Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle farklı ve güzel bir gün geçireceksiniz, aşk tazeleyebilirsiniz ve farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bugün sevgilinizden ayrıca sizi sevindirecek çok güzel haberler alabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde işlerinizi düzeltme çabalarınız olumlu sonuçlar verecek. Bugün İşlerinizin çoğunu ofis dışından halledebilirsiniz ve akşama ofisinizde mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Parasız kalmamayı becerebiliyorsunuz, harcamalarınızı iyi dengeleyebiliyor ve acil ihtiyaçlarınız dışındaki masraflarınızı kontrol altına alabiliyorsunuz.
19 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde bir toplu para işine katılıma şansınız olacak, çok düşünerek ortak olmanız gerekiyor.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi başkalarına anlatmak ya da kendinizden söz etmek, yanlış anlamaları sonlandırmak isteğinde olabilirsiniz, bu yönde aşırı iyimser davranmanın da suistimal edilebileceğini göz ardı etmemelisiniz.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, yeni bir fırsatla karşılaşılmasında etkilidir. Bu iş hayatından, eğitime veya çevre değişime kadar geniş bir alanda önem taşıyor. Verilen bir mücadelenin arzu ettiğiniz şekilde gelişmesinde destekleyici oluyor. Sosyal yaşamınızı canlandırıyor. Başarılı olacağınız bir grup faaliyeti, iş veya projenin de göstergesi olarak sizleri memnun edici gözüküyor. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, ihtiyaçlarımızı karşılama, huzurlu bir ortamda yaşama arzumuzun işaretçisidir. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, ev alanı-ailevi konularda güvenliğimizi önemseriz. Hem kazanmak hem rahat yaşamak en büyük isteğimizdir. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, uyumlu ve adil bir şekilde kurulan ilişkilerin, bağlantıların göstergesidir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi, eğitim ve ticari konular gündem maddemizi oluşturur. Tanıtım, sempozyum, sergi, sanat veya sporla alakalı konuları düzenleyebiliriz. Yeni birileriyle tanışmak mümkündür. Fikirlerimizi başkalarına açık ve net bir dille ifade ederiz. Parasal açıdan kazanç sağlayan işlerimizi düzenleriz. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizde karşılıklı anlayışın, paylaşımın, uzlaşının önemini vurguluyor. Eğer mutlu ve doyumlu bir yaşam sürmek istiyorsak, kimsenin kimse üzerinde baskısı olmamalı. Bir taraf sürekli kendini merkeze koyarsa tabii ki o yuvada huzur olmaz. Onun için, ilişkinizde veya ilişki tercihinde bulunurken, her şeyi baştan net ve açık şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. Burada önemli olan, sen ve ben demek yerine biz olmayı başarmaktır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir kendinde yapmak istediğin değişiklikler için harekete geçebilir, kendinle ilgili radikal kararlar alabilirsin.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Yarım kalan fiziksel tedavileriniz varsa, ihmal etmeden tamamlayın.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz ya da partnerinizin işleri ile ilgili bazı önemli gelişmeler sizi mutlu edebilir. Evliliğinizi ya da partnerinizin sizin hayatınıza bakış açısı hakkında bazı konuşmalar yapabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelmek sizi daha keyifli kılabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda destek alacağınız kişilere ulaşabilirsiniz. Gün içinde farklı fikirlerinizle etrafınızdakilerin ilgisini çekebilirsiniz. İşlerinizle ilgili alternatif konulara yönelebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Huysuzsunuz. Çevrenizdekilere kızmak için bahaneler arıyorsunuz sanki. Bugün hiç kimse ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak size. Sonradan pişman olmayın.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Olağan işler bugün fazlasıyla zamanınızı alacak. Sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Karşılaşacağınız küçük detaylara aldırmazlık etmeyin. Çünkü ileride karşınıza çıkan sorunların kaynağı onlar olabilir. Hayatınız çok monoton. Bu da sizi bunaltabilir.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezilerde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Yeni yerlerde bulunmak size çok iyi gelecek. Bugün alacağınız haberler yüzünüzü güldürebilir.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Objektif olmaktansa daha sübjektif bir bakış açısıyla maddi ve manevi kaynaklarınızı derleyip toparlama durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön planda görülebilir. Toplumsal yardım konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız alanlardaki ilginç fikirleriniz ve üst aklınız sayesinde toplumsal konularda ilham veren ve sorumluluk gerektiren işler alabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezilerde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Yeni yerlerde bulunmak size çok iyi gelecek. Bugün alacağınız haberler yüzünüzü güldürebilir.
Reklamı Kapat