Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Davranışlarınız sıkıntılı olduğunuzu çok belli ediyor. O da, bu sıkıntıların nedenlerini ilişkinizde arıyor. İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı partnerinizden gizlememelisiniz.
8 Kasım 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak. Son maddi sarsıntınızda korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor.
8 Kasım 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Kısa bir zamanda bütçenizi düzenlemeye başlayacaksınız. Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave gelirler sağlamayı başarmış olmanız, durumunuzu birkaç basamak yükseltebilir.
8 Kasım 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sabırlı ve yapıcı tavırlarınızla, sizden genç biriyle ilişkinizde beğenmediğiniz mesafeyi, belli bir düzeye getirebileceksiniz.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını ilerde kavrayacaksınız. Şimdi ilgisiz görünmenizin bazı takıntılarınızla alakası var. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında, yöneticisi olduğu Yay burcunda seyrini sürdürecek Jüpiter, karşınıza çıkacak fırsat ve şansın işaretçisidir. Maddi değerlerin artışı insanlar için tabii ki büyük rahatlıktır. Ancak öyle insanlar vardır ki, paylaşmayı, destek vermeyi, insanlara yardımcı olmayı manevi anlamda zenginlik olarak görür. Bunun karşılıksız kalmamasını diliyoruz. Bu dönemde yapılan girişimler, işinizi büyütmenizi, daha fazla insana ulaşmanızı sağlar. Böyle olunca gelir de aynı oranda artar. Satın alma gücünüz yükselirken, paranızı uygun yatırımlara yöneltebilirsiniz. Kazanmak kadar harcamanın da yükseldiği bu süreçte tabii ki abartmamak gerekir. Akademik yönde eğitime başlamak, yabancı bir ülkede dilinizi geliştirmek, önemli bir kuruluşta işe başlamak gibi olumlu gelişmeler sürecin faydalı gelişmeleridir. Üreten, büyüten ve parasını doğru alanda değerlendiren Akreplerin şanslarına güvendikleri gibi, koşullara göre akıllıca davranıp daha fazla kazanmaları da mümkündür. Sadece şansımıza güvenmekle kalmayacağız. Biz de yetenekli olduğumuz alanlarda girişimci olacağız. Fırsatları zamanında göreceğiz, rahat davranmayacağız. Böylece şansımızı kendimiz de yaratabiliriz. Süreç içinde bazı borçlar ödenerek bitirilir. Ben Jüpiter-yay geçişinin 2018 dışında, asıl 2019 sürecinde daha etkili olacağını düşünüyorum. Onun için, 8 Kasım tarihini bir start gibi düşünüp, bir yıllık kalkınma planı gibi görelim. Önemli olan, geleni harcamak, tüketmek değil, en uygun şekilde değerlendirme yoluna gitmektir.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. Ertelenen işlerin için kendini üzmemelisin. Doğru zamanı takip etmende ve problemlerini çözebilmek için kendinle barışık halde olmalısın. Aile şirketinde çalışan bir Akrep burcuysan, ortaklıklar ve hisse konularında ters düşeceğin durumlar gelişebilir. Eğer ailen ve özel hayatın konusunda uyumsuzluğun varsa, karar vermekten uzak durmalısın. Akşamüzeri kendini internet başında, yeni saç modelleri araştırırken bulursan hiç şaşırma. Kendinle ilgili yapacağın değişiklikler için de çevrene danışmak yerine farklı yöntemler kullanmak sana daha cazip gelebilir.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski ilişkileriniz ya arkadaşlarınızla ilgili yaşamınıza dair önemli geri dönüşler alabilirsiniz. Âmâ bu kişilerden alınan adımlara karşı temkinli ve mesafeli oluyor olacaksınız.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde ani çıkışlarınız ve patlamalarınız olabilir. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konulara karşı fazla hassas davranabilirsiniz. Duygusal olarak yıpranmalar yaşayacağınız zamanlar olabilir. Tehlikeli davranışlarda bulunmamalısınız. Gün içinde dikkatli olunması gereken zamanlar var.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Para ile ilgili önemli görüşmelerinizi ertelemeyin. Koşullar iyileşecek ve gücünüzü ortaya koyacaksınız.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca her söylediğinizi düşünmeli ve size iyi hissettirmeyen, zihninizi karıştıran ortamlarda bulunmamayı tercih etmelisiniz. İş görüşmeleri ve seyahatler edebileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sakin iletişim benimsemeyi tercih etmelisiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay, ikili ilişkilerde önemli bir dönemece girmenize neden olur. Bu dönemde bir ayrılık ya da ilişkinizde durum değişikliği yaşayabilirsiniz. Kıskanmak ve şüphelenmek fiillerini yaşamınızdan çıkarmakta fayda var. Zira size hiçbir fayda sağlamaz. Cinsel organlar ve boşaltım sisteminizde hassaslık olabilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.
8 Kasım 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu arzularınızı gerçekleştirme motivasyonunuz yüksek. Beklenmedik olaylar yaşansa da konsatrayonu korursanız ilerleme kaydedersiniz. Güçlü insanlardan destek görebilir, projelerde yer alabilirsiniz.
Reklamı Kapat