Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İkili özel ilişkilerde karşınızdakini germe özelliğiniz, aşk beraberliklerinizde de gözlenebiliyor. Belli ölçülerde sergileyebileceğiniz tolerans, birçok şeyi yerli yerine oturtacak.
19 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Mesleki bilginizi arttırma çabalarınız, iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayacak. Karizmatik biri olarak görülmeniz, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor size.
19 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.
19 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.
19 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yandan keyifli gelişmelerin etkisine kapılmışken diğer yandan vazgeçilmesi zor sorumluluk, özellikle ev ve ailenizin beklentileri ikilem yaratabilir. Çalışma temponuzu az da olsa düşürebilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 09:15 Satürn-Uranüs görünümü, iş ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi, yeni ve farklı bir işle uğraşılması, arzu ettiğiniz gelişmelerin hayatınızda belirmesi yönünde etkilidir. Eskimiş, bir işe yaramayan yöntem ve şartlar yerine, şimdi karşınıza arzu ettiğiniz bir fırsat çıkabilir. Saat 12:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, duygusal ihtiyaçlarımızı fazlasıyla önemseyeceğiz. Huzuru yüreğimizin içinde hissetmek ve güven içinde yaşamaktan yanayız. Bu saatlerde kendimizle barışık şekilde işlerimizi yapabilir, etrafımızla bağlantıda bulunabiliriz. Saat 17:12 Venüs-Jüpiter görünümü, iş hayatında kendi değerlerimizi, kazancımızı, güvenliğimizi, fikirlerimizi önemsemenin işaretçisidir. Bize önem verilmesini, yaptığımız işlerin başarılı sonuçlanmasını isteriz. Daha iyi şartlar altında yaşama arzumuz nedeniyle yeni kararlar verebiliriz. Ben bu kararların iyice gözden geçirilmesini tavsiye ediyorum. Bir şeyler yapayım diye, yanlış bir karar vermeyelim. Duruma iyi bakalım. Saat 19:37 Güneş-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, kazanç getirici işlere yönelmeliyiz. İlerisi adına düşünmeliyiz. Hiçbir yararı olmayan, zamanımızı alan ve bir getirisi de olmayan aktiviteler yerine anlamlı bir yol ve hedef belirlemeliyiz. Yeteneğimiz ve potansiyel gücümüze göre tercihte bulunmalıyız. O zaman zorluklar bizi yıldırmayacaktır. Böylece başkalarına değil, sadece kendimize güvenerek ilerlememiz bize fayda sağlar. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dilerimle kutlarım.
19 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş açısından kritik bir gün. Alacağın kararları düşünerek ve geleceğini planlayarak ilerlemek istiyorsun.
19 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz.
19 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurt dışı,eğitim ya da seyahatlerinizle ilgili planlarınızı oluşturabilirsiniz. Bazı dedikodular ya da haberler sizde gerginlik yaratabilir.
19 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni konulara yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler hakkında araştırmak yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız tatil planları yapabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde iş hayatında ilişkiler ön plana çıkabilir. Sorumluluklarınızdaki değişiklikler sizi güçlendirebilir.
19 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçe kapanıksınız. Geçmiş gözünüzün önünde gidip geliyor. Bunun size hiç faydası yok. En küçük aksilikte hırsınızı geçmişte yaşananlarda aramamalısınız.
19 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklentilerinizin gerçekleşmemesi sizi fazlasıyla üzmüş. Endişeye kapılmayın. Beklediğiniz bir para elinize geçecek. Bunu iyi değerlendirin. Kalbinize yeni bir insan girebilir. Onu ani bir karşılaşma ile tanıyacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiden sürpriz bir hediye alabilirsiniz.
19 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Göz önünde bulunacağınız ortamlarda şanslar yakalayacaksınız. Aile hayatınızda da keyfiniz yerinde olacak. Olaylara mantıkla yaklaşacaksınız.
19 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sezgileriniz kuvvetli olabilecektir. Huzur ihtiyacınız artabilir. Felsefi konularda ilerleyebileceğiniz, destek ve eğitim alabileceğiniz çok özel etkilere sahipsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler ve bilhassa deniz yolculuklarıyla ilgili bilgi toplama, seyahat planı tasarlama gibi keyifli ve ruhunuzu gevşetecek faaliyetlere yönelebilirsiniz. 10 gün boyunca etkili olacak ve mesleki hayatınızda kalıcılık ve istikrar sağlayabilecek bir etkiyle karşı karşıyasınız. Teknoloji kullanımı ve sıra dışı fikirlere açık olmanız gerekebilir.
19 Mayıs 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Göz önünde bulunacağınız ortamlarda şanslar yakalayacaksınız. Aile hayatınızda da keyfiniz yerinde olacak. Olaylara mantıkla yaklaşacaksınız.
Reklamı Kapat