Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor. Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz.
6 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Sizden daha yetkili biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övülebilirsiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünmelisiniz.
6 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor.
6 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Baskılandığınız hissi veren algılamalar içindesiniz. Ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz, özel bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışıyorsunuz. Bir arkadaş topluluğu içinde büyük çelişkileriniz var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Bu yüzden günlerdir bu çelişkilerle yoğruluyorsunuz.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, hayallerimizin ve ideallerimizin peşinden gitme arzumuzu körükleyicidir. Ancak kişinin mutlaka kararlı olması gerekir. Ne yapması gerektiğini bilmesi lazımdır. Yoksa sadece arzulama ancak gereklerini yerine getirememe riski oluşur. Hayalleri yazıya, tuvale dökebiliriz. Biraz kendimizden, biraz görüşlerimizden, inancımızdan bahsetmek isteriz. Hayata sarılmak isteriz, keşifçiyizdir, dünyayı dolaşmayı, insanlarla bir araya gelmeyi dileriz. Olanaklarımız elverişli değilse, bütün bunları yapamıyor olmanın hayal kırıklığını yaşayabiliriz. Saat 05:49 Ay-Yay burcu seyrinde, bizimle aynı düşünmeyen kişilere bile gülümseyerek bakmaktan yanayız. İki yüzlülükten, ayrımcılıktan uzak durmak istiyoruz. Kimi zaman çok bilmiş gibi davranabiliriz bazen de sevgi olgusu içinde dünyayı kucaklayabiliriz. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, hayata karşı pozitif bir yaklaşımın, inancın ve derinlikli düşünmenin göstergesidir. Öğrenmeyi teşvik edici, farkındalık geliştirici ve hevesle ilerlemeyi teşvik edicidir.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Değişimi fark edeceksin! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Zaman, sana geçmişle yaşanmayacağını bir kez daha hatırlatacak. Değişimi önce kendinde hissetmeye başlamanla beraber çevrendeki insanların fark etmesi de çok geç olmayacak. Ne istiyorsan senin elinde, bunu tekrar hatırla! Planlaman gereken her türlü akışı, açıkları kalmayacak boyutta tamamlıyorsun. Çalışan bir Koç isen, bulunduğun pozisyonundaki emeğin ve öz verin herkes tarafından fark edilir boyutta olacak. İş alanında para akışını iyi kontrol etmen gereken bir sahada ise gelir-gider düzenlemelerine, ödenmesi gereken devlet endeksli borçlara ve denetimlere dair hazırlık aşamasını tamamlamış olman gerekebilir. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, yanı başında sana aşkla bakan gözleri fark etmen an meselesi!
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz ilişkilerde iletişim temaları ön plana çıkacak ve uzun zamandır gerçekleştiremediğiniz görüşmeleri bugün kuruyor olacaksınız.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşadığınız olaylarda bütünü görmeniz daha kolay olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni açılımlar yapma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ona direkt sorular sormaktan kaçının. Yanıltıcı kişilerle kırşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizi devreye sokmalısınız.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ortak maddi konular gündemde, ancak duygusal olarak kolayca irite olabileceğiniz ve bu duyguları kontrol altında tutmakta zorlanabileceğiniz bir gün olabilir.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısında iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hayallerinizin gerçekleşmediğini görmek sizi ümitsiz kılmasın. Her işte bir hayır vardır. Yolculuklarda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Seyahat araçlarında teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Akademik konular, tanıtım faaliyetleriyle ilgili sıkıntılı bir gündeme açıksınız. Soğukkanlı olmaya çalışın.
6 Aralık 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hukuki konular, yurt dışı ve seyahat konularında hareket olası. Gün boyu plansız işler gelişebilir. Ertelenmiş harcamalar yeniden gündem olabilir.
Reklamı Kapat