Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri var, ama etkilendiğiniz kişi cesarete değer birine benziyor. İlişkiyi başlatıp başlatmamakta biraz çekingen görünüyorsunuz. Arkadaşlarınız bu sefer tam aradığınızı bulduğunuzu düşünüyorlar.
6 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor. Akşama yakın saatlerde alacağınız haberler, bazı kökten kararlar almanıza neden olacak.
6 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

ara konularında birkaç gündür bir açmaz içindesiniz. Bugün ilk girişiminizi yapacak ve sizden para desteği isteyen kişinin kötü bir niyeti olmadığını göreceksiniz.
6 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı arkadaşlarınızdaki kredinizi zorluyorsunuz. İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.
6 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz. Yakınlarınızla birlikte önümüzdeki günlerde eğlenceli bir kalabalığınız olacak. Güne hareketli başladınız. Yapmanız gereken sürüyle işiniz var. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
6 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, sizin bir çok konuda olduğu gibi, sağlık ve çalışma hayatınızı ilgilendiren meseleler üzerinde de ideallerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Ancak burada asıl önemli olan, siz ufak çapta bir kitleye mi hizmet etmek istiyorsunuz yoksa hedefiniz birçok insana ulaşmak mı? İşte bu sorunun cevabı, öncelikle mesleki yeterliliğinize, kararlılığınıza ve ideallerinize bağlıdır. Gerçekten bilgi ve tecrübeleriniz kafi mi? Buna bir bakmak lazım. Evet, cesaret önemli, şu andaki şartlar sizi tatmin etmiyor olabilir. O zaman durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız. İç görünüz size rehberlik ederek, sorulara cevap bulmanızda yardımcı olur. Sağlığınızı da önemseyiniz. Saat 05:49 Ay-Yay burcu seyrinde sizi sınırlayan her şeyden uzak durmak istersiniz. Kendinizi yeniliklere hazır hissedersiniz. İş hayatındaki durumunuz, ilişkinizin yaşamınızdaki önemi, belki yalnızlığınıza bulacağınız bir çözüm veya sağlığınızla alakalı konular sizin için ön plandadır. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, zorlukları geride bırakmak arzumuzu işaret ediyor. İyi niyetin, pozitif yaklaşımların ruhen ve bedenen insanı güçlendirici etkisinin farkındayız. Baskıdan hoşlanmadığımız için, mecburen değil, içimizden geldiği gibi davranmaktan yanayız.
6 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Yaşam alanını düzenliyorsun! Derin bir oh çekebilirsin, bugün Merkür Retro'su bitiyor. Son zamanlarda yakın çevrende işinle alakalı insanların hedeflerindeki değişiklikleri rahatlıkla öğrenebileceksin. Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysan, yeni anlaşmalara imza atabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, değer verdiğin kişiyle yaşam alanınızı düzenleyebilirsiniz. Bugün aynı zamanda empati kurma konusunda da duyarlılığının artacak. Bu sayede bazı insanların dertlerine kulak vermeye başlayacaksın. İnsanlara özellikle yakın çevrene daha çok zaman harcaman gerektiğine karar verebilirsin. Ailenle ilgili bazı aktiviteler gündeme gelecek. Onlarla aynı fikre sahip olman işleri kolaylaştıracak.
6 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimsel anlamda geçmişte sorun yaşadığınız kişilerle bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Size beklenmedik adımlar atabilirler ve asıl sorunun ne olduğunu açıklamak isteyebilirler.
6 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş arkadaşlarınızla görüşleriniz nedeniyle tartışmaya girmemeye özen gösterin. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Önünüzü görmekte zorlandığınız zamanlar olabilir. İşlerinizde yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Aldığınız yeni işler nedeniyle zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sabır göstermeniz gereken zamanlardasınız.
6 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden karışık düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz.
6 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
6 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka dair konular söz konusu olduğunda kalbinizi nasıl açacağınızdan çok da emin olmadığınız bir gün olabilir. İstekleriniz çok farklı yönlere kayabilir, emin olmakta zorlandığımız bir gündeyiz.
6 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısında uzak seyahatler gündeme gelip bir anda programınızı değiştirebilir. Gündelik hayatı kontrol altında tutmaya çalışmayın. Herkese yardım etmek, iyilik yapmaktan kendinize vakit ayıramayacaksınız. Yazışmalar, seyahatler, görüşmeler gündeminizde olacaktır. İletişimin merkezi siz olacaksınız.
6 Aralık 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eksik gidermek, yarım kalan işleri tamamlamak için gün verimli. Bittiğini düşündüğünüz, geride bıraktığınız bazı konular aniden alevlenebilir.
Reklamı Kapat