Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan bu kadar hoşlandığınız halde küçücük bir meseleyi gereksizce büyütüyorsunuz. Bugün sizi ilk arayışında onunla konuşup konuşmamaya bir süre karar veremeyeceksiniz.
6 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde birisiyle soğuk savaş biçiminde uzattığınız çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Bugün, önemli bir konuda bir araya gelip konuşmanız için diğer çalışma arkadaşlarınız tarafından biraz baskı görebilirsiniz.
6 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Cömertliğinizle kolay dost ediniyorsunuz, ama kolay da üzülebiliyorsunuz. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor.
6 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün problemlerinizin çözümünde duygusallığı bırakmalısınız. Çok hassas bir sorunla ilgili olarak duygularınızla mantığınız çelişecek
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dün size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluktan bugün biraz pişmanlık duyuyorsunuz. Bugün bunu düzeltmeye çalışacaksınız. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok üzen bir kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşıyorsunuz. Bu konuda diğer arkadaşlarınızdan destek isteyeceksiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olabilir.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, ilişkilerin, arkadaşlıkların sizi maddi ve manevi anlamda ne kadar tatmin edip etmediğini de düşüneceksiniz. Sosyal ilişkilerde başarılı olmak, insanları memnun etmek, onlara yol göstermek tabii ki güzeldir, olumludur. Fakat sizinle ilgili bir mesele olduğunda tarafsız kalabiliyor musunuz, bu çok önemli. Etrafınızdaki insanlara akıl verirken, yöntemler sunarken, rehberlik ederken, siz kendi dünyanızda ne kadar mutlusunuz, ne kadar doyuma ulaşıyorsunuz. Bunları da bugün gözden geçirmelisiniz. Saat 05:49 Ay-Yay burcu geçişinin iyimser etkisinde, günü olumlu şekilde karşılarsınız. Açık kalplilikle iletişimde bulunacağınız bugün, iyi niyetle her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hevesliliğiniz, diğer insanlara iyi bir örnek olmanızı sağlayabilir. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, pozitif yöndeki iletişimi güçlendiriyor. Arkadaşlarımızla kurulan diyaloglar mutlu edicidir ve paylaşımlar olumludur. İşler yolunda yürür, insanlar sizin fikirlerinizden etkilenir. Sevinçli haberler ve gelişmeler yaşarsınız.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Dürüstlükten ödün vermiyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Duygusal ilişkilerine güçlü bir mantıkla yaklaşmanın seni olumsuz etkilediğini biliyorsun. Biraz gevşemeye ve karamsarlıktan sıyrılmaya ihtiyacın var. Rekabete dayalı bir ortamda çalışıyorsan, bu kadarı da fazla diyeceğin olaylarla karşılaşabilirsin. Kendinden ve dürüstlükten ödün vermeyişinle üstlerinin takdirini kazanacaksın. Kendi işini yapan bir Kova burcuysan, ufak tefek ve günlük rutin işlere ayırmak senin için daha iyi olabilir. Eşinin finans konularına müdahale etmesine sen de destek vereceksin. Evdeki huzuru ve güveni sağlayan taraf sen olacaksın. İkili ilişkilerde özellikle kardeş, kuzen, yakın akraba gibi alanlarda sevgili ya da eşleri ile aralarında problem olanları bir araya getireceksin.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevre iletişimlerinizin aktifleşeceği bir gün. Alacağınız davet ve organizasyon teklifleri adınıza şanslı fırsatlar getirebilir. Arkadaşlarınız hayatınıza yeni bir vizyon katabilir.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili plan yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Sorumluluklarınız nedeniyle çok yorulduğunuzu da düşünebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Sıkışıklıklar olabilir.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanat yeteneği gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün aklınızı sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gereken bir gün olabilir. Ancak maddi konularda, para konularında kontrollü, sağduyulu davranmayı zorlaştıran koşullar söz konusu olabilir.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda kararsızlıklar peşinizi bırakmıyor, kafanızın son derece karışık olduğunu söyleyebiliriz. Aldanmaya ve aldatılmaya açıksınız. Hislerinize güvenin bu yeterli olacaktır. Son kararı vermeden önce sakin bir şekilde kişisel kararlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Hobi, yaratıcılık faaliyetleriniz ön plana çıkabilir.
6 Aralık 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hedeflerinizde değişiklikler olabilir. Sosyalleşme arzunuz yüksek ancak gücünüz düşük. Plansız işlerden kaçınmak faydalı olur.
Reklamı Kapat