Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz garip bir hırçınlıkla besleniyor gibi. İki baskın kişiliğin duygusal ilişkisindeki hoş çözümsüzlükler içindesiniz. Aşkınız adına yapabileceğiniz çok şey var gibi görünüyor.
8 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Verimsizlik bir süre daha gidebilir. Becerileriniz, kişisel çabalarınızla bu süreyi kısaltabilirsiniz. İşinize bağlılığınız kafanızdaki yetki sorununu önümüzdeki günlerde çözecek.
8 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Toplu paranız, işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda görünüyor. Planladığınız standardı elde etmeniz, umutlarınızı diri tutmaya bağlı.
8 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

İş hayatınızda yaşadığınız bir güvensizlik belli nedenlere dayalı da olsa, onu ortaya çıkarma çabanız genel ilişkilere zarar verebilir.
8 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seçiciliğiniz, düzgün dostluklar kurmanızı sağlıyor. Fakat sürekli sınama huyunuz, kurduğunuz dostluklarda sınıf geçme notunu asla vermeyecekmiş gibi görünüyor. Çabuk sonuca ulaşıyorsunuz. Sonuca götüren ön hazırlıklardaki becerileriniz, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor. Bu da bazı durumlarda, insanlarda sizinle yarışma ihtiyacı doğurabiliyor.
8 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Jüpiter, yeteneklerinizi çalışma hayatı veya günlük yaşamda değerlendirmek adına bir fırsattır. Birileri sizin bilginizin, tecrübenizin farkına varır ve bunu değerlendirir. Bu bir tekliftir, şanstır veya olanaktır. Bir şekilde insanlara rehberlik, danışmanlık sunarsınız. Bir işte ustalaşırsınız. Bilge kişiliğinizle insanlara yardımcı ve destek olursunuz. Kendinizi olduğu gibi, başkalarını da büyütür, geliştirir, öğretir, yoldaşlık edersiniz. Size de aynı şekilde yardımcı olacak ortam ve kişilerle karşılaşırsınız. İş ortamınız büyür, ferahlar, yurtdışıyla alakalı gelişmeler yaşanır. Öğrenmek ve bilgiyi yükseltmek amaçlı kurslar, seminerler, yayınlar, trendler yakından takip edilir. Bu size yeni insanlarla tanışmanızda, temasta bulunmanızda yarar sağlar. Yeni bir iş kurabilirsiniz. Bu iş için elemanlar seçebilir, projeler üretebilirsiniz. Yazmak, iletişimde bulunmak, yolculuklar bir hayli etkilidir. Bildiklerinizi bir kitap şeklinde yayınlayabilir veya yayıncılıkla ilgili bir kuruluşta görev alabilirsiniz. Önemli olan yaptığınız işe gönlünüzü koymak, tevazu ve yardım severlikle diğer kişilere örnek olmaktır. Sadece kendinizle değil, size destek veren, sizinle yoldaşlık eden kişilerle de gurur duymalısınız. Bu bilgelik gerektirir. Bunu ihmal etmeyiniz. Yaptığınız bir iş veya ortaya koyduğunuz bir ürün yabancı bir ülkede sergilenebilir, beğenilir. Şimdi gelelim önemli birkaç hatırlatmaya. Bu dönemde sağlık önemlidir. Yeni tedavi yöntemleri, araştırmalar, tıbbi olanaklar yakından takip edilir. Eğer bir sıkıntınız varsa, bu şifaya kavuşabilir. Ancak şunu belirteyim. Hiçbir kontrolünüzü ihmal etmeyin. Yıllık check-up ve tetkiklerinizi yaptırın. Kilo alabilirsiniz. Lütfen dikkatli olun. Egzersiz ve diyetinizi ihmal etmeyin. Konusunda uzman kişilere danışın. Fırsatlar ayağınıza geldiği gibi, siz de fırsatları bu süreçte değerlendirmede akıllı olun.
8 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatleri itibariyle boşlukta hareket ederken, şans gezegeni Jüpiter ateş burcuna geçiyor. Bugünlerde yakın çevren ve kardeşlerin ön planda olacak. Alıngan ve kırılgan tavırlarına müsaade etmeden eşinle ciddi bir konuşma içinde olabilirsin. Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysan, banka kredi ve ödemeleriyle ilgili koşturmalı bir gün geçireceksin. İletişim halinde olduğun halde bazı konularda beklemede kaldın. Şimdi geri dönüş zamanı geldi ve bu vesile ile acı-tatlı tesadüfler ile karşılaşabilirsin. Karşına çıkacak insanlar, biraz sıkıntılı konularla seni meşgul edebilirler. Bu süreç seni zihinsel anlamda zorlayabilir. Bu kafa karışıklığından kurtulmak adına çok radikal kararlar alabilirsin.
8 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı gelirlerinizle ilgili bir sorun sizi hırslı bir yapıya büründürebilir ve sizin üstünüze gelebilirler. Bu anlamda ilişkilerinizde karşı tarafa sınır çizmelisiniz.
8 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade ederken duygularınızla daha fazla hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Keyif aldığınız konularla ilgilenirken kendinizi yıpratmamaya çalışın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gereken zamanlar var. Abartıya kaçabilirsiniz. Yaşanacak kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Ani karar değişiklikleri yapabilirsiniz.
8 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızla ilgili dengesizliklerin önüne geçmek için harekete geçeceksiniz. Kafanız rahatlayacak.
8 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.
8 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz, yakın dostluklar ve ortaklıklarda duygusal yaklaşımlar yerine mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz, ancak duygularınızı yer yer ifade etmeli, sizi üzen ve yoran konuları belirtmeyi tercih etmelisiniz. İlişkilerde olası çatışmalara açık bir zamandan geçmektesiniz.
8 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, çocuk, aşk, yaratıcılık, hobi ve eğlence hayatınıza ışık tutacak.Bu konularla ilgili gelişmelere duygusal bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler bu dönemde plan yapabilir. Çocuğunuzun eğitim hayatı ya da spor faaliyetlerindeki başarısı sizi mutlu eder. Enerji çalışmalarına katılabilirsiniz.
8 Kasım 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ertelenmiş tadilatlar söz konusu olabilir. Huzur bozan ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Gün boyu anılarla meşgul olmak öfkeyi artırır. Haftayı gergin geçirdiyseniz sağlık sorunları yaşanabilir. Akşam saatlerinde enerjiniz artarken, sevdiklerinizle olmak isteyebilirsiniz.
Reklamı Kapat