Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

İş ve sosyal ilişkilerinizi daha fazla ilerletmek için çevrenizdeki insanları severek ve ustaca kullanıyorsunuz ama onların çıkarlarını da kolluyorsunuz. Bu yüzden iş ortamınızda sizi rahatsız edecek durumların oluştuğu bir gün geçireceksiniz.
19 Mayıs 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün işiniz ya da kariyerinizle ilgili bir harcama yapabilirsiniz. Bu yüzden maddi kaynağa ihtiyaç duyacaksınız. Bu maddi kaynağı her zaman olduğu gibi ailenizden temin edeceksiniz.
19 Mayıs 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Biraz öfkeli ve sabırsız tavırlarınız sizi ve arkadaşlık ilişkilerinizi yıpratıyor. Biraz daha sakin ve uyumlu olmaya ihtiyacınız var.
19 Mayıs 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İkili ilişkilerde gözden kaçırdığınız özel bir durum var. Dikkatle gözlemlerseniz sizi özellikle izleyen ve belli konularda sınayan birinin varlığını fark edeceksiniz..
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken günün en çok parlayan ve göze batan burçlarından biri olabilirsiniz. İçinizdeki mutluluk ve iyimserlik sizi alışverişe sürükleyebilir, kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. İpin ucunu kaçırmadığınızdan emin olun.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, maddi açıdan doyumlu bir iş fırsatının karşımıza çıkmasında etkilidir. İşimizde yükseliriz ve konum olarak güçleniriz. İş sorunlarımız varsa bunları geride bırakacak çözümler hayatımızda belirebilir. Bu görünüm içten içe gelişir ve sizi mutlaka bu konularda destekleyici olur. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, evrensel sevgi olgusunun sahibi sizler için her zaman ılımlılık, empati ve çevreyle iyi ilişkiler kıymetli olmuştur. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, konuşmalarınızda sağlamlık, huzur ve kazançlı çıkmak isteği öne çıkar. Ancak bunu sadece kendiniz için olduğu kadar, başkaları için de niyet edersiniz. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, parasal kaynaklarımızı doğru, düzgün ve uzun vadeli şekilde düzenlemenin önemini işaret ediyor. Elimize geçeni har vurup harman savurmayalım. Kazanç sağlayıcı girişimlerin göstergesi olan bu görünüm, paramızı en doğru şekilde değerlendirmede yardımcıdır. Yaşadığımız tecrübeleri unutmayalım. Uzun vadeli yatırım ilerisi adına yararlı olacaktır. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı yaşamanın önemini vurguluyor. Ufak tefek şikayetlerimizi asla ihmal etmemeliyiz. Tedavimizi geciktirmemeliyiz. Bedenimize özen göstermeliyiz. Şu andaki mevcut sıkıntılarımızı çözüme kavuşturmak için paraya ihtiyaç duyabiliriz. İş hayatımızla ilgili konularda girişimde bulunurken, sadece bugünü değil, yarınlarımızı göz önüne alarak karar vermeliyiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrendeki sorunlara karşı mantıklı ve sağduyulu davranmaya özen göstereceğin bir gün. Davetsiz bir misafirin olabilir.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişimleriniz çevrenize ilginç gelecektir. Sakin ortamları tercih ederken; kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunacaksınız. Sağlığınızla biraz ilgilenin.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz bazı harcamaların sıkıntı yaratabileceği bir gün. Ödeme dengeleriniz ile ilgili önemli planlar yapılmalı.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda organizasyonlar yapmanız mümkün. Kişisel hassasiyetlerinizden ve hayallerinizden peşinden gitmek isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda başarı için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Bu sizi duygusal açıdan yorabilir. İşlerinizde güçlü kişilerden yardım alabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Size destek veren biriyle bir araya gelip konuşma fırsatı elde edeceksiniz. İşlerinizi ihmal etmeniz sıkıntılarınızı atlatmanızdan kaynaklanıyor. Patronlarınız bundan memnun değil. Bu arada içinizdeki öfkeyi dışa vurabilir ve verdiğiniz emekleri yok edebilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Kendiliğinden hal yoluna girecek konular var merak etmeyin.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde tüm aksilikler üstüste geldi. Bunun hep böyle olacağını düşünmeyin. Yine güneş doğacak. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu sistemli ve disiplinli çalışmanız size her kapıyı açıyor. Yılmaz inatçı bir kişiliğiniz var.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi huzurlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Paranızı çevrenizle ve sevdiğiniz insanlarla birlikte harcamaktan çekinmeyeceksiniz.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Rüyalarınız daha anlamlı ve sembolik olabilir. Ruhani bir yapıya geçebilir ve mistik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sakarlık ve dalgınlık durumunuzda artış gözlenebilir. Sanatçıysanız eserleriniz ortaya çıkabilecek kıvama erişebilir. Estetik operasyon olmak ve fiziksel olarak majör değişimler yaratmak için pek de uygun zamanlar değildir. Maddi kaynaklarınızla ilgili beklenmedik ve ani gelişmelerden ötürü mesleki yatırım ve kalıcılık sağlayabileceğiniz 10 günlük bir etkiyle karşı karşıyasınız.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi huzurlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Paranızı çevrenizle ve sevdiğiniz insanlarla birlikte harcamaktan çekinmeyeceksiniz.
Reklamı Kapat