Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Özgürlük tanımıyla sergilediğiniz davranışların, birtakım doyumsuzlukların başlangıcı olarak algılanabileceğini düşünemiyorsunuz. Özgürlük anlayışınız ve çok sıkça söylemleriniz ilişkiye zarar verebilir.
6 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Düzenciliğiniz, disiplinliliğiniz, işe bağlılığınızla tam bir iş insanı görüntüsü veriyorsunuz. Kuralcılığı sürekli yadsıyan biri olarak, iş yaşamınızdaki kuralcılığınızla tezat oluşturuyorsunuz.
6 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Tasarruf alışkanlığınız yok ve olacak gibi de görünmüyor. Kazancınız güvenli bir yaşam için oldukça elverişli. Ama birçokları gibi sizde yarın kaygısı taşıyorsunuz.
6 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostlarınız size sonuna kadar güvenebiliyorlar. Ama bir dostunuzun bu inancı biraz zedeleniyor, özen göstermenizde yarar olacak. Gönülden bağlı olduğunuz ilişkilerde çok tutarlısınız.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu akşam arkadaşlarla bir araya geleceksiniz. Hayat dolu biri oluşunuz, sizi dostlar arasında olmazsa olmaz biri yapıyor. Çocuklarla iyi iletişim kuruyorsunuz. Son zamanlarda çocuklara düşkünlüğünüz garip bir biçimde artacak. Şans oyunlarına bağladığınız umutlar, etrafınızdakileri şaşırtıyor. Başka konulardaki umutlarınızı da onlar kadar diri tutmalısınız.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, parasal konular başta olmak üzere mesleki alanda da, abartılı hareket etmeye müsait olduğunuzu, aşırılıklara kaçma eğiliminizin aşk hayatınızla ilgili konularda da size hayal kırıklığı yaşatabileceğini işaret ediyor. Aslında ne istediğinizi veya ne yapmanız gerektiğini bilemediğiniz oluyor. İdeallerimiz ne ise, onların peşinden gideceğiz ancak boş fantezilerin de kurbanı olmayacağız. Yoksa tatminsizliğimizi para harcayarak gidermeye devam ederiz veya her şeyi parayla ölçmeye çalışırız. Aşkta ve parada aklımız başımızda olmalı. Saat 05:49 itibariyle Ay-Yay burcu seyrinin, olumlu ve pozitif enerjisi başlıyor. Güven duygunuz ve iyimserliğiniz yükselir. Maddi konularda hoşunuza gidecek alışverişler yapmak, yolculuk, görüşmeler açısından da etkin bir gün. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, alışverişlerin göstergesidir. Sevdiklerimizi memnun etmek, kendimizi mutlu hissetmek içi kesenin ağzını açarız. Ancak bütçemizi zorlamayalım. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakalım. Yolculuk veya kısa bir tatil için planlar yaparız. Bu yönde harcamalarda bulunabiliriz.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Korkularınla yüzleşiyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Bugün, kendinle ilgili derin düşünceler içindesin. Duygusal anlamda kendini iyi hissetmek istiyorsan, kişisel özgürlüğünün zedelenmemesi gerekiyor. Kendini keşfe çıkmışken aynı anda korkularınla yüzleşme fırsatı da bulacaksın. Ancak problem odaklı gördüğün bazı konuların önüne gelmesi hiçbir şeyin tesadüf olmadığını da gösterecek. Özellikle iş konusunda eleştiriye hiç açık değilsen, bu konuda yanlış yapabilmenin insani bir durum olduğunu anlamış olacaksın. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, eşinin yapıcı adımlarına karşılıksız kalmayacaksın. Fakat bu kez evliliğinin geleceği için bazı şartlar koyabilirsin. Bugün aynı zamanda plates, yoga gibi alanlara yönelebilirsin.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hedeflerinizle ilgili karşınıza çıkan beklenmedik sürpriz haberleri şu an için kimseyle paylaşmamalısınız. Geçmiş projelerinizle ilgili beklentilerinizi karşılayacak yenilikler yolda.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmayın. Gün içinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Tartışmaların içerisine girmemek için daha net olmalısınız. Konuları hafife almanız bazı şeyleri kaybetmeniz demek.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi daha ön planda göreceğiniz ve görmek de isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizde ısrarcı olabilirsiniz ancak bugün dağıtan enerjiler olduğunu da göz ardı etmeyin.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak paylaşım ve para alanınızda hareketlenme gündeme geliyor. Ani karar almaktan kaçınmalı olayların arkasında yatan nedeni iyi araştırmalısınız. Giderlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Spiritüel konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, vergi, sigorta ödemek gibi konuları halletmek iş akışınızı rahatlatıyor.
6 Aralık 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Üretim, finans konularında yarım kalan işlerden sonuç alabilrsiniz. Bir süredir devam eden yönsüzlük yerini kararlılığa bırakıyor.
Reklamı Kapat