Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranıyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli.
19 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde parayla alakalı bir araştırma ve takip işiniz olabilir. Kararlarınızda biraz daha kökten olmayı denemelisiniz. Aile içinde harcamaların çoğu gerekli değil gibi.
19 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi keyiflere, tatlılara kolayca kaptırabileceğiniz bir gün olabilir ancak eşinizin, sevgilinizin beklentileri ile zıt düşmemeye dikkat etmelisiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz ama sınırlara da dikkat etmeniz gerekebilir.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, finansal sorunlarınızın aşılmasında yeni çıkış yolu bulunmasında destekleyicidir. Kişi daha önce yaşanmış ve edinmiş tecrübelerinin farkında hareket eder. Bu farkındalık sayesinde doğru karar verir. Böylece bundan sonra yanlışa düşmez, zor durumda kalmaz. Psikolojik ve bedensel anlamda kendine dikkat eder, sağlığını gözetir ve öfkesini yenmeyi başararak doğru adımlar atabilir. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, beklentilerimizin karşılanması amacıyla yapılan görüşmeleri işaret ediyor. İhtiyaçlarımızı karşılamak ve hayal ettiklerimizi gerçekleştirme yönünde istekli olacağız. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, psikolojik ve bedensel sağlığımızı önemsememiz gerektiğini işaret ediyor. Bazı meseleleri fazlasıyla kafanıza takabilirsiniz. Sevilmek, mutlu olmak, güven içinde yaşamak arzunuz bir hayli yüksektir. Eğer şu aralar sıkıntınız varsa, çok önemli kararlar vermeden önce mutlaka iyi düşününüz. Kendi kendinizi moral anlamında güçlü tutacak aktivite veya olumlamalarda bulununuz. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, ailenizi ilgilendiren meseleleri kendi bildiğimiz şekilde halletme arzumuzu işaret ediyor. Ancak önümüzdeki engeller, baskı ve gelişmeler elimizi kolumuzu bağlıyor. Doğal olarak geriliyoruz. Çözmeye çalışıyoruz. Fakat tam olarak bunu başarmakta zorlanıyoruz. Yeni bir yere taşındıysak veya bunu düşünüyorsak biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Her şeyin merkezine kendimizi koyamayız. Fakat taviz vermek de çözüm değil. Bunlar zamanla aşılacaktır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürpriz bir isimden beklenmedik bir teklif alman an meselesi! Kendi işi olan bir Boğa burcuysan fazla çalışmak zorundasın.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Dostlarınızla duygusal bağlarınız güçlenecek.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi projelerinizle alakalı önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Giderleriniz ile ilgili ortaya çıkan bazı harcamalar can sıkıcı duruma gelebilir.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek ümitlerinizle ilgili yeni planlamalar yapacağınız bir gündesiniz. Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızla ilgili değişiklikler olabilir. Sevdiğiniz şeylerle ilgili başkalarından destek alabilirsiniz. Bazı işlerinizde alternatif planlar uygulamanız gerekebilir. Kişisel konularınızda daha baskın davranabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Alışveriş konusunda ailenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Evli arkadaşınızın sizle dertleşmesi kafanızı biraz karıştırabilir...
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde küçük başarılar sizi tatmin etmiyor ama ancak küçük başrılardan sonra büyüklerin tadına varabilirsiniz. İnsanlara istediğinizi kolayca yaptırma yeteneğinizi iyi değerlendirdiğiniz taktirde önünüzde çok parlak günler uzanıyor.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, size keyif veren işlerin peşinden gidebilirsiniz. Ruhunuzu doyurmak isteyeceksiniz. Sosyal ortamlardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda veya dahil olduğunuz sosyal organizasyonlarda sezgilerinizin sizi farklı bir noktaya taşıyacağı ağır bir gün yaşamaktasınız. Ay’ın Neptün kontağı etkisi bir süre idealist ve hayalperest hissetmenize neden olacaktır. Ortak kazanımlarınızı arttırmak için destek görebileceğiniz bir gündesiniz. Mesleki veya kariyerinizle ilgili kalıcı etkiler bırakan teknolojik veya mantık dahilinde kotarılmış önemli bir meseleyi hayatınıza entegre edebileceğiniz 10 günlük bir etkiyle karşı karşıyasınız. Sezgileriniz bu süreçte önem kazanacaktır.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, size keyif veren işlerin peşinden gidebilirsiniz. Ruhunuzu doyurmak isteyeceksiniz. Sosyal ortamlardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Reklamı Kapat