Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz. Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir.
19 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bazı önemli işleriniz bugün halledebileceksiniz. İş yerinizde haberleşmelerinizde bir hareketlenme olabilir. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz.
19 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır
19 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bazı sorunlarınızın çözümünü zamana bırakın.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzellikler, hoşluklar sizi cezbedebilir, kendinize akışa bırakmanın da hevesiyle düşündüğünüzden çok daha fazlasını vaat edebileceğiniz bir gün olabilir. Aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, eğitim-iş tercihi-kişisel anlamda kendimizi geliştirme, önümüze çıkan engellerle mücadele ederek başarıya ulaşma yönünde etkin bir kuvvettir. İçten içe sizi inançlı kılar ve ektiğiniz güzelliklerin karşılığını alarak ilerlemenizde ve doğru tercihlerde yapmanızda yardımcı olur. Sürpriz karşılaşmaların, fırsatların da işaretçisidir. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, duygusal anlamda rahatlatıcı bir etkiye sahip. Ancak kafamızın içinde parasal konular da ayrı bir öneme sahip. Görülüyor ki, hem huzur bulmak hem de kendimizi güvende hissetmekten yanayız. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, kişisel değerlerimize önem vermemizi sağlıyor. Özel bir yakınlaşmanın işaretçisi de olabilir. Geçmişe ait problemlerin ilişkide çözüme kavuşması adına etkili olabilir. Maddi konularda güvence elde etmek amaçlı görüşmelerin, kararların göstergesidir. Girişimde bulunma, kendinizi iyi hissetme, sevilme, sevme, yalnız olmadığınızı hissetme yönünde de duygusal etkileri olabilir. İlişki, parasal konular veya genel olarak verilecek önemli kararların üzerinde dikkatlice durulmasında fayda vardır. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, parasal açıdan güvende olmak ve aşkta mutluluğu yakalamak için, kendimize güvenmemiz gerektiğini vurguluyor. Önümüze çıkan engeller zaten bir mücadelenin göstergesidir. Bu mücadelede başarılı olmanın yolu hesabımızı bilmek, yeteneklerimize göre tercihte bulunmaktır. Böylece gereksiz zaman kaybetmemiş, doğru bir yol belirlemiş oluruz. Kimin ne dediği değil, sizin ne istediğinizi bilmeniz son derece önemlidir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda motivasyonunu kazanmak istiyorsan bugün alacağın haberler, özellikle uluslararası alanda seni destekleyecektir.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm imkanlara sahipsiniz.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal ve ekonomik koşullarınız ile ilgili yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. İlişkilerinizdeki duygusal beklentilerinizin fazla olacağı ve bunu dile getireceğiniz bir gün.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Stres yaşadığınız konular çıkmazda kalabilir. Etkilendiğiniz olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde ön görmekte zorlandığınız konular olabilir. Duygusal yönden mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. İşlerinizde en iyisini yapmaya çabalayabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karamsarlıktan uzak durun. Hayal kurun ve ideallerinizin peşinden gidin. Yaşadığınız aksiliklerden çıkışınızı hatırlayarak sevdiklerinize sarılın.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla alınganlık yapıyorsunuz, bu da sevdiğiniz insanı bıktırıyor. Biraz daha kendinizi olayların akışına bırakın. Bu arada ailenizi de ihmal etmeyin. Çünkü onlar sizin çok kırılgan olduğunuzu biliyor ve sizin için üzülüyorlar.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda kendinizi mutlu hissedebilir, değişik şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ruhsal durumunuzdan hoşnut olacaksınız. Olayları iyi gözlemleyin.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün genelinde ağır ruhsal enerjilere sahip olacaksınız. Bilinçaltı çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir. Hızlı başlayıp hızlı gelişen ilişkilere çekilebilirsiniz. Uranüs ve Satürn’ün 10 günlük destekleyici etkileşimi kontrol dışı ve somutlaştırıcı konuların zihniniz ve benliğiniz arasında uyumlu bir enerji akışına sebep olacaktır. Sizi kalıcı bir değişime ulaştırması olarak yorumlanacaktır.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda kendinizi mutlu hissedebilir, değişik şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ruhsal durumunuzdan hoşnut olacaksınız. Olayları iyi gözlemleyin.
Reklamı Kapat