Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız.
19 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalacaksınız. Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden gelebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün abartı harcamalara çok elverişli ortamlarda olabilirsiniz. Yatırım konularında çok yerinde, faydalı kararsızlıklarınız olacak. Sizi ani kararlara yönlendiren tavsiyeler tehlike içeriyor.
19 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde ayağınızı sağlam basmanız gerekiyor. Zaman ve para yitirip gerilim yaşadığınız bir oluşumun içinden bir an evvel çıkmanızda fayda var.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumlulukların fazlalığı kendisini hissettirse de bugün onlardan az da uzaklaşıp kendinizi az da olsa şımartmaya ihtiyacınız olabilir. Başkalarını ve özellikle ailenizi de bu keyfe ortak etmek isteyebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, sizi zorlayan şartların ve mevcut problemlerin çözülmesinde etkilidir. Belki yaşadıklarınız nedeniyle olumsuz düşünüyorsunuz. Ancak bu görünüm gökyüzünde belirdiği andan itibaren yavaş yavaş sizi sarıp sarmalar. Bir başka yere taşınmak, ev almak, yeni bir fırsatla karşılaşmak yönünde olumludur. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, karşılıklı anlayış, sevgi, empati ve duygudaşlığın işaretçisidir. Sağlam, güvenli ve ılımlı olabilen kişilerle bir arada olmak isteriz. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, anne-babamız, ailemiz, evimizle ilgili konularda sevginin, anlayışının, yardımlaşmanın önemini vurguluyor. Kendimizi önemsediğimiz gibi başkalarının da arzularını, isteklerini önemsememiz gerekebilir. Bu bizim için bazen zor olsa da, elimizden geleni yapmamız gerekir. Aynı şekilde onların da bize karşı anlayışlı olması, bencil davranmamasını isteyeceğiz. İş-ev arasında dengenin olumlu yönde kurulması gereken gündeyiz. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, şartların zorlayıcılığını işaret ediyor. Finansal açıdan çıkarlarının farkında ol, başkalarıyla burun buruna gelmemeye çalış, biraz sakin ol, işini bil diyor. Çünkü bunu yapmazsak, istediğimiz doyumlu ve mutlu hayatı yaşayamayız. Para önemli bir güç ve biz bu güce kavuşmak için mücadele verebiliriz. Pes etmek yerine, isteklerimizi elde etmek için akıllı olmalıyız. Bu bakış açısı bize yeni destekler, para ve güç kazandırabilir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerini söylemekten çekinmiyorsun. Arkadaşlarının yaşadığı sorunlara dahil olmak istemeyebilirsin.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız.. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bazı seyahatler plansız bir şekilde önünüze gelebilir. Sağlığınız ve bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekli.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konular ön plana çıkabilir. İlgilendiğiniz konularda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişiler önem kazanabilir. Gün içinde değişiklik yapmak istediğiniz konularda sorumlulukta almanız gerekebilir. Gün içinde sanatsal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fırsatlar başınızda uçuşacak. Maneviyatla başlayıp, maddi kazanca dönebilecek fırsatlar var. Olayları akışına bırakın ve gereken hamleleri yapın. Kısmetler geliyor.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok gayretlisiniz. Bu gayretinizin mükafatını en kısa sürede göreceksiniz. Uzun zamandır yaptığınız plan nihayet lehinize sonuçlanacak. Parasal olarak da kazançlı çıkan siz olacaksınız. Parayla ilgili fırsatı değerlendirdiğinizde maddi durumunuz kat kat iyi olacak.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış ortamlarda uzun zamandır hissetmek istediğiniz keyfi deneyimleyebilirsiniz. Ailenizden güzel haberler alabilirsiniz. Değişimlere açıksınız.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Deniz veya göl kıyılarına küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kardeşleriniz ve komşularınız ile aranızdaki ilişkileri daha sevgi dolu bir düzeye çıkarabilirsiniz. Sezgileriniz ve bilinçaltı düzeydeki istikrarınız nedeniyle ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde sıra dışı, ilham veren ve sözünü dinleten bir kişi olma yolunda ilerleyebileceğiniz 10 günlük bir etkiyle karşı karşıyasınız.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış ortamlarda uzun zamandır hissetmek istediğiniz keyfi deneyimleyebilirsiniz. Ailenizden güzel haberler alabilirsiniz. Değişimlere açıksınız.
Reklamı Kapat