Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltıyor. Aşkın, kafasına estiği yerde insanların karşısına çıkabileceğini kabul ediyor, ama insanların onu kabul etmek zorunda olmadıklarını düşünüyorsunuz..
8 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir. İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.
8 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Geliriniz iş hayatınızdaki başarılarla doğru orantılı görünmüyor.
8 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk ilişkilerine bakışınızda sabırsız önyargılar var. İlişkileri tanımlar, yorumlarken daha az aceleci olmalı, ilişkinin gelişmesi içinde değişik duygusallıklar içersinde yaşanabileceğini kabul etmelisiniz.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kolay güven duyuyorsunuz. Bunu çok belli ettiğiniz ciddi bir arkadaş zenginliğiniz var. Sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açabiliyor. Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Ama inanılmaz bir kararlılıkla bir anda da bitirebiliyorsunuz.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Jüpiter-Yay burcunda seyrine başladığında dünyayı farklı güzellikleriyle kucaklayacaksınız. Uzun vadeli her türlü hedefe kolaylıkla ulaşacağınız bir süreçtesiniz. Siz kendi çabanızla veya birileri sizi keşfederek adınızdan söz ettirebilirsiniz. Jüpiter keşiftir, araştırmadır, bilgilenmedir, derinlikli düşünmedir. Yay burcunda ilerlediğinde bütün bu olumlu gelişmeler sizin hemen yanı başınızda belirir. Eğitimde yükselmek, araştırmak ve bulduklarınızı bir alanda kullanmak, bilgilenmek ve bildiklerinizi topluma sunmak vaktidir. Yayıncılık, iletişim, haberleşme, yolculuklar bu sürecin verimli etkileri arasındadır. Gidersiniz, yerinde görürsünüz ve başkalarına bir eser, çalışma, ürün veya sunumla ifade edersiniz. Takdir edilirsiniz. Sosyal medya ve yayıncılık alanında sizi görsel anlamda seyredebiliriz, takip edebiliriz. Güzel ve iyi niyetli dostlar kazanırsınız. Çevreniz sizinle el birliği, gönül birliği yapar. Önemli kulüplere üye olabilirsiniz. Liderlik ve popülerlik gücünüz yükselir. İdeallerinizi gerçekleştirmek kolaydır. Öyle fırsatlar karşınıza çıkar ki, insanları ortak bir amaç etrafında toplarsınız. Yol gösterici olursunuz. Kapılar önünüzde açıldığında, fırsatları değerlendirmek biraz da sizin elinizde. Gözünüz açık gönlünüz de açık olsun sevgili Kovalar. İşte size olumlu bir enerji, iş-eğitim-toplumsal alanda sizlerin eserlerini, çalışmalarını merakla bekliyoruz.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. İş hayatı aktif olan bir Kova burcuysan senin için oldukça verimli bir gün. Bugün takıldığın konuları tekrar ele almayı dene. Kendi işini yapan bir Kova burcuysan, iş hayatının karıştığını düşünecek olaylar yaşayacaksın. İlişkilerin sağlam temellere oturması rakiplerin çoğalması anlamına da gelecektir. Sakin ve tedbirli devam ettiğin sürece harika bir gelecek seni bekleyebilir. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan, yeni bir aşka yelken açabilirsin. İnsanların kendileri için özel harcamalar yapması oldukça olağan. Kendi imkânların ile geliştireceğin güzellik ürünün için marka oluşturmak ve Pazar araştırması yapmak gibi özel faaliyetlerin içine girebilirsin.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ve kariyer aksında değişmesi gereken konularda yenilenmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir kariyer yolu seçebilirsiniz. Kariyer gelişiminiz adına üstlerinizle ya da önemli otoriter figürlerle görüşmeler sağlamak isteyebilirsiniz.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili konulara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Üstlerinizle ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Tepkilerinizi duygusal vermemeye özen göstermelisiniz. Sizi yıpratan koşullar yaşayabilirsiniz. Olaylara ani çıkışlar yaparak karşınızdakinin tepkisini çekmemeye özen göstermelisiniz. Düşünerek hareket ederseniz daha iyi sonuçlar alırsınız.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirsel anlamda harika destekler alabileceksiniz. Kafanız zehir gibi çalışacak. Projeleriniz hayata geçecek.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi dinlendirebileceğiniz pozitif ortamlarda yer almalı, iletişim konusunda sakin bir tavır benimsemelisiniz. Ruhunuzu dinlendirecek enerji çalışmaları ve meditasyonlardan faydalanabileceğini bugün, arkanızdan konuşulan bir takım konuları da öğrenebilirsiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, haftanın, ilk iş günü kariyerinizde önemli gelişmelere ışık tutacak. Aynı zamanda annenizle olan ilişkinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ev ve kariyeriniz arasındaki yoğunluk sizi bu dönemde yorgun düşürebilir. Evlilik hazırlıkları, ev satın alma ya da satma gibi ciddi kararlar almaya açıksınız. İş değişikliği yapmak isteyenler bu dönemde bu konuya daha fazla eğilebilirler.
8 Kasım 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizi gerçekleştirmek için uygun koşullar var. Rekabet duygunuz açığa çıkabilir. Taviz vermekten kaçınsanız da ortak kararlarda yapıcı davranmak önemli. Gün boyu detayda boğulmadan bütünü hesaplayın.
Reklamı Kapat