösterin sözleriniz sevdiklerinizi derinden yaralayabilir. İş hayatınızda ise şans sizden yana beklediğiniz olumlu bir haberin gelmesi ile hızlı gelişmeler yaşayabilir kariyerinizde başarılı bir çıkış sergileyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz aşkınıza emeğinize sahip çıkarak anlık kararlar vermeden hareket etmelisiniz. Bekar Aslan’lar duygusal konularda rahatlamalarla moral depolayacaksınız.
17 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması.
17 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinden itibaren ay boşlukta olacağı için bugün ev ve yerleşime ait konularda yeni kararlar almamalı, ev alım satımı, aile içi ilişkilerde önemli paylaşımlar gibi konuları fırsatınız varsa bir sonraki güne ertelemeyi tercih etmelisiniz.
17 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda etrafınızdakiler tarafından takdir göreceğiniz bir gündesiniz. Gayrimenkul alım satımı içinde fırsatlar önünüze çıkabilir. Bugün yeme, içmenin keyfine varın.
17 Nisan 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kuracağınız güzel ilişkiler size kendinizi iyi hissettirebilir. Güçlü insanlardan kariyeriniz adına destek göreceksiniz. Bugün, coşkulu adımlar ve etkilerle hareket edeceksiniz.
Reklamı Kapat