Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi biliyorsunuz. Aşkla alakalı bazı değişik görüşleriniz günden güne sizin için anlamsızlaşıyor. Birkaç zamandır bu konulardaki değişik bakışınız sizi de şaşırtıyor.
6 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bugün beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak. Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz.
6 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Çok yorularak, güç koşullarda kazanıyor, ama kolay harcıyorsunuz. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor.
6 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu günlerde bir iki kişiyle ilgili düşünceleriniz değişebilir. Tanık olacağınız bir olayla canınız sıkacak. Bunu ilgili insanlara yakıştıramayacaksınız.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, bizim öncelikle yetişme tarzımız ve özel ilişkilere bakış açımız arasındaki çelişkileri bir hayli vurguluyor. Belki çok küçükken bağımsız yetiştirilmiştik ve bu yüzden de ilişkilerde bağlanma zorluğu çekiyoruz veya tam tersine çok fazla baskı altında kaldık ve ilişkilerde güven sorunu yaşamaktayız. Hangisi olduğu tabii ki her Başakta farklı yönde açığa çıkar. Ancak bu enerjinin etkisi altında genelde, ideallerimize göre ailevi ve beraberlikleri ele alacağımız için, ben derim ki gerçekçi olalım. Saat 05:49 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Pozitif bir şekilde güne uyanır, moralimiz yükselir, canlanırız. Diyelim ki arkadaşlarınızı uzun süredir görmediniz. Bugün bir araya gelebilirsiniz. Dışarı çıkıp hava alabilirsiniz. İster dinlenin, isterseniz günü aktif şekilde geçirecek bir plan yapınız. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, ailevi konularda duygularımızı ifade etmenin, değişime açık olmanın, farklı bir yerde yaşama özleminin işaretçisidir. Taşınmak, evde değişiklik yapmak, sevdiklerimizle bir araya gelmek arzumuz yükselir.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sevdiklerinden beklentin artıyor! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Sabah nedensiz bir huzurla uyanabilirsin. Bu duygu kendini mutlu hissetmeni sağlayacak. İş görüşmesine gideceksen, kendinden emin davranmanda fayda var. Gerçek dostlukların değerini bilmene rağmen, aynı davranışları görmediğini düşünüyorsun. Bu anlamda ortak ilgi alanlarına sahip olduğun insanlar sana daha çok hitap edebilir. İletişim kurduğun çevre genişlerken; yeni insanlar, farklı bağlantılar hayatına girebilir. Aile bireylerine karşı derin bir duygusallık hissediyorsun. Sevdiklerinden beklentin artarken bu durumu belli etmeyerek çözmeye çalışabilirsin. Fakat üstündeki rehavet, bazı sorumluluklarını es geçmene de sebep olabilir.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bireylerinizden birileri için hayatında önemli bir başlangıç söz konusu olabilir. Sizlerde bu konuda ona destek vermek durumunda olabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili konuşmalarda geçmişle ilgili konularda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Güvende olduğunuzu hissettiğiniz yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Gün ortasında kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Eve ait konular gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Sorumluluklarınızın altından kalkmak için plan yapmalısınız.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için alternatif planlar üretebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda işleriniz artabilir.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimle ilgili konular gündeminizi meşgul ederken, yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle meşgul olabilirsiniz. Ancak birebir ilişkilerde karşı taraf hakkında peşin hüküm vermeden emin olmaya çalışmalısınız.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısında oldukça yoğun ve tempolu bir gündesiniz. İkili konular ve olaylar zihninizi oldukça meşgul edecek. Hangi projeye ağırlık vermeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Karşınızdakilerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Bol meditasyon yapmayı deneyin.
6 Aralık 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir haber almadığınız ya da sürtüşme nedeniyle görüşmediğiniz yakınlarınızla temas edebilirsiniz. Yarım kalan sizi meşgul eden işleri tamamlamak için gün verimli.
Reklamı Kapat