Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2011

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin, heyecanın dolu, dolu yaşandığı dönemindesiniz. Sevgilinizle herkesi imrendiren bir ilişki sürdürüyorsunuz. Bu ilişkide, ailelerin ilişkiye hayran bakışlarının da payı görülüyor.
8 Kasım 2011

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişebilirsiniz.
8 Kasım 2011

Balık Burcu Günlük Para Falı

Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İşlerinizin en sekteye uğradığı durumlarda bile asla sıfırlanmıyorsunuz.
8 Kasım 2011

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapıcı özelliklerinizle, ailedeki çok genç bireylerin çıkardığı sorunlara, büyüklerin verdiği tepkileri yumuşatabilirsiniz.
8 Kasım 2011

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Sağlıksız bir ilişkiyle sürdürülen bir gönül oyunundan rahatsız gibi görünüyorsunuz. İkiliden biri size çok yakın, ama ötekine de sempati duyuyorsunuz. Bu ilişkiyi bir düzene sokma görevi edinmiş gibisiniz. Bir deniz yolculuğunuz olabilir.
8 Kasım 2011

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Koç burcu geçişi bayramın üçüncü gününde de etkilidir.  Arzu ve isteklerinizi elde etmenizi sağlayan savaşma gücünüz bugün oldukça yüksek. Bu ister para isterse duygusal konularda olsun fark etmez, her alanda sizi hırslandırıyor ve mutlak kazanım için yüreklendiriyor.
6 Ekim 2011

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranıyorsunuz. Yoğun isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyor ve gücünüzü farklı işlerde denemek istiyorsunuz. Bugün, isteklerinizde belli bir atış söz konusu olacak ve olayları mantıklı bir şekilde değerlendireceksiniz. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz.
8 Kasım 2011

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok güvendiğiniz insanlar bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu hazır tutun. Aşk hayatınız renkleniyor. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere daha çok katılarak çevrenizle olan diyaloğunuzu daha da güçlendirebilirsiniz.
8 Kasım 2011

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel konularda yeni atılımlar yapıyor, önemli kararlar alıyorsunuz. Maddi durumunuzu ele aldığınız bu dönem biraz önlemci olmalısınız. Yaşadığınız bütçe açıkları, ani para çıkışları dengenizi sarsabilir. Kaynaklarınızı daha akılcı kullanmalı, risk taşıyan girişimlerden şimdili uzak durmalısınız. Eğitsel konuların getirdiği ziyaretler ve zihinsel uğraşlar öne çıkacak.
31 Aralık 2008

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde talih size gülümsemeye başladı. İstedikleriniz gerçekleştikçe içiniz huzur doluyor. Uzun zamandan beri böyle bir yaşam tarzı halay ediyordunuz. Kötü günlerin geride kaldığına inanmalısınz.
18 Eylül 2010

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinize karşı daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. Her türlü anlaşmazlığınıza çözüm üretebilecek ikna yeteneği sizde mevcut. Etrafınızdakilere anlaşmazlıklarında arabuluculuk yapabilirsiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat