Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Yakınlaşmanızın altında, hayata bakışınızdaki ortaklıkların dışında, karşı konulmaz bir çekimin olduğuna inanıyorsunuz. Bugünü onu daha yakından tanımak için değerlendirebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Yarın iş arkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.
19 Mayıs 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bugün bütçenizle ilgili endişeler duyabilir, yeni çözümler aramaya yönelebilirsiniz. Harcamalarınızı azaltıyorsunuz, ama çok gerekli gördüğünüz ve yatırım gözüyle baktığınız büyük hedefleriniz var. Mantıklı da olmanız gerekiyor.
19 Mayıs 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Karamsar olma fobinizi yok etmek için, iyimserliğinizin sınırlarını bu kadar zorlamanız gerekmiyor. Bugünlerde iyimserliğinizi biraz törpüleyip azaltırsanız, bazı gelişmeleri çıkarınıza yönlendirebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili, sevdikleriniz ve sevdiğiniz konularla ilgili heves ve beklentilerinizin yüksek olduğu ve bunların gerçeklerle çakışabileceği bir günde olabilirsiniz. Aşırı iyimserliğin ve pozitif yaklaşımın olumsuz sonuçlar doğurabileceğini unutmamalısınız.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, doğru kararlar vermenin, geleceğe dönük olumlu gelişmelerin, farklı bir şeylerin hayatınızda belirmesinin işaretçisidir. Hiç beklemediğiniz anda, yaşam size bir güzellik sunabilir. Bugüne dek yaptığınız iyilik ve olumlu davranışlar size şans olarak geri dönebilir. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü dinlenmek, rahatlamak, ruhsal anlamda kendimizle barışık olma arzumuzu işaret ediyor. Ailevi hayatımızdan çalışma düzenimize kadar her alanda huzur bulmak isteriz. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, aşk hayatımızı güzelleştirici ve olumlu yönde destekleyicidir. Ayrıca dostlukların pekişmesini sağlar. Çocuklarımızla keyifli paylaşımların da göstergesidir. Yeni biriyle tanışmak veya devam eden ilişkimizde anlaşmak kolaylaşır. Sevgiyi, hayatın güzelliklerini, sanatsal ve aktiviteleri bu görünüm sayesinde daha fazla önemseriz. Karşı cins üzerinde etkili oluruz. Değerlerimizi önemseriz. Moralimiz yükselir ve sorunları farklı bir bakış açısıyla ele alarak rahatlarız. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, eğitim veya ticari konularda yeteneğimize uygun tercihte bulunmanın önemini vurguluyor. Yolumuz zorlu, mücadelemiz yüksek olabilir. Ancak sıradan ve kazandırıcı olmayan bir alanda vakit kaybetmek istemiyorsanız engellerin bizi yıldırmasına izin vermemeliyiz. Ancak böyle büyür ve gelişiriz. Dışarıya bakınız, dünyayı izleyiniz ve kendinizi geliştiriniz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerinde mesai yapmak zorunda kalabilir, yoğunluğundan şikayetçi olabilirsin. Sevgilinle yaptığın planı iptal edebilirsin.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, istediğiniz sonucu alacaksınız.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınıza özen göstermeniz gerekmekte. Aile ve kariyeriniz ile ilgili konularda denge bulmanız gereken bir gün.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yaşadığınız olaylarla ilgili güven arayışı içine girebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeniz konuları daha rahat çözmenize yardımcı olacaktır. Olaylara daha farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kadınlardan destek görebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konular sizi duygusal olarak zorlayabilir.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Zekanızla başaramayacağınız konu yok. Yine de bugünlerde hislerinize fazla güvenmeyin. Olaylara mantığınızla yaklaşın. Gereksiz duygusallığa kapılmayın.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. İş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Her konuda anlaşma var. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle tanışacak ve çok hoşlanacaksınız.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün âşık olduğunuz kişiyle, size keyif veren yerlerde vakit geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla yapacağınız planlar sizi çok mutlu edebilir.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilgili merhametli ve yardımsever, evinizle ilgili ise yaratıcı dekorasyonlara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Yardım edip yardım görebilirsiniz. Merhamet hissiniz yükselecektir. Bedenen ve ruhen iç dünyanızda sevgisiz hissedebilirsiniz. Ebeveyninizden ve yaşlı akrabalarınızdan da aynı tutumları görebilirsiniz. Ekstrem spor dalları, sıra dışı hobiler, beklenmedik bir aşk ve belki çocuk sahibi olmanızla ilgili ani bir haber sayesinde hayatınızın odağı sorumlu ve istikrarlı bir yöne kayabilir. Bu etki 10 gün boyunca etkili olacaktır.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün âşık olduğunuz kişiyle, size keyif veren yerlerde vakit geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla yapacağınız planlar sizi çok mutlu edebilir.
Reklamı Kapat