Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kavuşma beklenenden de önce olacak gibi. Bugünü yine onu düşünerek geçireceksiniz. Bu kısa süreli ayrılıkların bağları daha da sıkılaştırdığını da görmelisiniz. Onun da aynı duygular içinde olduğundan emin görünüyorsunuz.
6 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugün de, yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz.
6 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Dikkatli harcıyor, ama yine de yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. Ödemeleriniz bugünlerde peş peşe geliyor. Bu konuda arkadaşlarınızla mükemmel bir dayanışma içinde olduğunuz için şanslısınız
6 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda çok iyimser temenniler içinde olmanız, aldığınız çok belirgin uyarı sinyallerini hissetmenizi engelliyor.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp iş görüşmenize öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bunun size yaşattığı sıkıntılar oluyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasında biri, yakında bir umut olarak filizlenip gelişebilir. Yakında gönlünüzü şenlendirecek haberleriniz var.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, aşkta ideallerin peşinden gitme, size göre doğru olanı yaşama, fantezilerinizin önemi, sınırlanmadan özgürce hareket etme arzunuzu yükseltiyor. Ancak tabii ki yalnız olup olmadığınız, insanlara güvenip güvenmediğiniz, mali durumunuz ve bugüne dek yaşadıklarınız da önemli. İnsan ister de, öyle tecrübeler yaşamıştır ki, hayal kırıklığından korkar. Özlemlerimiz kimi zaman masumdur, ulaşabilirdir. Kimi zaman sislidir, şüphelidir kaygı yaratır. Hayatı çok da fazla kurcalamamak, kendimize özen göstermek gerekiyor. Tabii ki dikkatli de olacağız. Paramızı, duygularımızı, arzularımızı kiminle paylaşmamız gerektiğini bileceğiz. Saat 05:49 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, hayata çocuk gözlerle bakabilmektir. Enerjinin özünde, zevk alınan ne varsa denemek, bilmediklerimizi ise deneyerek öğrenmek vardır. İşte bu bakış açısı sizin için biçilmiş bir kaftandır ve üzerinize oldukça iyi oturur. Kim ne söylemiş veya kim ne düşünmüşün derdine düşmek yerine, sizin ne istediğiniz önemlidir. Belki bazı anlarda çokbilmiş biri gibi davrandığınızı fark edersiniz bazen de derin bir hoşgörülülükle insanları kucaklarsınız. Bu tamamen size kalmıştır. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, yaşam sevincimizi yükselticidir. Yeni olan her şey hoşumuza gider. Hayata olumlu hislerle yaklaşırız. Zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışırız. Maceracı ruhumuz farklı heyecanlara bizi yöneltir.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: İddialı sözler söylüyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Bugün, iletişim konularında başarılı aktiviteler içindesin. İkili ilişkilerinde iddialı sözler söyleyebilir; etrafında olan bitene tahammül göstermekte zorlanabilirsin! Bu anlamda konuşmadan önce iki kez düşünmeni öneririm. Evli bir Aslan burcuysan, eşin için odak noktası olan sevgiyi görmezlikten gelmemelisin. Tavırlarıyla ya da söylediği sözlerle senden biraz daha ilgi görmek istiyor olabilir. Sanatla ilgilenen bir Aslan burcuysan, artık harekete geçme zamanı diyeceksin. İlham beklemek yerine düzenli üretmenin önemini kavrayacaksın. Ne zamandır uykusuzluk problemi yaşıyorsan, kafeinli içecek tüketimine dikkat et derim.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevre iletişimlerinden destekler alacağınız önemli bir gün olabilir. Geleceğinize yön verebileceğiniz bazı organizasyonların içerisinde olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi ifade etmek isterken karşınızdakiyle tartışmaya girmemeye özen gösterin. İlgilendiğiniz konularda risk almaya yatkınsınız. Gün içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı davranacağınız bir gün olabilir. Çok değişik davranış şekilleri benimseyip çevrenizi şaşırtabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile konuları gündeminizi meşgul etmeyi sürdürürken belli bir şeye konsantre olmanın zor olabileceği bir gün, duygusal olarak dağılmaya yatkın olabilirsiniz. Hızlı tepkilerden kaçınmalısınız.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla bol iletişim kuracağınız bir güne başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizde herkes can kulağıyla sizi dinlemek ister. Fakat bazen lüzumsuz yere boş laf edilen ortamlarda vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. En iyisi günü sakin ve huzurlu bir ortamda sevdiğiniz kişiyle keyifli bir yemek yiyerek tamamlayın.
6 Aralık 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularda ertelenmiş işler gündem olabilir. Yaşam enerjiniz yüksek ancak yönsüzlük olası. Arzularınızı gidereceğiniz, özlemini çektiğiniz konularda gelişmeler olası.
Reklamı Kapat