Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Ona gösterilen ilgi, sizde gitgide kıskançlık nöbetlerine dönüşüyor. Sevgilinizin çekiciliğine duyduğunuz hayranlığı gizli bir rahatsızlıkla yaşıyorsunuz. Bu, kendinizle hesaplaşmanız gereken bir sorun olarak karşınızda duruyor.
8 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşleri düzeltme çabanızda güvendiğiniz bir iki kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi.
8 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parayla zaaflı ilişkiler içinizi karartmamalı. Parasız kalmamayı becerebiliyorsunuz. Kötü günler için kenara bir şeyler koyacak birikimler sağlayabiliyorsunuz.
8 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılıma, çok düşünerek ortak olmanız gerekiyor.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Öngörülü imajınız, sizinle alakalı insanları koşuşturmalar içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sağlıklı sorunu yaşayan bir arkadaşınızla ilgili beş, altı kişi değişik ölçülerde endişe yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı endişelerinizin artmasına yol açabilir.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Jüpiter-Yay burcunda ilerleyecek. Bu tüm burçların farklı alan ve konularda şansınızı yükselticidir. Sizler açısından yararlı yolculukların, fırsatların, tanışmaların, gelişmelerin göstergesidir. Sözgelimi çevreniz büyür, olanaklar emrinize amade olur. Akademik uzmanlığınız olan her türlü alanda, yükselen bir ivme kazanırsınız. İnsanlarla bilginizi, tecrübenizi ve deneyimlerinizi paylaşırsınız. Üretirsiniz, geliştirirsiniz ve paylaştıkça zenginleşirsiniz. Sanat, spor, yabancı dil, ticaret, yakınlarınız, alış-satış, seyahatle ilgili konularda başarılı girişimlerde bulunabilir, eserler verir, bunları kitlelere duyurursunuz. Bildik çevrenizle olduğu gibi, yeni tanışacağınız kişilerle kurduğunuz olumlu diyalog sevilmenizi ve birçok kişi tarafından hayranlık kazanmanızı sağlar. Öğrenmeye heveslisiniz. Derinlemesine araştırmadan rahat etmezsiniz. Başkalarına da bunları öğretirsiniz. İnsanlar size danışır. Yayıncılık, medya, iletişimin tüm kanallarında başarılı olunur. Bunlar ödüllendirilir. İnsanları ikna etmeniz kolaylaşır. Kardeşleriniz destek olur, onlardan fayda görürsünüz. Başarıları sizin için gurur kaynağıdır. Seyahatler yabancı dilinizi geliştirmede yararlıdır. Genç yaştaki Teraziler, iyi bir okul tercihinde bulunur. Bu okul ileriki yıllarda akademik anlamda size olanaklar kazandırır. Tabii ki bu süreç bu türden şansları kapınıza getirir. Ancak bazen de, fırsatları zamanında ve akıllıca kullanmak da bir şanstır. Onun için siz de çaba sarf edin, girişimci olun, gelişimi önemseyin ve arzu edilen hedefe ulaşın.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. Toplumsal olaylar bugün oldukça ilgini çekiyor. Çalışma arkadaşlarınla bazı konular üzerine fikir alışverişi yapabilirsin. İşinden memnun değilsen, iş arayışı içine girmeye başlayacaksın. Hiç aklında yok iken eski sevgiline atacağın mesaj karşılık bulabilir. Ancak geçici heveslere gönlünü kaptırman ne kadar doğru olur? Bugün aynı zamanda arkadaşlar ve sosyal çevrede etkin olacağın bir gündesin. Konuşma stilin ve duruşun ile birilerinin dikkatini çekebilirsin ev ve aile düzeninde girişeceğin yenilikler sana huzur ve güven verecek.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yardımlaşmanın öneminin ne kadar büyük olduğunu göreceksiniz. Finansal ve iş projelerinizde yeni bir başlangıç yapmak isteyeceksiniz.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Gelir gider dengesini kurmak için hesaplamalara gidebilirsiniz. Parasal konulardaki sıkışıklıklar sizi duygusal yönden de etkileyebilir. Başkalarından destek alarak işlerinizi daha kolay şekilde yoluna koyabilirsiniz. Gün boyunca kazalara karşı dikkatli olmalısınız.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda güzel gelişmeler yakın. Gökyüzü, dostlarınız sayesinde para kazananacağınızı gösteriyor.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile yaşamınıza ve ailevi konulara odaklanabilir, onların problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sıcak ve sevgi dolu tavırlarla yaklaşmayı tercih etmelisiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Akrep burcunda seyahat ederken, uzun zamandır sürdürdüğünüz bir projeyi tamamlayıp paranızı tahsil edebilirsiniz. Miras ve devir konularıyla ilgili beklediğiniz gelişmeler gündeme gelir. İç sesinize kulak vererek yeteneklerinizi ortaya çıkartın. Enerji çalışmaları, kişisel gelişim eğitimleri için harika bir dönem.
8 Kasım 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatleri duygu durumunuz dengesiz olabilir. Geçmiş hesaplaşmalar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmamak ve uzun vadeli kırgınlık yaşamamak için son sözü ilk söylememek önemli.
Reklamı Kapat