Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aklınız sürekli onda ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu zorunlu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak.
6 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama herkes sizin gibi değil.
6 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmış görünüyor. Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu konuda bazı kökten kararlar alacaksınız.
6 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakında, işinizle alakalı olarak katılmanızın uygun görüleceği eğitim çalışması size çok şey öğretebilir, önemseyip değerlendirmenizde yarar var.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekebilir. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, işiniz ve toplumsal yaşamınızla ilgili konulardaki ideallerinizi, belli bir sorumluluk, dikkat, sabırlılık anlamında mutlaka gözden geçirmelisiniz. Daldan dala atmadan, belli bir disiplin içinde hareket ederseniz, insanların sizdeki birçok özelliği, tecrübeyi ve özel yeteneği anlamalarını sağlarsınız. Peşinden azimle gitmelisiniz. Bunları hangi alanda dile getirmeniz, göstermeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Saat 05:49 Yay burcunda ilerleyecek Ay, iyimser düşünmemizi destekliyor. Ancak bu her şeyi iyi tarafından görerek kendimizi kandırma anlamında değildir. Sorumluluklarımız yüksek evet ancak güne başlarken kendinize aynada gülümseyiniz ve iyi ki varım deyiniz. Çünkü yaşam kısa ve gelip geçiyor. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, yeni projelere hevesli katılımın göstergesidir. Yazmak, okumak, bilgilenmek, bildiklerinizi paylaşmak için sizi heveslendiren bu görünüm, yeniliklerin de işaretçisidir.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Keyifli konulara yöneliyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Keyif aldığın konulara yönelmek isteyeceksin. Kendini yaratıcı konularda sınırlanmış hissetmemek için özel bir çalışma şekli oluşturabilirsin. Tutkulu olduğu kadar meydan okuma ve güç savaşları ilişkilerde daha çok ön plana çıkmaya başlıyor. Kalbin ne istiyor? Tutkuların ne söylüyor? Bu soruların cevaplarını bulduğunda elde etmenin yollarını arayacağın bir gündesin, hazır mısın? İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam geçireceksin. İş ilişkisinden sosyal ilişkilerine kadar dikkatli olman gereken bazı mali konular çıkabilir. Ama önemli fırsatlar yakalaman da an meselesi. Sosyal konularda istediğin gelişim, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim gösterecek.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konularda sizi kararsız bırakabilecek net olmayan koşullar söz konusu olabilir. Bunun yanında elinize geçen fırsatları da hemen değerlendirmek isteyebilirsiniz. Acele etmemenizi öneririm.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Annenizle ilgili konular bunalmanıza neden olabilir. Uğraştığınız işleri tamamlamak için bazı konulara daha fazla önem verebilirsiniz. İlişkilerinizde anlaşmazlıklar olabilir.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Yakın bir arkadaşınız sizi biriyle tanıştıracak.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeyi sürdürürken, seyahatlere dair planlarınız olabilir. Ancak elinizin altındaki dağınıklığı ve kaosu toparlamak için biraz çaba sarfetmeniz de gerekebilir.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda beklediğinizi bulamamak sizi depresyona sokmasın. Olayları akışa ve zamana bırakarak zihninizdeki gereksiz düşüncelerden arınmalısınız. İletişimin hem özel hem iş hayatınızda oldukça önemli olduğu bir gündesiniz. İki farklı hanede vakit geçirebilir, ev ile iş arasında mekik dokuyabilirsiniz.
6 Aralık 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurt dışı, yabancılarla ilgili geçmişten gelen konular hareketlenebilir. İşle ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Ev aile konularında gelişmeler olası.
Reklamı Kapat