Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin etrafında fazla hoşlanmadığınız birileri var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazır görünüyorsunuz. Partnerinizin bu niyetinize olumsuz bakması sizi iyice bilememeli.
8 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bunu değerlendirme anlamında danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar niyetlerinden de emin olmanız gerekiyor.
8 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Ekonomi konularında yetkin bulduğunuz dostlar, sizi yanlış yönlendirebilir. Daha bağımsız kararlar alabilmelisiniz. Çok sevindiğiniz para haberi, geçici olarak bir hayal kırıklığına dönüşebilir.
8 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Gizlilik içinde onarmaya çalıştığınız kırgınlık nedeni olan sorun, gizliliğin dışına doğru çıkıyor. Bunu çabuklaştırmamanız halinde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi geliştirdiğiniz problemlerle sorun yaşamamalısınız. Geleceğinizle ilgili kurduğunuz düşler sizi umut dolu, canlı biri yaparken, yapay sorunlarınızla gereksiz iç sıkıntıları yaşayabiliyorsunuz. Bugünlerde bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bu nedenle sorumluluklarınızı derinden hissetmeniz gerekebilir. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere başlama gününüz çok yakın.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyerek size mükemmel şans ve olanaklar kazandıracak yöneticiniz Jüpiter, yaşamınızda hissedilir bir değişimin, büyümenin, gelişmenin işaretçisidir. 12 yıl sonra burcunuzla kavuşan böyle bir şans, kişiliğiniz üzerinde de faydalı bir tesir yaratır. Bilgece duruş, hoşgörü, maddi-manevi zenginlik, cesaret gibi olgular hayatınıza yansır. Çevrenizle uyumunuz, iyileştirici gücünüz, güven duygunuz başkalarına örnek olur. Hani bazen olmayacak, imkansız dediğimiz şeyler vardır. Ancak öyle bir zaman gelir ki, hepsi su misali yoluna girer. Jüpiterin burcunuzdaki seyri de böyle bir zamanın geldiğini işaret eder. Eğitimden, iş hayatına, özel yaşantınıza kadar, herkesin bir şekilde nimetlendiği bu dönem Yayların beklediği fırsatların ayaklarına gelmesini sağlar. Dış dünyaya olumlu yönde yansıyan bu güzellikler, tabii ki har vurup harman savurma şekline dönüşmemelidir. Dikkatlice ve tevazu ile davranırsak, emin olunuz ki, hem maddi hem manevi anlamda zenginleşirsiniz. Özgürce karar vererek ve bilinçli şekilde hareket ederek arzuladığınız yaşamı kurabilir, hedefleri gerçekleştirirsiniz. Bu süreçte, her şeyin emrinize amade olmasını beklemek de gerekmez, fırsatları yerinde ve zamanında kullanarak şansınızı iki misli yükseltebilirsiniz.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter burcuna geçiş yapıyor. Yeni bir hobi edinebilirsin ya da var olan yeteneklerin üzerine eğitim almak isteyebilirsin. Uzun zamandır ihtiyacın olan duyguları yanında gezdiriyorsun. Ne bir kimse ne de hiçbir şey canını sıkamıyor. Kendini geliştirirken güç kazandığını da görüyorsun. Mesleki arenada karşılaştığın muhalefete bir nizam vermek için elinden geleni yapacaksın. Özel yaşamınla ilgili olarak sıradanlaşmaya başlayan süreci toparlamak adına, bir şeyler yapmaya başlayacaksın. Özellikle eşinin duygusal ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi anlamak adına onunla konuşabilirsin. Mide problemin varsa, işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Şüphecilik ve güvensizlik sizi bugün oldukça sinirlendirebilir. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle aranızda olan bu sorun karşısında anında reaksiyon gösterebilirsiniz.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda gizli kalmış olaylardan etkilenebilirsiniz. Bilmediğiniz veya göz ardı ettiğiniz konular gündeme gelebilir. Bundan dolayı duygusal olarak yıpranma yaşayabilirsiniz. İşlerin sakinleşmesini beklemeniz zaman alabilir. Karşınızdaki insanlara ani tepki vermemeye özen göstermelisiniz. Dikkatinizin dağılmasından kaynaklanan kazalara karşı dikkatli olmalısınız.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütçenizle ilgili sıkıntıları aşacaksınız. Beklenmedik yardımlar sayesinde rahat bir nefes alacaksınız.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinize güveninizin yüksek olduğu, finansal konular ve alım satım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir zamanda iken, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalarda yer alabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinize mesafeli davranabileceğiniz bir zamandasınız.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda meydana gelen Yeni Ay, hayatınızdaki sırlara ışık tutacaktır.Bilinçaltınızın su yüzüne çıktığı bir dönemdesiniz. Geri planda bıraktığınız konularla yeniden uğraşmak canınızı sıkabilir. Bu günlerde özel hayatınızı daha gizli, saklı yaşamak isteyebilirsiniz.
8 Kasım 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde geçmişin yükünü yoğun hissedip endişe ve kaygıya kapılabilirsiniz. Geçmiş husumetler sizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde enerji aniden yükseleceği  için öncesinde hafif egzersiz  iyi gelir.
Reklamı Kapat