Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Hayata bağlılığınız sizi cazip biri yapıyor. Size yönelen ilgileri fark ediyor, ama tepki vermeyi biraz geciktirebiliyorsunuz. Bugünlerde aşka kapalı olduğunuz çok belli oluyor.
8 Kasım 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici doneler alıyor, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandırıyorsunuz. Kıskanç ve hırslı biri, iş hayatınıza zarar verebilir.
8 Kasım 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz. Bu nedenle para sıkıntınızı kolayca azaltabiliyorsunuz.
8 Kasım 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Zaman ve moral açısından engelleriniz olmadığı halde, çok sevip çok değer verdiğiniz bazı insanlara bu duygularınızı nedense uzaktan gösteriyorsunuz
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştiriyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarını sürekli çöpe atıyorsunuz. Yaratıcı ve üretken birisiniz. Başarılarınız ilgi çekici. Hayattaki en büyük handikabınız dostluk ilişkilerine abartı bakışınız. Sizden çok daha yeteneksiz bir iki dostunuz sizi yönlendirebiliyor.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Jüpiter yönettiği Yay burcunda ilerleyecek. Bu hepimiz için bir fırsat dönemi. Bildiğiniz gibi sizler Satürn sayesinde uzun vadeli hedefler belirliyor, sağlam ve güvenilir olanı tercih ederek ilerliyorsunuz. Şimdi Jüpiterden gelen destek, maneviyatın güçlenmesidir. Hayatın bunca zorlu yollarından geçmiş ve bugüne gelebilmiş Oğlaklar için bu iki güç hakikaten kıymetlidir. İnsanın hem sağlam bir temel üzerine bir şeyleri inşa etmesi hem de iç dünyasının zenginliğiyle çevrelenmesi ne güzeldir. Sadece kendiniz için değil, başka insanların da yaşamında rehber olmanız, destekleyici gönlünüz merak etmeyiniz bu sefer karşılıksız kalmaz. Size de yetişen olur, siz de başkalarına ışık olursunuz. İç huzuru gibi bir zenginlik var mıdır? Jüpiter bu süreçte öyle bir yaşam alanından geçiyor ki, verdiği destekle insan bütün engelleri tek tek geride bırakır. İnançla büyür, gelişir ve hoşgörüyle erdem sahibi olur. Tabii ki bu faydalar kucağınıza gelirken, sizin tüm gücünüzle hayata tutunmanız, fırsatları zamanında görerek değerlendirmeniz çok daha anlamlıdır. Bu süreçte bir kitap yazabilirsiniz. Böyle bir teklif gelebilir. Gizli bir yolculuk ve yeni bir keşif tüm ruhunuzu aydınlatabilir. Hayatınıza çok önemli biri girebilir. Size hem ışık hem rehber olabilir. Siz de bu türden faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz. Yabancı bir dil öğrenebilirsiniz. Yabancı bir ülkeye birkaç kez seyahatiniz olabilir.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. İş ortamındaki yoğunluk, çalışmalarına hız kazandıracak. Kendi işini yapmayı planlıyorsan, sektör ve piyasa araştırması yapmaya başlayabilirsin. Gökyüzü bugün aşkın en güzel halini yaşamanı sağlarken, kırılan kalbini de onarmayı ihmal etmeyecek. Gün içerisinde sevdiğin insana özel bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Zevk aldığın alanlarda gelişmelere açıksın. Ayrıca eğitim hayatında farklı temaslar gelişebilir. Yurtdışında yaşamak ya da bir süreliğine hayran olduğun bir eğitmenin yanında staj yapman gibi durumlar söz konusu olabilir.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz ve maddi beklentilerinizle ilgili çatışmalar gösterebilir hak ettiğiniz konuları sert bir şekilde dile getirebilirsiniz. Alacaklarınızı tanzim ederken sert bir üslup kullanmamaya özen gösterin.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Birlikte olduğunuz gruplarda yeni fikirlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken tepkileriniz kontrol etmeye çalışmalısınız. Vereceğiniz ani tepkiler sizi zor duruma sokabilir. İstediğinizi elde etmek için sabırlı davranmalısınız. Ufak tefek kazalara karşı kendinizi korumalısınız.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizi nasıl daha çok kazanabilirim şeklinde çalıştırmaya başlayacaksınız. Para gelip sizi bulacak.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta herşey her zaman kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz biri yoksa etraftaki insanların da dikkatini çekeceksiniz.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, arkadaşlık ilişkilerinize ışık tutacak. Tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz. Sevmek ve sevilmenin tadını çıkartın. Hayat paylaştıkça güzel. Günü keyifli bir yemek eşliğinde dostlarınızla geçirebilirsiniz. Dernek faaliyetlerinizin canlandığı bir dönemdesiniz. Yeni gruplar ve gelecek hedeflerinize ışık tutan bir gün.
8 Kasım 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrede yenilenen hedefler ve idealler için koşullar uygun. Kendinizi, becerilerinizi göstermek için imkanlar var. Gün boyu öfkeli tutumlardan kaçının. Uzun vadeli planlar ve anlaşmalar için acele etmeyin.
Reklamı Kapat