İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin temel sorunu gibi görünüyor. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir. Uğurlayanı, özleyeni, merak edeni ve bekleyeni olmanızın, onda yarattığı hazzı bilemiyorsunuz.
8 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor. Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir.
8 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Çözümsüz para tartışmalarınız var. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor. Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var.
8 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Meraklısınız. Çoğu zaman bunun yararını görüyorsunuz. Bazı durumlarda ise merakınızı bastırmanız gerekiyor.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok edebilir. Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir yorum karmaşası yaşayacaksınız.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Jüpiter yönettiği Yay burcunda seyrini sürdürecek. Böylece özel ilişkiler ve ortaklıklar destekleyici ve menfaatlerinize uygun şekilde gelişecektir. Bu süreçte evlilik, hukuk, yurtdışı, sözleşmelerle ilgili alanlarda önemli adımlar atılır. Bunlar yeniye yer açılan, gelişen, büyüyen ve fırsatlar sağlayan ilişkilerdir. Bir iş ortaklığı kurulabilir veya daha önce yapılmış bir ortaklıkta şans yükselebilir. Böylece verimlilik yükselir. Bir evlilik yapılabilir veya zorlanan problemli bir ilişki düzelebilir. Karşı cins üzerinde şansınız yüksektir. Birden fazla ilişkide bu dönemde yaşanabilir. Burada önemli olan, sizin beraberlikten ne anladığınızdır. Bazen macera ve deneyim arzusu abartılı davranışlara yol açarsa, evlilikte sorunlar oluşturabilir. Bu süreçte, hukuki davalar sonuca bağlanır. Ortaklık kurulurken her şey bir sözleşme bağlanarak güvence elde edilebilir. Buna dikkat edelim. Maddi anlamda size şans sunan kişiler özel anlamda hayatınıza dahil olur. Sözgelimi eşinizden destek görürsünüz veya bekar İkizler böyle destek sunan bir kişiyle tanışabilirler. Başkalarına danışmanlık, rehberlik yapabilirsiniz. Tecrübeleriniz, bilgi birikiminiz insanlara yol göstermenizi sağlayabilir. Popülerlik kazanırsınız. Büyüme, verimlilik, şans faktörünün bu konularda epeyce etkili olacağı bu süreçte, fırsatları gözden kaçırmamak da bir o kadar önemlidir. Karşınıza çıkan bir olanağı değerlendirmezsek, bu bir daha yakalanmayabilir. Onun için gözünüz açık olsun.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter karşıt burcuna geçiş yapıyor. Harcamaların konusunda bu biraz abartıya kaçacaksın. Yeteneklerini konuşturmak için gireceğin ortamlarda farklı fikirler kazanabilirsin. Bu günlerde hayal kırıklığı yaşadığın kariyerinle ilgili konularda net kararlar almaktan yanasın. Kendine inanmaya ihtiyacın olacak. Bu süreçte ailen dâhil kararlarında destek görmek isteyeceksin. Ancak bazı aile bireylerinin, özel yaşamına verdiğin önemi sürekli eleştirmeleri, gücenip kırılgan tavırlar göstermene neden olabilir. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, artık hayatında biri olsun isteyeceksin. Akşam saatlerinde eski günleri yâd edebileceğin bazı gelişmeler yaşanabilir.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde geçmiş problemlerden oluşan sorunlar gündeme geliyor ve sizi bazı noktalarda sınıyor olabilirler. Ayrılık eşiğine gelmeyin.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma şartlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızdaki olaylara daha duygusal yaklaşacağınız zamanlar var. Plan ve programınızı yaparken özen göstermelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı ani tepkiler vermemeye dikkat edin. Tehlikeli durumlara karşı sağduyulu olmalısınız. Akışta kalmaya çalışın.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli müşterilerle bir araya geleceksiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarı yakalayacaksınız.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, partnerinizin ve yakınlarınızın birtakım sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, sağlık konularına dikkat çekiyor. Bugün gerekli rutin tahlillerinizi yaptırmalısınız.Kan değerlerinizi ölçtürmek için uygun. Mesai arkadaşlarınızla aranızda duygusal krizler yaşayabilirsiniz. İşi bırakmak isteyenler bu kararlarını dile getirebilirler. Sakinliğinizi korumak için kararlı olun. Sessizlik her zaman kazandırır.
8 Kasım 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hukuki konular, anlaşmazlıkların çözümü için girişimler olabilir. Sabah saatlerinde önemli işleri organize etmek için telaş etmeyin.  Akşam saatlerinde Jüpiter yeni ilişkiler, başlangıçlar için imkan yaratabilir.
Reklamı Kapat