Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün kafanızı meşgul eden problemi onunla konuşma fırsatı yaratabilirsiniz. Açığa çıkarmadığınız bu problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar olacak.
6 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Yapmanız gerekli olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, ama girişkenliğiniz biraz uçlarda geziniyor gibi.
6 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Biraz savruk olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz.
6 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Karşı tarafın barış niyetine sırt çevirmeniz, aleyhinize oluyor. İnatçı bir tutumla gereksiz bir küskünlüğü sürdürüyorsunuz.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Verimli bir gününüzde olduğunuz için bugünkü koşuşturmalarınızın kolayca üstesinden geleceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Çünkü dostunuzun bu sevincinde en az onun kadar pay sahibisiniz. Önemsiz bir sağlık sorununuzu büyütüyorsunuz.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, o hiç kimsenin bilmediği ancak sizin kendi dünyanızda önem taşıyan her meseleyi gözden geçireceksiniz. Çevrenize bakacaksınız. İnsanlar ne yapıyor, nelere üzülüyor, nelere gülüyor, neleri dert ediniyor. Sonra kendinize bakacaksınız. Dışa yansıtamadığınız, bir türlü tatmin olmadığınız arzularınızı düşüneceksiniz. Sizi neyin mutlu veya mutsuz ettiğini, nelere ihtiyaç duyduğunuzu düşüneceksiniz. Belki de kimse bilmez, aslında ne kadar özgür olmak istediğinizi. Fakat şartlarınız nedeniyle hayallerinizi ertelediğinizi. İşte bütün bu ruh halleri içinde, biraz kırgın, biraz hoşgörülü, çokça duyarlı bir şekilde günü geçirebilirsiniz. Saat 05:49 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu seyrinin rahatlatıcı enerjisi, hepimiz için hareketlilik, iyimserlik anlamına geliyor. Bedensel ve zihinsel açıdan sınırlanmak yerine sınırsız ve sonsuz olanı düşleyebiliriz. Sıkıntılarımız olsa dahi, bunların bizi hayattan uzaklaştırmasına izin vermemek adına yollar keşfedebiliriz. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, dünya telaşından zorluğundan yorgunluğundan uzaklaşmamızı, kendi içimizde mutlu olmamızı sağlar. Pozitif yönde ruhu canlandırır, morali yükseltir ve rahatlatır.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: İşini şansa bırakmıyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Ortak çalışmaları düzenlemen gereken bir gündesin. İşini şansa bırakmamak için yeni girişimlerini iş çevrenle paylaşmaktan itina ediyorsun. Kendine belli çizgiler çekip, kurallarını kendinin belirlediği gibi yöneteceksin. Fakat iş arkadaşlarının isteklerini görmezlikten gelmemelisin. İdealist düşüncelerin önemli konulara yönelik konuşmaların bir yere varmamasına sebep olabilir. Derin ve gerçekçi bir yaklaşım içinde olsan bile, eşine fikirlerini açıklarken, özenli olmalısın. İstemeden de olsa kırıcı olabilirsin. Kilo problemi olan bir Oğlak burcuysan, yeni bir diyet programına başlayabilirsin. Kalorisi yüksek gıdaları hayatından çıkaracaksın.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenize bazı yeni oluşum kararları alabilir artık sizi aşağıya çeken insanlardan uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Bunu yaparken hak ve haksızlık kavramlarını sorgulayabilirsiniz.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli kalmış olaylardan dolayı bugün kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Öğle saatlerinde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağılabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı düzenlemek ve daha iyiye götürmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ve dostluk ilişkileri söz konusu olduğunda hisleriniz de, sezgileriniz de oldukça kuvvetli ve bunlar size yön verebilir. Ancak esas mesele bunları karşı tarafa nasıl aktardığınızla ve hissettirdiğinizle ilgili olabilir.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, arkadaşlık ilişkilerinize ışık tutacak. Tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz. Sevmek ve sevilmenin tadını çıkartın. Hayat paylaştıkça güzel. Günü keyifli bir yemek eşliğinde dostlarınızla geçirebilirsiniz. Dernek faaliyetlerinizin canlandığı bir dönemdesiniz. Yeni gruplar ve gelecek hedeflerinize ışık tutan bir gün.
6 Aralık 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu ertelenmiş işlerde ani gelişmeler olası. Yazılı işler, anlaşma metinleri düzeltilmek üzere size dönebilir. Sosyal çevreden beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.
Reklamı Kapat