Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Gönül ilişkinizde güzel gelişmeler olmakta. Sevgiliniz size her konuda destek ve sevgisini göstermek için her şeyi yapıyor. Bugün romantik zamanlar geçirebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili konularda son derece isabetli kararlar alabilir ve başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak proje ve çalışmalarda gerçekten göz dolduruyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Para konularında çok karamsar ve güvensizsiniz. Yatırımlarınızdan dilediğiniz kadar kazanç sağlayamamak sizi sıkıntıya sokuyor. Bu kadar hırslı olmamalısınız.
19 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün bir yakınınızın art niyetli davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Neyi sevdiğinize ve ne istediğinize karar vermekte zorluk ve ikilem yaşayabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Kendinizi bolca şımartmak isterken, sınırları çizmek ve kontrolü sağlamak zor olabilir.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, aşk hayatımızı ilgilendiren konularda veya çocuklarımız varsa onlarla ilgili meselelerde yenilikleri işaret ediyor. Bir şeyleri yerli yerine koymada, uzun vadeli bir ilişkiye yönelmede, mevcut ilişkiyi güçlendirmede karşınıza fırsat ve olanaklar çıkartıyor. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, ekonomik anlamda düşüneceğiz. Elimize geçen miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılamamız gerekecek. Malum ay sonuna yaklaştık. O nedenle biraz dikkatli olmakta yarar var. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, iş hayatımızdan özel yaşantımıza kadar her konuda fikirlerimizi açıkça ifade etmemizi sağlayıcıdır. Onaylanmak, başarılı olmak, yenilikte bulunmak isteriz. Bu görünüm, yeni bir çevre, görüşmeler, yolculuk, bağlantı kurma, arkadaşlık, sosyal ilişkiler yönünde de etkilidir. Moral duygumuzu yükselticidir. Bir iş girişimi, bir yere kabul edilme veya daha önce düşünülmüş bir planın yürürlüğe konulmasında etkilidir. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başarıya giden yol, yeteneklerimizi değerlendirmekten geçiyor. Ayrıca güven duygumuz çok önemli. Kararlarımızı başkalarının bizden beklentisi yönünde yaparsak başarılı olamayız. Bilakis, biz ne istiyoruz ve hangi alanda kendimizi göstermekten yanayız. Bunu bilmek lazım. Mevcut işimizde yükselmemiz de buna bağlıdır. Özel hayatımızı ilgilendiren konuları akıllıca ele almalı ve ona göre tercihte bulunmalıyız. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorun yaşadığın herkese karşı gardını almaya hazırsın. İş yerinde düşüncelerini söylemekten çekinmeyebilirsin.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşama analizci bakış açısı ile bakarken, isteklerinizde derin bir araştırma ve inceleme hakim olacak. Bugün hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminiz ve cildinize dikkat etmelisiniz.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal açılımlarınızı oluşturacağınız önemli kariyer planlarınızı gündeme alabilirsiniz. Kariyeriniz ile beklentilerinizi daha gerçekçi tutmalısınız.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı olaylar size kriz yaratabilir. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Duygusal yönden bağlanmış hissedebilirsiniz. Finansal konularda yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Gün içinde mücadele verdiğiniz kişiler olabilir. Kısmetli konular söz konusu. Kişisel konular ön plana gelebilir.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ağzınızdan bal damlayacak sanki. Güler yüzünüz ile ettiğiniz iltifatlar karşınızdakileri çok mutlu edecek. Maddi konularda olumlu gelişmeler var. İş hayatınızda ise keyifli başlayan gününüz gecikmelerden dolayı gerilime dönüşebilir. Sağlığınıza da dikkat edin. Dişlerinizle ilgili ağrılar varsa önemsemezlik yapmayın, derhal doktora gidin.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Içinde bulunduğunuz durumdan çok ilerisini düşünüyorsunuz. Fazla kuralcı ve katısınız. Hayatınızda biraz da hayallere yer verin. Sağlık problemlerinizle boğuşuyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizde çoşkulu bir iyimserlik devrede olabilir. Gezeceğiniz ve göreceğiniz yerlerde eğlenceli ve çok keyifli olabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarın.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakarlık, dalgınlık ve unutkanlığa karşı dikkatli olmalı ve hayatınızın kriz getiren noktalarına karşı tetikte olmalısınız. Zihinsel hareketliliğiniz ve sosyal ilişkilerinizde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ruhsal ve duygusal krizlerinizin aşılmasında deneyimli bir danışmanla çalışmayı düşünebilirsiniz. Satürn ve Uranüs etkileşimi sayesinde sıra dışı fikirlerinizi özel hayatınızda kalıcılık ve sorumluluk sağlayabilecek konulara aktarmanızın mümkün olacağı 10 günlük bir süreçle karşı karşıya bulunuyorsunuz.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizde çoşkulu bir iyimserlik devrede olabilir. Gezeceğiniz ve göreceğiniz yerlerde eğlenceli ve çok keyifli olabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarın.
Reklamı Kapat