İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir. Giderek yoluna giren bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
19 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
19 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İstek ve heveslerinizin çokluğu ve ağırlığı ilişkilerinize etki edebilir. Keyif sınırlarını çizmenin zor olabileceği bir gün olabilir. Başkalarına da tutabilmeniz zor sözler vermemelisiniz.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, ilişki tercihinizi ilerisi adına düşünerek yapmanızda yardımcıdır. Bugüne dek ne kadar zorlu ilişkiler yaşamış olursanız olun, bundan sonrasında aklınız başınızda beraberlik yaşarsınız. Edindiğiniz tecrübeler ışığınız olur. Hayatınıza yeni birisi girebilir veya mevcut ilişki sorunlarınızı aşabilir, mutlu olabilirsiniz. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, hayallerimize uygun bir iş ve güven içinde yaşama arzumuz yoğun. Merkür-Boğa burcunda seyrine başladığı için, biraz suspus olabiliriz. Fazla konuşmaktan hoşlanmayabiliriz veya düşüncelerimizi kendimize saklamayı tercih edebiliriz. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, ortaya koymak istediğiniz plan ve projelerinizle ilgili konuları vurgulayıcıdır. Bazı kişilerle bir araya gelerek karşılıklı görüşmede bulunabilirsiniz. İlerisi adına düşününüz. Her yönüyle meseleleri ele alınız. Bu görünüm, yeni bir aşkın işaretçisi olabilir. Daha önce sorun yaşadığınız birisiyle tekrar bağlantı kurulabilir. Dikkatli şekilde duruma bakmakta yarar var. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, psikolojik ve fiziksel yöndeki sıkıntılarımıza çözüm bulma arzumuzu işaret ediyor. Mücadelemiz bir hayli yoğun. Ancak gücümüzü bazen aşan şartlar yüzünden zorlanıyoruz. Burada önemli olan, kendinizi geriye çekmemek, yeteneklerinizden şüpheye düşmemek ve her zorluğun altından kalkacağınıza inanmaktır. İnanmak başarmanın yarısıdır. Eğitimden ticarete kadar hangi alanda ilerlemek istiyorsanız korkmayınız, çaba sarf ediniz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Mali konularda alman gereken tedbirleri hayata geçiremiyorsun. Kendini garantiye almak için ödün vermelisin.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınız denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmiyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir oluşum içerisine girebilirsiniz. Sakarlıklara ve hızlı hareketlere karşı temkinli olun.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. İşle ilgili eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kadın yöneticilerinizle aranızı iyi tutmaya çalışın. Gençlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Gelecek yönünde kararlar almak isteyebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara duygusal yaklaşıp, alınganlık yapabilirsiniz. Gerçek ile hayali ayırt edin. Sevgi anlayışınız çok farklı. Size verilen değeri yanlış anlıyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu kararsızlığınıza bir an önce son vermek gerekiyor. Eğer kısa süre içinde karar alamazsanız karşılaşacağınız olaylar sonucunda ortaya çıkabilecek karışıklıklar sinirlerinizi bozacak ve strese sokacak. Eskiden beri süren bir ilişkiniz farklılaşacak ve beklemediğiniz bir hız alacak.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizle beraber sizi eğlendirecek ve keyfilendirecek planlar yapabilirsiniz. Göz önünde olmak isteyecek, kalabalık yerleri tercih edeceksiniz. 
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sabah saatlerinden itibaren meslek alanınızla ilgili konularda sezgilerinizin gücü ile başarı sağlamanızın kolaylaşacağı etkiler mevcuttur. Birlikte hedefler konulabilecek arkadaşlık ilişkilerine başlamak için uygun bir sürece giriyorsunuz. Arkadaşlarınızın veya dahil olduğunuz toplumsal kurumların dahiyane fikirleriyle ilişki ve ortaklığınızı sağlam temeller üzerine oturtabileceğiniz 10 günlük bir etkiye sahipsiniz. Öğütlere sıra dışı olsalar bile kulak kabartmanız gerekebilir.
19 Mayıs 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizle beraber sizi eğlendirecek ve keyfilendirecek planlar yapabilirsiniz. Göz önünde olmak isteyecek, kalabalık yerleri tercih edeceksiniz. 
Reklamı Kapat