Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Ortak bir dostunuz, eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açılabilir.
19 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz, beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme, iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor.
19 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor.
19 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün mantığınızı ön palanda tutmanız gereken önemli kararlarınız olabilir.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde dengeleri kollamanın her zamankinden zor ve zaman alabileceği bir gün olabilir. Zira kontrol dışı gelişmelerin, müdaha le edemediğiniz konuların sizi zor durumda bırakabileceğini unutmamalısınız.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, farklı bir yere yerleşmek, ilişki ve iş ortaklığı gibi konulardaki sorunları geride bırakmak yönünde etkilidir. Yeni bir gözle duruma bakabilecek fırsatlar yakalarsınız. Evlilik, boşanma gibi hayati meselelerde daha akılcı ve ilerisi adına düşünürsünüz. Zaten gelişmeler de bu yöndedir. İçten içe sizi destekleyecek haberler alırsınız. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, işlerimizi düzenleme, günlük tempoda yapılaması gerekenleri planlama yönünde etkilidir. Kendimizi güvende hissetmek ve hayal ettiğimiz şekilde ilerlemek isteriz. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkide karşı tarafın kendi değerini daha fazla önemsemesi ve bu yönde hareket etmesi anlamına gelebilir. Sorunlar varsa, karşılıklı konuşmakta yarar vardır. Eğer bekarsanız bu görünüm, bir evlilik veya arkadaşlık teklifidir. Partner fikirlerini, isteklerini ve düşüncesini belirtir. Siz de buna göre bir karar verebilirsiniz. Tabii ki çok iyi düşünülmeli, her yönüyle gözden geçirilmelidir. İş ortaklığı gibi konularda çıkarların karşılıklı tespiti ve sözleşmenin buna uygun şekilde yapılması gerekir. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, önünüzdeki engellerin sizi yıldırmaması gerektiğini işaret ediyor. Şartlar zorlayıcı olabilir. İş, eş veya farklı nedenler yavaşlamanıza sebep olabilir. Fakat bütün bunlar aslında kendinizi, hedefinizi ve yapmak istediklerinizi tanımlamanızda yararlıdır. Güçlük olmadan insan bir şeyin kıymetini bilir mi? Demek ki, mücadele etmeliyiz. Amacım bu ve ben kendime güveniyorum diyerek ilerlemeliyiz. Ancak bu sayede mutlu ve doyumlu bir yaşam sürebiliriz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş bağlantılarınla ilgili görüşeceğin kalabalık ve yoğun bir gün seni bekliyor. Sevgilinin sitemleri boşa çıkacak.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşıt evinizdeki Venüs Venüs'ten yoğun enerjiler alacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Yüksek hedefleriniz var. Bazılarınız gizli-saklı duygular içindesiniz..
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bağışıklık sisteminizde bir düşüklük hissedebilirsiniz. İş ortamınızdaki arkadaşlık ilişkilerinizde ya da çalışanlarınızla iletişim kurarken daha sabırlı olun.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde işlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize farklı bir bakış açısıyla bakacağınız bir gündesiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili konuları ihmal etmemenizde fayda var. Teknik konulardaki işlerinizi bitirebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi seven çok seviyor ama bir o kadar da sevmeyen, sizi itici bulan insanlar var. Sakin kafayla nedenini aramanız sizin için daha iyi olacaktır. Kafanızı takmayın.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok çabuk sinirleniyor, bu nedenle çok zor durumda kalıyorsunuz. Eleştirilere hazırlıklı olun. Yalnızca kendinizi değil etrafınızdakileri de düşünün. Her zaman siz haklı olamazsınız. Bunu değerlendirmesini bilin. Çalışmalarınız ve enerjiniz kimsenin gözünden kaçmıyor.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanla değişik fırsatlar yakalayacaksınız. İlişkinizde kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Hayatınızı bugün istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. 
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamınızda sizin için çalışan insanlara karşı sezgileriniz artabilir. Şefkatli ve merhametli davranarak hizmet alanınızdaki dengeyi koruyabilirsiniz. Gündelik işlerinizi tamamlamak ve sorumluluklarınızın üstesinden gelmek biraz zorlaşabilecektir. Hayallere dalmak ve gerçekliğin dışına kaçmak işinize gelebilir. Böylelikle işleri aksatabilirsiniz. Sıra dışı ortaklıklar ve partnerlikler sayesinde sosyal ilişkilerinizde ciddiyet ve sorumluluk sahibi olabileceğiniz bir 10 günlük etkiye sahipsiniz. Tavsiye ve etkilere kulak kabartmanız gerekebilir.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanla değişik fırsatlar yakalayacaksınız. İlişkinizde kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Hayatınızı bugün istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. 
Reklamı Kapat