Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizden uzaklaştığınızı hissedebilirisiniz. Yeni bir ilişkinin sizin için gerekliliği üzerinde düşünebilir, dostlarınızla bunu paylaşarak fikirlerini almaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularında tartışabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugün, ideallerinizi gerçekleştirebileceğiniz çalışmalarınız için olumlu etkiler alacaksınız. Yatırımlarınızın sonuçlarını uzun vadede görebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İşleri ve ağır sorumlulukları bir kenara koyup kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek istediğiniz bir gün olabilir. Ancak ipin ucunu kaçırmamaya ve özellikle hesap ve detayları atlamamaya özen göstermelisiniz.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, finansal açıdan yeni bir iş fırsatı veya mevcut işinizde ilerleme yönünde yararlıdır. Paranızı nereye ve nasıl harcamanız gerektiğini edindiğiniz tecrübeler size öğretmiş olmalı. Şimdiden sonra dikkatli bir şekilde yatırıma yönelmelisiniz. Sağlıklı yaşama önem vermeli, kilo sorunlarınıza karşı yediklerinize dikkat etmeliyiz. Bu görünüm, bu yönde de size destek olacaktır. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, fiziksel ve duygusal anlamda rahatlamak doyuma ulaşmak isteriz. Düşüncelerimiz, sözlerimiz ve eylemlerimizin özünde ilişkimiz ve yaşamsal ihtiyaçlarımız yer alır. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, iş hayatımız, sağlığımız, ilişkimizle alakalı konuları verimli ve düzgün hale getirme arzumuzdur. Kendi isteklerimizi öne alırız. Ancak şartlar gereği başkalarının da fikirlerini sormamız gerekir. Sağlığımızla ilgili konularda yapılacak tedavi veya operasyonun göstergesi olabilir. Estetik veya başka amaçla doktorumuzla görüşebiliriz. Bu görünüm güzellik, bakım, canlanma, tazelenmedir. Bizimle ilgilenilmesi, beğenilmek hoşumuza gider. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, sorumluluklarımızı bize hatırlatır ve başarılı olmaya çağırır. Artık büyümek, kendimizi göstermek ve çıtamızı yükselmek durumundayız. Çünkü hem özel hem iş hayatında mutlu ve doyumlu bir gelecek istiyorsak mücadele vermeliyiz. İnandığımız yolda ilerlemeli ve hedefimize uygun tercihte bulunmalıyız. Bu bakış açısı ilişkimizdeki sorunların da çözülmesini sağlayacaktır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş günü bir sürprizle gelebilir. Görüşmediğin arkadaşlarınla plan yapabilir, bir ortak bulabilirsin.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün irlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı fedakar ve iyi niyetli davranışlar sizi biraz yıpratabilir. Bazı konular üzerine içsel çelişkiler yaşayabilirsiniz hemen karar vermeyin.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konularda daha yaratıcı olabilirsiniz. Kendinizi daha sanatsal yollardan ifade etmek isteyebilirsiniz. Zevk aldığınız konularla ilgilenmek, onlar için harcama yapmak size iyi gelecektir. Bugün işlerinizde şanslısınız. Sorumluluk aldığınız konular gündeminizi etkileyebilir. İşleriniz için alternatif planlar yapmanız gerekebilir.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Resmi işlerden nefret etmenize rağmen bugün adli başvurularınız olacak. Haklı olduğunuz konuları atlamayın. İstediğiniz hedefe oldukça yakınsınız, pes etmeyin.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dostlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İş hayatınızda irili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı, iş hayatınızda yenilikler yapmalısınız.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattan alacağınız keyif yüksek olacağından yemeye içmeye kendinizi kaptırabilirsiniz. Özel ilişkinizde duygularınızı rahatça karşı tarafa aktarabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın dağınık alanlarını toplamak ve pratik bir yaklaşımla detaylara önem vererek toparlanma gerekliliği hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yoğun ve derin bir gün deneyimleyeceksiniz. Ancak çevrenizden soğuk, katı ve esnek olmayan tavırlarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizi halletme yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Sıra dışı tavsiye ve kuramlarla maddi kaynaklarınızı daha kalıcı ve istikrarlı hale getirebilirsiniz. Bu etki 10 gün boyunca hayatınızda etki edecektir.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattan alacağınız keyif yüksek olacağından yemeye içmeye kendinizi kaptırabilirsiniz. Özel ilişkinizde duygularınızı rahatça karşı tarafa aktarabilirsiniz.
Reklamı Kapat