Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle beraberliğiniz size mutluluk ve onur veriyor. Çevrenizdeki çapraşık ilişkileri hayretle gözlemliyorsunuz. İçinde saygı, anlayış barındırmayan ilişkilerin, aşk adı altında yaşanması tuhafınıza gidiyor.
6 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. İşinizle alakalı bir yolculuğunuz olabilir.
6 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz. Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi çevrenizde para konularında da aranılan insan yapıyor. .
6 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden problemleri oluruna bırakıyorsunuz. Bu çok insani gibi görünse de problemlerin artmasına neden oluyor. Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kümeleşip canınızı sıkabiliyor.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:22 Güneş-Neptün görünüm etkisinde, iyi niyetimizi kimsenin kullanmasına izin vermeyelim. Yaşanan zorlu tecrübeleri unutmayalım. İdeallerimize sahip çıkalım. Ödemekte zorlanacağımız borçlara girmeyelim. Başkalarıyla maddi-manevi yöndeki ilişkimizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirelim. Saat 05:49 itibariyle hayatın güzel yönlerini hissetmemizi sağlayacak Ay-Yay burcu seyri başlayacak. Bu enerji sayesinde yaşamın kendi içindeki doğal döngülerini kabullenmeyi deneyimleyeceğiz. Jüpiter yönetimindeki Ay penceresinden baktığımızda hayatın bizi olgunlaştırdığını düşünebiliriz. Değer yargılarımızı, ihtiyaçlarımızı, neyi ne kadar istediğimizi biliriz. Ancak biraz sabırsızız. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, başkalarının hayatımızdaki yeri ve önemi üzerine derinlikli düşünmeyi sağlayıcıdır. Kimler bizi pozitif yönde desteklemekte ve güç vermekte, kimler işi yokuşa sürmekte ve zorlamakta bunları gözden geçireceğiz.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Zihnin rahatlıyor! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Girişken, konuşkan ve belirleyici bir gün seni bekliyor. Sevgilinle aranda duygusal bağların yerine mantık devreye giriyor. Tedbir alarak bir sonraki aşamada aynı mağduriyeti yaşamamak için olabilecek aksaklıkları önceden ele alacaksın. Bazı konularda derin sohbet etmek zihnini rahatlatabilir. Kişisel isteklerini arka plana atmak istemiyorsun. Eğer bekâr bir kardeşin var ise ciddi bir ilişkiye başlayabilir. Bu güne kadar ailenin hayatını dert ediyordun değil mi? Fakat birçok şeyin değiştiğini herkesin bir şekilde hayatını kurduğunu görebileceksin. Sahiplenici kişiliğin en çok da ailen için çalışıyor, bunu çok iyi biliyorsun.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bağlarınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili vereceğiniz yeni başlangıç kararlarını ilk önce onlarla paylaşmak ve onların düşüncelerini öğrenmek size iyi gelebilir.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. Sizi yoran koşullar oluşacaktır. Ortaklı para konularında karar almak için uygun bir günde değilsiniz. Banka işlerinizi toparlamak için fırsatlar var. Maddi anlamda bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için çok isteklisiniz.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkiler açısından hassas bir gün olabilir, hızlı ve kolayca tepki verebilirsiniz ve duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Objektif değerlendirme yapmak kolay olmayabilir.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısında iletişim konusu sizin açınızdan önemli bir gündem oluşturacak. Para paylaşımları ve öz değer duygunuzu mercek altına alacağınız bir güne açıksınız. Konuşarak, kendinizi ifade ederek işinizde ön plana çıkarsınız. Depresyona açık bir arkadaşınızı teselli ederken konunun dışında kalıp empati kurmamaya özen gösterin.
6 Aralık 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu düzensiz ve yönsüz olabilirsiniz. Duygularınız iniş çıkışlı, gerginlikler olası. Kendinizi çok yormadan zorunlu işleri yapıp günü rahat geçirmeye gayret edin.
Reklamı Kapat