Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Onu anlamak için belki biraz daha çaba harcamanız, biraz daha birlikte olmanız gerekiyor. Akşamki tartışma aklınızdan çıkmıyor. Son zamanlarda sıklaşan tartışmaların lüzumsuz olduğunu düşünüyorsunuz.
6 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız. İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz.
6 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Ciddi bir para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor. Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var.
6 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözebilir. Bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğerleri gibi görünen bu günde, beklemediğiniz sürpriz hoşluklarla büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilginiz sırasında o ailenin, bir yerden sonra kapalı, içe dönük tarafını göreceksiniz.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, arzularınız, istekleriniz, ulaşmayı istediğiniz hedefleriniz doğrultusunda hareket etmekten yana olduğunuzu gösteriyor. Özellikle bilginiz ve tecrübeniz dahilinde insanlara akıl veriyor, hatta rehberlik ediyorsunuz. Ancak bu hizmetlerinizi tek başına sürdürmek, kimseyle çalışmaktan yana da değilsiniz. Oysaki mevcut durumunuza baktığımızda sizin öncelikle odaklanma sorununuzu çözmeniz ve işlerinizi gerçekçi bir şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Başkalarına yardımcı olacağım diye, kendinizi ihmal etmeyiniz. Bir de lütfen, düzensiz beslenmeden kaçınınız. İşiniz veya yaşantınız gereği uyku düzeninize önem vermiyorsanız, bilmediğiniz ilaçları kullanıyorsanız yeniden bir doktora görünmelisiniz. Panik atak, aşırı duyarlılık, yorgunluk gibi şikayetlerinizi de hafife almayınız. Saat 05:49 Ay-Yay burcu etkinliği altında düşüncenizi iletmek, coşkulu ifadeler kullanarak ilgiyi üzerinize çekmek kolaydır. Rahatlamak arzunuzun yoğun olduğu gün içinde aktivitede bulunabilirsiniz. Olumlu düşünebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize önem verebilir, çocuklarınızla veya partnerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, çevremizle pozitif yönde kurulan bağın göstergesidir. İletişimi güçlendirir. Yolculuk planları için olumludur. Kardeşlerimizle ilişkimizi destekler. Görüşlerimizi başkalarına kendimizden emin şekilde ifade etmemizi sağlar.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Hamlelerini gösteriyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Maddi konularla ilgili girişimciliğin yeni tanışacağın kişilerin aktiviteleri ile paralel ilerleyebilir. Atacağın adımlarda farklılık oluşturmak isteyeceksin. Yılın bitmesine çok az varken son hamlelerini gösteriyorsun. Hayatının daha sağlam adımlar atmak istediğin bir döneminden geçerken, hiç düşünmeden gözden çıkaracağın insanlar olabilir. Yakın kan bağı içinde olduğun kişilerin, senin üzerinde olumlu ve olumsuz etkilerini her an hissedebilirsin. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevgilinin yapacağı sürprizle ona olan bağlılığın artacak. Sanatla ilgileniyorsan, önemli çalışmalara dâhil olabilirsin. Yaratıcılığın artarken, fikirlerinin başkalarının dünyasını genişlettiğini görmek hoşuna gidecek. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini ihmal etmemende fayda var.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim trafiğiniz arttığı ve yakın çevrenizle güzel iş birlikleri içerisinde olacağınız fırsatlar yakalayabilirsiniz. Duyacağınız haberler kararlarınızı şekillendirebilir. Aceleci kararlardan uzak durun.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar var. Gün ortasında kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Dikkat eksikliğinden dolayı hata yapmamaya özen gösterin. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. İlerleyen saatlerde sorumlu olduğunuz konularda yeni kararlar almanız gerekebilir.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar ciddi olabilir.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız her şeyiniz çok mükemmel.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğunuz, çalıştığınız ortamın, gündelik yaşam şartlarının durumu dağınık olsa da bu dağınıklığı toparlamak için sahip olduklarınıza ve yeteneklerinize güvenmek zorundasınız. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısında kısa yolculuklar, eğitimler, medya, pazarlama, tanıtım, internetle ilgili çalışmalar alanında gündeminiz oldukça yoğun geçebilir. Son derece hareketli, iletişime açık bir süreçtesiniz. Sosyal ilişkilerinizi iş diyaloglarına dönüştürebilirsiniz.
6 Aralık 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir devam eden uykusuzluk bugün itibari ile düzene girebilir. Yarım kalan eğitimlere dönebilrisiniz. Eksik işleri tamamlamak için gün verimli.
Reklamı Kapat