Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insan son zamanlarda çok fazla kaprisli davranmaya başladı. Bugünde bu tür davranışları ile sizi bunaltacak. Fakat bir türlü ona karşı koyamıyor ve her tür davranışını yutuyorsunuz.
9 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bugün sizin için yorucu bir gün olacak. Rutin işlerinizin yanı sıra insanları yaptığınız işle ilgili ikna etmeye çalışacaksınız. Ancak aldığınız sonuç yorgunluklarınızı unutturacak
9 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yaptığınız yatırımların maddi karşılığını henüz alabilmiş değilsiniz. Bu yatırımları yapmanız konusunda size fikir veren dostlarınıza çok kızıyorsunuz. Bundan sonra parasal konularda sadece kendi fikirlerinize güvenmek gibi bir karar aldınız.
9 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün kişisel konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Öğle saatleri huzursuzsunuz, yanılabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dikkatinizi kariyerinize ve toplum içindeki statünüze yönelttiniz. Partneriniz de bu konuda kendine büyük sorumlulukların düştüğünün farkında ve size yardımcı olmak için elinden geleni yapacak. Bu yüzden kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Özgüveninizi yeniden kazanmanız için size böyle bir amaç gerekiyordu. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, iş hayatınız, ilişkiniz ve sizi derinden derine rahatsız eden, fakat kimseye belli etmediğiniz her ne sıkıntınız varsa, bunların bilinçli şekilde gözden geçirilmesi lazım. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Şu sıralarda olan her şeye iyi bakmak gerekiyor. Bu sizi yanılmaktan korur. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, evimizi-ailemizi-sevdiklerimizi özlememize, kendimizi bazen yalnız hissetmemize neden olur. Sanki bir şeyler bizi sınıyor gibidir. Desteklenmek isteriz. Bazı insanların hal ve tavırlarına kafamızı takarız. Duygularımızı ifade etmekten kaçınabiliriz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Mümkünse, ılımlı şekilde konuşalım. Ancak bir tartışmaya yol açacaksa kendimizi boşluk süresince üzmeyelim. Bu süre içinde, güven vermeyen her şey sizde tedirginlik yaratabilir. Birileri hassasiyetinizi anlamadığında kızabilirsiniz. Genelde ailevi konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Geçmişteki güzel günleri daha fazla hatırlayabilir, bugünle karşılaştırabiliriz.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Güzelliğin, zevkli tercihlerin ve nezaketin ile insanları kendine hayran bırakacaksın. Aynada görünüşünü beğenen her insan gibi güne enerjik ve mutlu başlaman günün kalan vakitlerini de etkileyerek enerji dolu olmanı sağlayacak. Bilgi ve yeteneğine güvendiğin işlere liderlik etmek, motivasyonunu artırıyor. Verimli çalışmalarının karşılığını almak, daha azimli olmanı sağlayacak. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, geçmişle bağlantılı konular yeniden gündeme gelebilir. Olayların sadece olumsuz yönlerine odaklanman, daha çok zorlanmana neden olabilir. Akşamüzeri buluşacağın arkadaşlarınla keyifli saatler geçireceksin.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ilişkilerinizde bazı sorunlar baş gösterebilir ve ummadığınız detayların ardından ipucu kovalamaya gidebilirsiniz. Gizliliklerin üstüne düşeceğiniz ve şüphelendiğiniz bir konu üzerine harekete geçeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha çok çaba sarf ederek başarılı girişimlerde bulunmanız olasıdır. Kendinize yönelik kişisel işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Evinizi daha konforlu bir hale getirmek için keyifli bir alış – verişe çıkabilirsiniz. Şık ve lüks objeler, eşyalar dikkatinizi çekecektir.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

YAKIN çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşlerle ilgili yenilikler gündemde. Rutin işlerinize hız kazandırmak istiyorsunuz.
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte ilişkinizde, birlikteliğinizde veya evliliğinizde sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri daha da tetikleyebilir, dikkatli veya hazırlıklı olmaya çalışmalısınız.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gizli ortaklıklarla ilgili kendinizi rahat hissedersiniz.Aniden sizi destekleyecek bir hayatınıza girebilir. Bir ev alım satımı gündeme gelecektir. Fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Yükse katlı bir binayı tercih edebilirsiniz.
9 Ağustos 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizde iniş çıkışlar yaşanabilir. Bugün minik duygusal krizler yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda atlmamanız gereken konular olduğunu biliyorsunuz ve bunlara çözümler üretebilirsiniz, biraz daha sakin adımlarla ilerleyin.
Reklamı Kapat