Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Onun kendini ifade etmesini sağlamalı, bir şeylerin kendiliğinden gelişmesine izin vermelisiniz.. İlişkinin en başında bırakacağınız ısrarcı imajını, sonradan kolay silemeyebilirsiniz.
8 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınız size geniş olanaklar sağlıyor. Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız, iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa, sabırlılığa dönüşebiliyor.
8 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Mütevazi yatırımlarınız bugünlerde doğal olarak hareketsiz. Hareketli para olarak, geldiği gibi giden kazancınızdan başkası görülmüyor. Para konusundaki şanlılığınız yine de yadsınılamaz.
8 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sakıncalı bulduğunuz ilişkiyi engelleme çabanız geri tepebilir. Bu ilişkiyi bir süre daha izlemekle bir şey kaybetmiş olmayacaksınız.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik bir yaşam projesine eklenerek, renk katacağınızı düşünülüyor. Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bir konuda sizden yardım talebi olabilir. Bu birkaç günü bu çözümsüzlüğe çare arayarak geçirebilirsiniz. Yapay, hesaplı ilişkilerden uzak durmak istiyorsunuz. Bunun belli bir yalnızlığı olsa da, şikayetçi görünmüyorsunuz.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Jüpiter yöneticisi olduğu Yay burcunda ilerleyecek. Böylece burcunuzla olumlu bir görünüm yapacak. Sizin için gerçekten faydalı bir geçişin işaretçisi olacak. Sözgelimi yolculuklar, yurtdışıyla alakalı iş-eğitim-özel anlamda dünyaya bakışınızı zenginleştirecek. Konusunda deneyimli insanlarla tanışmanızı sağlayacak. Kültürel anlamda farklı yerleri, insanları, fikirleri, ortamları tanıyacak, merak ettiğiniz her bilgiyi edinme fırsatı, şansı yakalayacaksınız. Akademik anlamda, hukuk, ticari konularda önemli adımlar atabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Size sunulan olanaklar, şans ve fırsatlar sayesinde edindiğiniz bilgi ve tecrübeler başkalarına yol göstermenizi, misyon yüklenmenizi ve rehberlik etmenizi sağlar. Yayıncılık alanında çalışan kişiler bu dönemde oldukça yararlı eserler ortaya koyarlar. Siz bir yazarsanız, çok beğenilen, takip edilen, popüler bir esere imza atabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden bir hukuki dava istediğiniz şekilde sonuçlanır. Zihniniz bir hayli işlek ve bir o kadar öğrenmeye açıktır. İnancınız, hayata bakış açınız bilge kişilere özgüdür. Ancak her güzelliğin olduğu gibi, bu geçişte dikkat etmeniz gereken nokta, abartılı, gereğinden fazla şişirilmiş, laf olsun beri gelsin tarzı konuşmamak, bir şeyi olduğundan fazla göstermeye çalışmamaktır. Fırsatlar ve şans size gelir ancak şans denilen faktör biraz da aklımızı kullanmak, araştırmak, öğrenmek ve değerlendirmektir.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. Güne dair bazı endişelerin olabilir. İş yerinde yaşadığın haksız rekabet seni yeni bir iş arayışına sokabilir. Vazgeçemediğin şeyler için şimdi karar verme zamanı geldi çattı. Yeni başlangıçlar yapacağın konular netleşecek. İlişkisi olan bir Koç burcuyansan, sevgilinin bazı davranışlarından rahatsızlık duyabilirsin. Bu durum karşısında kendini de sorgulamadan edemeyeceksin. Sanatla ilgilenen bir Koç burcuysan, çalışmalarını uluslararası bir boyuta taşımak isteyeceksin. Uzun zamandır aklında olan gündelik konuların düzenlenmesi için, günün kalanını evde zaman geçirmek isteyebilirsin.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş projelerinizle ilgili önemli adımlar atılıyor olacak ama yaklaşım tarzınız ve politikanız değişiyor olacak. Verilen sorumlulukları kaldırabileceksiniz ama üstlerinizle olan ilişkilerinizde fedakârlık gerekiyor.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kriz yaratabilecek durumlara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde ani tepkiler verebilirsiniz. Finansal konularınızda karar verirken dikkatli olmalısınız. Çıkabilecek krizlere karşı olgun davranmanız gereken zamanlar olabilir. Duygusal yönden bağlacı koşullar söz konusu. Yenilenme içine girebilirsiniz.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha rahat para kazanma ile ilgili projeler geliştirebilirsiniz. Tüm dikkatiniz finansal konular üzerinde.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi kurallı, otoriter ve hedef odaklı davranışlarla ifade ederken, aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli tavırlarla karşılaşabileceğiniz için, ilişkilerinizi dengelemeli, beklentilerinizi net olarak ifade etmelisiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısına Ay Akrep’teki yolculuğuna devam ediyor. Para konularında kriz gündeme gelebilir. Beklediğiniz yüklü ödemelerde aksaklık ve gecikme yaşayabilirsiniz. Libidonuzun yükseldiği süreçte partnerinizle tutkuyu paylaşmak önemli. Aşırı kıskançlıklar ve şüpheden kaçınmalısınız. Sosyal sorumluluk projelerine aktif katılabileceğiniz bir gün sizi bekliyor.
8 Kasım 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu kriz yönetimi önemli. Zorla sürdürülen ilişkilerde kopuşlar olabilir. Akşam saatlerinde  sosyalleşme arzunuz yüksek. Gece geç vakte kadar bir sonraki güne dair planlar yapılabilir. Seyahat gerektiren durumlar gelişebilir.
Reklamı Kapat