İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin kendi iş hayatındaki problemlerinin stresiyle değişebileceğinden korkuyorsunuz. Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir.
6 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir
6 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Hiç planlamadığınız harcamalarla da yüz yüze gelebilirsiniz. Bu sizi endişelendirecek. Yüz yüze geldiğiniz harcamaların bazılarından vazgeçmeniz mümkün değil, bazılarını ise erteleyebilirsiniz.
6 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Önünüzde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar ve çevrenizde de bu niyette birtakım insanlar var. Sabırlı davranarak birçok planı bozabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlemle dolusunuz. Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, ilişkide can olmanın, birlikte yol almanın, dürüstlüğün önemini işarete ediyor. Partnerinizin özlemleriyle, sizinkiler örtüşüyor mu? Bu beraberlikte fantezileriniz aynı yönde mi? Bağlanma sorunları yaşıyor musunuz? Birbiriniz üzerinde baskı uygulayarak, tatminsizliğe neden oluyor musunuz? Bunların tümü önemlidir. Birbiriniz hakkında iç görüleriniz ne diyor? Bazen masumiyet bazen şüpheler içinde kalıyor musunuz? İşte bunları gerçekçi bir şekilde bugün tekrar ele alınız. Saat 05:49 Ay-Yay burcu seyri, sevdiklerimizin hayatımızdaki yeri ve anlamını gözden geçirmemizi sağlıyor. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde, ilişkide hayata bakış ve fikirsel ayrılıkların farkındalıkla ele alınması, paylaşıma açık olunması gerekir. Böylece birbirimizi hem geliştiririz hem de ilişkiyi güçlendiririz.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Düşüncelerini yenileyeceksin! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Çalışma ortamındaki arkadaşların seni yanlış anlaması, ortak çalışacağınız işlerin aksaması açısından sıkıntı yaratabilir. Bu durum alıngan tarafını ortaya çıkararaktır. Sadece bu konu özelinde değil, hiçbir şeyin bu sıralar yolunda gitmediğini düşünebilirsin. Merak etme artık kendinle barışma zamanın geldi. Bugünden itibaren uzun süredir bir türlü alamadığın kararları almaya başlayacaksın. Gereksiz gördüğün tüm ayrıntılardan kurtulmaya başlayacak ve adeta düşüncelerini yenileyeceksin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir İkizler burcuysan, ilişkini bir adım ileriye taşımak isteyeceksin. Akşam saatlerini kendine ayırmak isteyeceksin. Uzun zamandır merak ettiğin bir filmi izleyebilir ya da yarım bıraktığın kitabı okuyabilirsin.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularınız ile ilgili olaylar beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. İlişkilerinizde finansal sorunlardan dolayı stresli konuşmalara dikkat etmeniz doğru olacaktır.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Bugün karşınızdakinin isteklerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yenilik getirme isteği içinde olabilirsiniz. Ortaklaşa işler gündeme gelebilir.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Yardım alın.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Her şeyin çaresi var.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Akrep burcunda ilerlerken duygusal açıdan çok da rahat bir gün olmayabilir. İsteklerinizi olduğu gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınızla veya gündelik yaşamınızın koşullarıyla meşgul olabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinize laf anlatırken kendinizi bir anda yorgun düşmüş bulabilirsiniz. Fakat bugün tüm dikkatler üzerinizde olacak. Herkes fikirlerinizden beslenip, problemli konulara çözüm arayacak. Kendinizi bir öğretmen gibi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek size iyi gelir.
6 Aralık 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu kendinizi ifade etme arzunuz yüksek. Yakın çevreden gelen öneriler sizi harekete geçirebilir. Ertelenmiş problemler çözüm için gün yüzüne çıkabilir.
Reklamı Kapat