Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Dışa yönelik küçük mutlulukları, yerinden oynayan taşlar gibi görmemelisiniz. Yeni etkileşimlerin tedirginliğiyle huzurlu bir ilişki sürdürmeniz mümkün görünmüyor.
8 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırabilmelisiniz. Pek sorunlu olmayan iş hayatınızı özel ilişkinizdeki problemler etkileyebiliyor
8 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Uzun zamandır sürüncemede olan veraset işleri hareketlenebilir. Evinize iyi para giriyor ve pek sakınmadan da harcayabiliyorsunuz. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor.
8 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sert tepki verdiğiniz arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanız, problemi ortadan kaldırmanız için ilk adım olabilir.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Çok önemsediğiniz bir arkadaşınızın kişisel sorunlarına, bugünlerde daha da yakın olacaksınız. Akraba ilişkilerinizde bir süredir sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Bununla ilgili kuşkularınızı netleştiremiyorsunuz. Yakında büyük bir kalabalık içinde, coşkulu bir sevinci paylaşacaksınız.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Jüpiter yönettiği Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu ailenin büyümesi, gelişmesi ve geleceğiniz adına fırsatların ayağınıza gelmesi demektir. Bu kimi Başaklar için yabancı bir ülke veya şehre yerleşmek şeklinde olduğu gibi, seyahate dayalı işlerin de göstergesidir. Bir yuva kurmak, ev sahibi olmak, size ait bir mülkü satarak daha büyük bir ev almak bu dönemdeki gelişmeler arasında sayılır. Bir yabancıyla evlilik, bir ülkenin vatandaşlığını almak, dışarıda bir iş kurmak da mümkündür. Hukuki bir davanın çözüme kavuşması, birinden miras kalması, uzun zamandır beklenen bir emlağın satışı, bir projenin bitişi, bu döneme özgü fırsatlardır. Rahatlık ve zenginlik, evimizde, ofisimizde veya yaşadığımız alanda göze çarpar. Hali vakti yerinde biri karşımıza çıkabilir. Eğitim, iş veya ailevi mevzularda yaşanacak gelişmeler memnun edicidir. Bu dönemde fırsatlar ayağınıza geldiği gibi, uzun senelerdir sarf edilen emeklerin sonucu da olabilir. Uygun ödeme şartları sayesinde bu süreçte birçok Başak ev sahibi olabilir. Anne veya Baba her türlü desteği verebilir. Eşinizin iş veya maddi durumundaki düzelmeler, size de yansır. İmkanlarınız yükselir. Bu dönemde tevazu, bilgelik, şükür duygusunu asla göz ardı etmeyin. Siz kavuştuğunuz şansı başkalarının iyiliği adına paylaşmayı bildiğiniz sürece, bereketiniz katlanarak artabilir.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. Gönlünün kırgınlıklarını bir kenara iterek, kendi yoluna ve isteklerine bakacaksın. Eğitim, kariyer, görsellik ve bu endeksli her türlü konu gündemin olacak. Kendini yalnız hissetmen mümkün ancak sorumlu olduğun konuları boşlaman bu sıralar işine gelmeyebilir. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, geçmişte kalan bir ilişkine içten içe özlem duyduğunu fark edebilirsin. Bu durum seni onunla ilgili araştırmalar yapmaya itebilir. Arkadaşların ve çevrende dönen gelişmelere hayretle yaklaşabilirsin. Duyacağın haberler ağzının açık kalmasına neden olabilir.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa seyahatler gündeminizde olabilir. Bazı yazılı sözlü anlaşmalara damga vurabileceğiniz ve ön plana çıkabileceğiniz avantajlar sağlayabilirsiniz.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdekilerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Konuşmaların ve yazışmaların bol olduğu zamanlar var. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. Duygusal konulardaki dikkatinizi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sakin bir yapıda olsanız da ani çıkışlar yapabilirsiniz.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ev alımıyla ilgili önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Hayallerinizdeki yuvaya kavuşacaksınız.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kendinizi mesafeli, istediğini başaran ve elde eden bir enerji ile insanlara ifade ederken, aşk hayatınızda daha toleranslı ve sakin davranmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Bu süreçte finansal konularda geçici bir zorlanma yaşayabilirsiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, kardeş, yakın akraba ve komşularla ilişkilerinize ışık tutar. Bu dönemde ani bir seyahat gündeme gelebilir. Arabanızı servise götürmek, ofise yatırım yapmak, şirket kurmak ya da ofisteki işleri planlamak için iyi bir dönem. Zihniniz adeta bir dedektif gibi çalışır. Eğitimlere yatırım yapmak için de uygun bir gün.
8 Kasım 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yakın çevrenin etkisiyle  gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Günü planlamak ve  hedef koymak sizi yorabilir. Gün boyu zihin beden dengesini korumak önemli. Akşam saatlerinde kendiliğinden gelişen neşe ile rahatlarsınız.
Reklamı Kapat